עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/09/19 בכל האיזורים

 1. 1 point
  היי ברוך הבא לפורום ! תמלא בבקשה שאלון. תקליק על המילה המודגשת. בנוסף, יעזור אם תגדיר במשקל מה זה - וכן גודל מסך ודגשים אחרים ככל שתראה לנכון. תודה.
 2. 1 point
 3. 1 point
  אני אישית ממש נהנה, רכשתי את ה Rift S לפני כשלושה שבועות והחוויה מדהימה. לא מפסיק להשתמש בזה. אתה ממש מרגיש שאתה "נשאב" לתוך המשחק. לדוגמא, היה משחק שבו באיזשהו שלב הייתי צריך להסתכל למטה לתוך תהום, ואני ממש הרגשתי כאילו אני עומד ליפול ופחדתי להסתכל מה שכמובן בחיים לא יקרה לי במשחק מחשב רגיל. זה משהו אחר. החיסרון הוא כאבי ראש לפעמים, וכמובן - מחיר. זה לא זול. יצא לי 1800 ש"ח מאמאזון ועם כל המשחקים שקניתי בטח אני כבר ב-2200.
 4. 1 point
  היי לכולם אם יש לכם הרגשה של "טחינה" מוגברת של המעבד לאחר העדכון האחרון של גירסת 1903 של החלונות, נסו את זה ( על אחריותכם הבלעדית כמובן ) - https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/cxmot9/windows_10_1903_update_18362329_causes_high_cpu/eyotp50/ בהצלחה !
 5. 1 point
  היי לכולם ובייחוד לכל מי שברשותו הנייד שבכותרת. יעזור מאוד לדעת מהו זמן הסוללה הטיפוסי בשימוש "סטודנטיאלי" שאתם מצליחים לסחוט מהנייד. תודה רבה למגיבים !
 6. 1 point
  אני קניתי את המחשב אתמול ובשימוש סטנדרטי של אינטרנט, וורד, קבצי PDF וכו' מחזיק לי 4 וחצי - 5 שעות על בהירות 60 אחוז עם wifi והגדרות חשמל סטנדרטיות של דל.
 7. 1 point
 8. 1 point
  עם השנים ה-CL עולה (תבדוק DDR4 VS DDR3 VS DDR2), אבל התדר גם עולה וזה מפצה על ה-CL שעלה. בכך מקרה באופן יחסי לתדר יש השפעה גדולה יותר על הביצועים ב-99% מהשימושים.
 9. 1 point
  לא הגיע הזמן שכפתור "אל ראש העמוד" או איך שקוראים לו יתחיל לעבוד ? אני מתכוון לזה - תודה ! עריכה: בעמוד הראשי זה תקין. בדיונים - זה לא עובד !
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close