עבור לתוכן
 • צור חשבון

4Project

בעל עניין - נציג חברה
 • מספר הודעות

  117
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  58יום 21ש' 27דק' 19שנ'

דירוג

12 ניטרלי

אודות 4Project

 • דרגה
  בעל עניין
 • יום הולדת 10/03/1977

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. השאלה הנכונה פה היא למה בכלל ללכת לכיוון של WireWrap?!
 2. זה לא קורוזיה, זה שאריות של FLUX שעוזר להלחמה.
 3. מחברים ומשתמשים בזה אם זה ממש מפריע לך, קח אלכוהול ותשפשף קצת.
 4. אני איבדתי אותך מזמן... הכרטיסים מוציאים 5V? אוגרי הזזה יעבדו ב-5V בלי בעיה. אתה משרשר אותם כדי שיתקשרו אחד עם השני. אז מה נשאר? לחבר אותם ל-PI? יש רכיבים לתאום בין 5V של הרכיבים ל-3.3V של PI. צריך רק רכיב אחד כזה כי כל השאר עובד במתחים ה"טבעים" שלהם. חפש "מתאם רמות לוגיות" ברשת. באנגלית זה Logic level converter
 5. רספברי זה מחשב עם קתץ בקר. ארדואינו זה בקר נטו. אם אתה צריך בקרה, אז לעשות את זה עם ארדואינו זה כנראה הכיוון הנכון יותר. אם אתה צריך מחשב שמחובר למסך, אז רספברי מן הסתם זה הכיוון. אם הקווים של הכרטיסים שלך מוציאים 5V, אז מחלק מתח עם 2 נגדים זה כל מה שצריך כדי להוריד אותו ל-3.3V.
 6. אתה יכול לשרש את האוגרים למאות קווים. כמו שרשמתי, תקרא על זה, יש הרבה הסברים ברשת היום. מה רע באנלוגי? 1. אין לך כניסה אנלוגית ב-PI, צריך כרטיס חיצוני שיעשה לך את ההמרה 2. פחות אמין מדיגיטלי, במיוחד כשיש הרבה קווים ומרחק גדול 3. אתה טוען ש-40 כרטיסים זה לא מרחק גדול, אני חושב שזה יותר מדי לקווים האנלוגיים, במיוחד עם כל הרעשים שיהיו מכל הכרטיסים
 7. איך הגעת ל-160 קווי DATA? תקרא איך shift-register עובד. אתה יכול לחבר מאות קווים לבקר ותשתמש רק בכמה פינים בודדים.
 8. מטריצה עם 170 נקודות זה משהו קטן מאד. כל 5 חורים מחוברים יחד, זה 17 קווים משני צידי המטריצה. גם זה לא נראה לי שהכיוון הנכון... עוזב רגע איך אתה מתכנן לחבר את החוטים, תמצא לזה פתרון. אם הקווים של הכרטיסים האלה הם רק חיווי ON/OFF, אז הייתי משתמש באיזה שהוא מרבב או Shift registers כדי להקטין את כמות הכניסות לארדואינו אם אתה רוצה שהוא יהיה קטן, ולא הולך לכיוון האנלוגי. אם אתה מתעקש על האנלוגי, שכנראה יעבוד אם לא יהיו לך יותר מדי רעשים, אז הייתי משתמש בכמה כניסות כדי לאפשר מרווח גדול יותר בין המתחים שנוצרים כדי שגם אם יהיו רעשים והנחתות, יהיה מרווח בטחון והם לא ישפיעו. את תשתמש בכניסה אחת, אז 5V יתחלק ל-40 זה 125mV אם תשתמש ב-4 כניסות, אז המרווח יגדל ל-0.5V.
 9. אתה לא מספק תשובות ושואל שאולות בנושאים שאתה לא מבין בהם... מתכון מעולה לכישלון. מבחינתי "רסיבר" זה דבר הזה: https://www.amazon.com/Denon-Receivers-Component-Receiver-AVRX2500/dp/B07CVKC9MD 40 כאלה זה מרחק של מטרים. עכשיו שאני רואה שרשמת "yk04" בסוגריים, שזה איזה שהוא כרטיס. גם אם זה כרטיס, 40 כאלה זה ממש לא סנטימטרים בודדים. כמו שכבר רשמתי, אתה כנראה הולך לכיוון הלא נכון.
 10. אפשר לשאול למה אתה רוצה להגביל את הזרם לטעינת הטלפון?
 11. מה עובר על קווי ה-Data של הרסיברים? 40 רסיברים זה כנראה גם מרח די גדול ביניהם... לא בטוח שאות דיגיטלי יוכל לעבור את המרחקים וכנראה די בטוח שאות אנלוגי לא יוכל. כך שלא נראה לי שאתה הולך בכיוון הנכון.
 12. מי זה "בו"? בקר? רכיב? מתאם מתח? עד כמה שידוע לי ל-PI אין כניסות אנלוגיות, כך שאין לך מה לרבב. לא חסר רכיבי ADC בשוק. הכל תלוי בדרישות שיש לך.
 13. חפש "מתאם רמות לוגיות" ברשת. זה הרכיב שעושה את ההמרה שאתה מחפש.
 14. אתה גם לא יודע להגדיר מה הצרכים שלך... מה זה רעידות גוף? התקף אפילפסיה? דפיקות לב שגם מרעידות את הגוף?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close