עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 26/07/19 בכל האיזורים

 1. 1 point
  עד לשינוי הפורמט, הפורומים היו פעילים מאד ונכתבו בהם מלא הודעות מועילות. היכן אפשר למצוא את ההודעות האלה? האם אפשר לחפש בתאריכים האלה? היכן כל ההודעות *שלי* שנעלמו לי? תודה
 2. 1 point
  יש קרטוע ויש טשטוש , אם אני מבין נכון אתה מדבר על קרטוע . לדעתי מסך עם רענון מהיר יפתור רק את בעיית הטשטוש . תלחץ על הגלילה כדי שהסמן יהפוך לחץ רב כיווני. עכשיו שחק עם העכבר למעלה ולמטה. אם הגלילה בצורה הזאת כן עובדת חלק אז ה"בעיה" היא בעכבר. זאת לא באמת בעיה , זאת צורת עבודה . שים לב שהגלילה של העכבר עושה קליקים קטנים , כל קליק כזה נותן אות שאומר למחשב לבצע פקודת גלילה . אתה יכול לשנות את פקודת הגלילה הזאת ל X שורות בכל "קליק" או עמוד שלם .( ברמת OS ) . גם לי יש את הבעיה הזאת, ניסיתי לשנות לשורה אחת בכל פעם וזה עדין מקרטע אבל בנוסף גם גולל לאט מידי . בנייד שלי , עם מסך 60 הרץ IPS , כמו המסך של שולחני , הגלילה מאוד חלק באמצעות הטאץ' פד אך מקרטעת עם עכבר חיצוני. אם הסמן לא הופך לחץ רב כיווני אני חושב שבדיקה נוספת היא להזיז את סמן הגלילה שבצד ימין של העמוד . היה לי בעבר עכבר שהיה אפשר לשנות אותו ממצב כזה למצב של גלילה " חלקה" .לוג'יטק M705 בלי קשר, מסך ברענון מהיר ישפר את חדות התמונה של כל צורת גלילה , הרי גם כאשר הופכים את הגלילה לחלקה ומהירה המסך לא מתעדכן מספיק מהר והתמונה נראית מעט מטושטשת . נ.ב. בדקת ש smooth scrolling מופעל בכרום ? 1. Open Google Chrome, type chrome://flags or about:flags in addressbar and press Enter. It'll open a secret configuration page of Google Chrome 2. Scroll down a little until you see "Smooth Scrolling" option. It would be disabled by default. 3. Click on "Enable" link given under the option and then click on "Relaunch Now" button as shown in following screenshot:
 3. 1 point
  מה עובר על קווי ה-Data של הרסיברים? 40 רסיברים זה כנראה גם מרח די גדול ביניהם... לא בטוח שאות דיגיטלי יוכל לעבור את המרחקים וכנראה די בטוח שאות אנלוגי לא יוכל. כך שלא נראה לי שאתה הולך בכיוון הנכון.
 4. 1 point
  מצתרף לנאמר ע"י ידידי המלומד - אם היית הולך על 3900 ואוברקלוק מטורף וישומים כבדים מאוד - נגיד הייתה הצדקה ללוח 570. ככה זה סתם לשים כסף על קרן הצבי.
 5. 1 point
  תרשה לי לעזור לך ולתת לך מעט יותר מידע. קודם כל תרשה לי לפוצץ לך את החלום על ה SMART. אני יוצאת בהנחה שאתה משתמש ביתי ממוצע רגיל שמצפה לקבל את מה ששילם עליו. אז ככה: הSMART במסכים היום הוא עדיין לא הכי אידיאלי, במיוחד בנושא ה WIFI (אם תתחבר דרך כבל לרשת אז לא תהיה בעיה). גם המערכות עם 4 ליבות עדיין ירגישו לך אטיות. אם אתה קונה סמסונג אז דע כי אין לך אנדרואיד עם חנות של גוגל אלא תקבל מערכת הפעלה מוגבלת מאד של סמסונג. אני ממליצה לך: תתרכז בטלויזיה עם מפרט טוב _ (אמנם הכל מגיע עם SMART אבל אני ממליצה לא להשתמש בו) במקום SMART יהיה לך עדיף יותר לרכוש ANDROID TV BOX ובאופן כזה תוכל להנות בליגה אחרת לגמרי! יש היום SMART BOX ב100-150 דולר מעולים! כל מה שאתה עושה היום עם הטלפון אתה יכול לעשות עם ה BOX. אז חפש את ה 4K עם המפרט הכי איכותי לתקציב שלך.
 6. 0 points
  חל איסור באתר לדון על פאטצ'ים / פריצות וכו'. גם אם דילגת על תנאי השימוש, זה מחייב אותך. יום טוב.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close