עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 14/03/19 בכל האיזורים

 1. 1 point
  אתה שוב מבין מה שאתה רוצה להבין ע"פ מה שמתאים לך מראש והשפה הפוגענית בה אתה משתמש אינה מקובלת עלי. צריכת חשמל רלוונטית לא בגלל עלות החשמל (ולכן כלל לא הזכרתי את המחיר כך שרוב מה שרשמת מיותר) אלה פשוט מראה את היעילות של כל שבב\ארכיטקטורה והיכולת \עניין של כל חברה בשיפור שלה. NV מציגים עליונות על פני AMD מזה זמן רב ובדוגמה הנ"ל רואים ביטוי יפה לסיבה לכך. כל עוד AMD לא ישפרו מהותית את יחס הביצועים\חשמל שלהם (משמע להחליף את GCN כמו שהחליפו את בולדוזר) הם לא יוכלו להתחרות ב-NV בצורה מלאה, מקסימום ימשיכו לדשדש מאחור כמו שקורה היום.
 2. 1 point
  הייתי מתחרפן אם המחשב שלי היה מתעדכן ועושה ריסט על דעת עצמו.. על מחיקת נתונים, הייתי מחליף מערכת הפעלה.
 3. 1 point
  כמו כן, חשוב להבין האם רוצים לשנות את הממשק כולו לעברית (יכול להיות בעייתי), או מסתפקים במקלדת בעברית (לא בעיה).
 4. 1 point
  באופן כללי מחשבי מותג עבור X כסף יתן מפרט חלש יותר ממחשב בהרכבה עצמית. עוד חסרון זה שלפעמים יש כל מיני חיבורים מוזרים מהספק כח מהלוח אם וכו', ז"א הלך חלק אתה צריך חלק שלהם. עכשיו, מי שמראש רוצה את האחריות שלהם זה בסדר, העניין שבדר"כ האחריות בין 3-5 שנים שזה יפה כשלעצמו אבל ברגע שהיא נגמרה יש חברות שנותנים להאריך ויש כאלה שלא כדי שתקנה חדש, בקיצור סוג של חתונה קתולית. מי שחשוב לו תיקון בבית הלקוח עד זמן מסויים לפי האחריות כדאי, כל השאר וכאלה שמבינים בעצמם ויש להם זמן לזה לדעתי לא כדאי. בכל מקרה לראות מה הספק כח שהרבה פעמים מגיע בהספק נמוך, במידה ואולי יהיה שדרוג של הכרטיס מסך ולראות כמה חיבורים.
 5. 1 point
  הרבה זמן לא ראיתי המלצה מזעזעת כל כך, מחשבי מותג כמעט תמיד מלאים ברכיבים ברמה הכי נמוכה ועם תשלום פרמייה של 20%+ בשביל המותג. הייתי מעדיף לקנות מחנות נורמאלית מחשב טוב יותר ולשמור את ה20% שחסכתי לטכנאי שיגיע עד הבית במידה ויש בעיה.
 6. 1 point
  שלום חברים, מאחר וכבר כולנו מכירים את המיפלצות של AMD TR וכעת גם המעבד XEON החדש של אינטל - שיחקתי קצת עם קיבצתי התוככה בשביל להגדיל פי4 את רזולוציית הרינדור + עריכת הטקסטורות למען סצנה יפה יותר לטעמי. כעת הרינדור לוקח ל2700X שברשותי מעל 80 שניות לעומת 25 שניות בתוכנה המקורית. כעת אני חושב שעם הגירסה המשופצרת שלי אנחנו מוכנים לדור החדש של RYZEN וTR3 שכניראה יבוא עם עד 64 ליבות:-). לינק להורדה: https://ufile.io/54jfb פשוט להחליף את התיקיה plugins בתיקיה עם הקבצים הערוכים plugins שבקובץ שלי. מומלץ לימחוק את תיקיית cb_ranking כי התוצאות הקודמות לא רלוונטיות.(כמובן מדבר על תיקיה חדשה של התוכנה שלא תימחקו את התוצאות החשובות שלכם). קישור לת'רד בפורומים בחו"ל שפתחתי: https://www.overclock.net/forum/27836076-post1.html (יש בעיה משום מה) https://forums.guru3d.com/threads/cinebench-r15-extreme-unofficial-mod-for-the-community-to-stress-hedt-platforms.425161/ מוזמנים לשתף את התוצאות שלכם :-).
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close