עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 27/01/20 ב הודעות

 1. 2 points
 2. 2 points
  כי באתר של nvidia בחרת ב-1650 דסקטופ ואתה צריך גרסת נוטבוק. הגרסה הנכונה עבורך היא 442.19 WHQL https://www.nvidia.com/Download/driverResults.aspx/156781/en-us ובנוגע להבדלי הנפח, גרסאות של היצרניות של הלוחות\לפטופים לרוב גרסאות מסורסות מכלים או שפות להבא לבחירת דרייבר, תכנס לאתר של nvidia, תזיז את סמן העכבר מבלי ללחוץ על drivers, בלשונית שתפתח לך תלחץ על all nvidia drivers בפילטר שיפתח לך תסמן כפי שבתמונה *אתה יכול לשנות ל-english uk במידה ואתה רוצה שפאנל הניהול יהיה בעברית.
 3. 2 points
  למה i9-10920X? זה לא מעבד לגימנייג ,זה לא שהוא יהיה רע בגימנייג אבל הוא במקרה הטוב הוא נותן ביצועים זהים ל 9900K ובמקרה הרע ביצועים קצת פחות טובים. זה מעבד לשוק המקצועי ,לאנשים שעורכים או מרדנדרים דברים, ואם בודקים אותו בפרסבקטיבה הזאתי הוא מפגר אחרי AMD , פשוט מעבד לא רלוונטי. בקיצור תיקח 9900K ותעשה לו OVERCLOCK,זה יתן את הביצועים הכי טובים בגימנייג אפשר.
 4. 2 points
  עדכון לתחילת דצמבר 2019 . יש לאחרוה יותר ויותר עדויות שגם איכות השירות של DELL לא ממש מצדיקה את המוניטין שצברה. לאור זאת, החלטתי לא לתת משקל יתר לניידי DELL כבעלי שירות עדיף אשר מקנה להם יתרון לעומת יצרן אחר עם אותם נתונים. היי לכולם. להלן, מספר פרמטרים משמעותיים שכדאי לקחת בחשבון כאשר רוצים להחליט איזה נייד לקנות. לשימושכם ! בבקשה - מה עושה את הנייד לטוב ? א. חומרה טובה. ב. ביצועים טובים בפועל. ג. איכות בניה טובה. ד. זמן סוללה ארוך. ה. משקל נמוך. ו. אחריות טובה ואיכות מתן שירות טובה. ז. מחיר נמוך ככל האפשר. 1. שני הניידים המדוברים, הלנובו E490, שהוא מקבל שירות של IBM ולא CPM כמו רוב ניידי הלנובו הפשוטים, וכמובן ה - Dell, נהנים מאיכות שירות גבוהה ואמינה, שזה בעיני הפרמטר החשוב ביותר כשרוצים נייד לאורך זמן. כי כל נייד יכול להתקלקל, זול כיקר, פשוט כיוקרתי. ואז איכות האחריות וטיב השירות הם קריטיים. 2. לכן, בנוסף לביצועים, איכות מסך, ואפשרויות שידרוג קלות לביצוע ובמחיר זול , שני הניידים האלה עומדים מעל לכל השאר, בטווח המחירים שלהם, מבחינת איכות וטיב האחריות. אז נכון, יש דקים יותר, יפים יותר וכו' וכו', אבל כמכלול של כל השיקולים, כל אחד מהניידים שברשימה שלך נופל בסעיף כזה או אחר. 3. לגבי מעבד I7 לעומת I5 - זה כמעט חסר משמעות בפועל. ה - I7 נבדל מ - I5 בתדר עבודה גבוה יותר, אבל ב - 99 אחוז מהניידים, ובטח ובטח בטווח המחירים שבתקציב שלך, הנייד עצמו שהוא לא מה שנכתב במפרט על הדף, אלא מכלול של בניה וסוללה ומערכת קירור וכו' וכו' , מוריד את הביצועים של המעבד כדי לא לחרוג ממעטפת החום שמוגדרת ע"י היצרן. כך שלמעשה, בפועל, אין הבדל ביצועים בין המעבדים, ולעיתים אף להיפך. עכשיו, בלנובו ישנה מקלדת מעולה, כי זה נייד מסדרת ThinkPad, אתה מוזמן לגגל. אבל היא לא מוארת ( תאורה אחורית ). ב - DELL 5481 המקלדת מוארת, אבל זמן סוללה קצר בלפחות שעה לעומת הלנובו. לכל חברה יש סדרות ותת סדרות של מחשבים ניידים. לדוגמה, לנובו - יש סדרה ביתית, סדרה עסקית וסדרת פרימיום. ה - S340 כמו קודמו ה - S330 משתייך לסדרת הבסיס של היצרן, יעני, הבסיסי ביותר שניתן לייצר מבחינת איכות היצור והרכיבים שבתוכו, ואני משתדל לדבר בשפה מנומסת ..... אז תבין לבד. דגמים יותר נורמליים באותה סדרת בסיס הם S540 ואני אפילו לא יודע אם יש גם S740. כלומר, בגדול, כל סדרה מורכבת משלוש משפחות. כמובן שיש עוד סדרות כמו יוגה וכו'. לענייננו, ה - E490 משתייך לסדרה העסקית, וחולק את הרמה גם של סדרת ה -- ThinkPad שהזכרתי מקודם. בקצה של סדרת ה - ThinkPad ניצב ה - CARBON X1 שנחשב כנייד הטוב ביותר בקטגוריה שלו ( נייד לאנשי עסקים שהם ההיפך מהסטודנטים, וגם עולה בהתאם ). להשוות בין E490 ל - S340 זה כמו להשוות בין פרארי למאזדה. גם השירות שניתן לסדרת ה - S340 שנמנה על משפחת IDEAPAD ניתן ע"י CPM שניתן להגדירו כבין הגרועים בארץ. זאת להבדיל משירות של IBM שנחשב בין הטובים בארץ, לצד זה של Dell. נכון לשנת 2019. הדוגמאות של ניידים הן לצורך המחשה בלבד ברור שהדגמים יתחלפו עם הזמן. מה שלא יתחלף, אלו השיקולים לבחירה נבונה. ב ה צ ל ח ה !
 5. 1 point
  אין מצב בעולם לראות קפיצה של פי 2 בביצועים מדור לדור. לא היה דבר כזה כבר המון דורות ולא יהיה גם עכשיו. עומד מאחורי ההצהרה שלי והיא תהיה פה עד המבחנים בשביל להוכיח את נכונותה.
 6. 1 point
  היי רונן009, מעדיפה לשלם קצת יותר ולא להתעסק עם אמזון בשלב זה. תודה בכל אופן!
 7. 1 point
  שלומי בסדר, ברוך השם, תודה רבה. לשאלתך - האייסר - מה שנמכר בחו"ל, אין לא אחריות בארץ. ה - MSI - קצת חלש, בהשוואה למה שיש כבר להציע ל - MSI עצמם.
 8. 1 point
  וואי. מה וואי, עכשיו פתאום חשבתי שאני יכולה להשאיר את המחשב הנוכחי כמחשב שמרנדר ברקע ולא עוצר לי עבודה בזמן שאני עובדת על מחשב חדש (שמשמש כעבודה שמכניסה כסף ולא שימוש חובבני). מה שאומר שאני צריכה גם שרת, נכון? תודה! ...אז על מה הייתם ממליצים לי להשקיע ואיפה אני יכולה להתפשר?
 9. 1 point
  היי מה שבחרת מהווה בחירה טובה. אפשר גם את זה - https://ksp.co.il/?uin=67615 היתרון - מסך יותר בהיר ( 500 לעומת 300 ניט ). החיסרון - בדגמי 15.6 אין NUMPAD. נייד MSI גם יכול להיות טוב, רק שהם יקרים יותר ....
 10. 1 point
  כדי לעשות את זה מאותו הרשת אתה צריך את הIP של המחשב הנייד או לחילופין את השם שלו את השם אפשר להשיג על ידי לחיצה על ההתחל כפתור ימני ואז מערכת (system באנגלית) תחבר את המחשב הנייח לרשת ותדליק אותו ( ללא מסך ) תיכנס לremote Desktop Connection על ידי חיפוש "remote Desktop Connection" יעלה לך התוכנה ו במחשב תכניס את השם מחשב או הIP זה יבקש ממך להכניס את המשתמש וסיסמה (של המחשב הנייח ) תכניס ומעכשיו יש לך שליטה על המחשב "מרחוק"
 11. 1 point
  לעניות דעתי שווה את ההפרש, אחרת לא הייתי מציע. לגבי המסך - צר לי לומר, אבל שניהם אותו הדבר, המסך בססדר, אולי בסדר פלוס, לא מעבר לזה. זה מה יש במחירים האלה....
 12. 1 point
  המעבד ישן והוא גם משודך לזכרון יותר איטי , מהירות השעון שלו יותר נמוכה מ i3-9100F אבל יש לו יתרון של HT. אתרי ההשוואות כמו userbenchmark הם לא מקור מהיימן להבדלי ביצועים. מה שאתה רוצה זאת השוואה איכותית של בוחן מקצועי . הכי קרוב שיש לי להציע לך זה הסרטון שאצרף בסוף. ה i5-7600K הוא שווה ערך ל i3-9100 ( כאשר אין OC ) וה 4790k ללא OC חזק מה 3770 בכ15% . אלו נק' היחוס שלך . זה אומר שבמשחקים מאוד כבדים שאוהבים הרבה ליבות , ה 3770 יהיה שווה כח ואולי עדיף על ה i3 ובמשחקים קלילים יותר ה i3 יהיה עדיף. מה שיותר מעניין אותך זה דווקא ה minimum fps כי אלו המצבים שבהים המשחק מקרטע . כל עוד אתה מצוות אותם לכרטיס מסך כמו gtx1650 או 1660 מינימאלי , המערכת תהיה די מאוזנת . העניין הוא שאתה עובר מהמעבד כמעט הכי חזק מלפני 7 שנים למעבד מאוד חלש מהיום - זה לא שדרוג . אם אתה רוכש את ה i3 כשדרוג נטו - זה מגוחך . אם אתה רוכש את ה i3 כמחשב נוסף עם כוונה להישאר עם שניהם , זה פחות מגוחך אך זאת השקעה לא נבונה במיוחד אם התקציב שלך מוגבל . כדאי לך לשקול רכישה של מעבד כמו ה ryzen 5-3600 אשר נותן את התמורה הכי טובה למחיר כיום ומציג ביצועים עדיפים על פני שני הנ"ל בכל תחום וגם צפוי להיות בעל אורך חיים יותר טוב בגלל ריבוי ליבות ונימים . בנוסף , הלוחות של AMD הינם עם פוטנציאל יותר טוב לשדרוג מעבד עתידי מאשר הלוחות של אינטל . אם יש לך קיבעון כלשהו לגבי אינטל , אז אל תתפשר על פחות מ i5-9400f . לגבי gt1030, הוא לא שווה את הזמן שלי ושלך , תעשה לעצמך טובה ואל תיגע בכרטיסים האלה או המחליפים שלהם . בקצה העליון של הסקאלה , אתה צריך להוסיף הון בשביל שיפור ביצועים קטן . בקצה התחתון של הסקאלה ( שאליו אתה מכוון ) אתה יכול לקבל שיפור אדיר בתוספת קטנה של מחיר. לגבי זכרון , למרות שפתיחה של טאבים מרובים משפיע על כמות הזכרון שבשימוש ולמרות שזכרון נתפס כמי שמאפשר לנו עבודה חלקה, צריכה להיות התאמה מסויימת בין כוחו של המעבד לכמות הזכרון שאנחנו משדכים לו , הרבה זכרון ומעט מעבד מפספס את הרעיון ולא יתן תמורה טובה לכסף. אם התקציב שלך מוגבל , עדיף לך מעבד 6 ליבות עם 16 גיגה זכרון מאשר מעבד 4 ליבות עם 32 גיגה , כמעט לכל מטרה שאפשר לחשוב עליה. קישור למבחן של GN . https://www.youtube.com/watch?v=D6RsDyMn2gY
 13. 1 point
  https://www.ebay.com/itm/HP-ZBook-15-G3-15-6-i7-6820HQ-2-70GHz-16GB-RAM-256GB-SSD-Win10-Warranty-Active/223907062082?hash=item3421e6a142:g:-8oAAOSwevJeFoFf האחריות אמורה להיות בינ"ל באתר הלקוח , לא מתחייב על כלום . גם המוכר לא ידע לענות . יש במחשב מקום לכונן 2.5 וגם ל2 כונני m.2 שיכולים להיות SATA או NVME . צא מנק' הנחה שמה שיש כרגע זה m2 sata ( ה256 המקורי) אז תצטרך להוסיף. יש 4 תושבות זכרון , יכול להיות שכרגע יש 2 של 8 או 1 של 16 . לרוב הם הגיעו עם 1 של 16. ה m1000m הוא בכרטיס MXM , אפשר בעתיד להחליף . יוצא 2200 ש"ח כולל מיסים ומשלוח . עברית אפשר להוסיף בארץ . המחשב הזה הוא ללא ספק כח , ראיתי אחרים עם מפרט ומחיר דומה עם ספק כח אבל בלי אחריות. הספקים יקרים , אפילו ברכישה מחול , צריך 150-180 וואט . לא בטוח שזה מה שהכי מתאים לך , אבל זאת דוגמה .
 14. 1 point
  free(0); לא מקריס כי יש בדיקה בפנים הפונקציה. *p מבצע קריאה מבפנים המערך. ערך הארגומנט הינו 0. p עצמו הינו הערך שמתקבל מ-malloc והינו מצביע למערך.
 15. 1 point
  msi afterburner מתקינים אותו יחד עם ה riva tuner statistics ( מגיע איתו ומבקש אישור התקנה ) ואז יש לך אפשרות גם לניטור מלא ברקע ששומר LOG וגם לOSD בזמן המשחק. המחשב שלך מאוזן בגדול ולמעט המשחקים החדשים ביותר אמור להיות יותר עומס על כרטיס המסך מאשר על המעבד. תוודא שהזכרון שלך נמצא ב dual channel , זה יכול "לשחרר קצת עומס" מהמעבד במשחק הזה עם הגדרות גבוהות , אני מניח שאתה מרגיש עומס על שניהם ( מעבד וכרטיס מסך ) פעם פה ופעם שם. התפשרות קלה על ההגדרות אמורה לשפר את המצב .
 16. 1 point
  אני בספק רב. אצלי עם 2500k אין בעיית FPS כזו או דומה לה. gtx1060 הוא מקבילו של ה- r9 390 שהיה לי כמותו גם. במקומות עמוסים גראפית הכרטיס r9 390 שהוא מקבילו של GTX1060 מתקשה לשמור מעל 60fps כפי שאתה מתאר ויורד לכוון ה 50-60 . כנראה זו הבעיה. והיום עם ה 2500k אבל עם GTX1080ti העסק טס בין 100-150FPS בקלות... אני די בטוח שזו אינה בעיה של מעבד.
 17. 1 point
  בוא נתחיל בזה שאתה חוסך פה במקרה הטוב 30 שקל... 260 + 60 משלוח + 17% מע"מ = כמעט אותו מחיר כמו בארץ, מינוס האחריות, פלוס זמן משלוח ארוך. לא ממש משתלם אם תשאל אותי. בכל מקרה, הבעיה פה היא לא האם הוא יתמוך בתדרים בארץ (הוא כנראה יתמוך בלי בעיה) אלא העובדה שחברות הסלולר לא אוהבות שמחברים סימים שלהם לראוטרים, וכנראה ינתקו לך את הקו.
 18. 1 point
  היי תקפוץ לאילת, כדאי לך - https://ksp.co.il/?store=eilatLaguna&changeSnif&uin=67617&select=.268..271..159..6796..6072..1798.&txt_search=
 19. 1 point
  ואני אמשיך להציע לך לראות רופא
 20. 1 point
  איך נפלו גיבורים... אני זוכר את בליזארד בתקופת Golden Age של PC Gaming כל משחק שהם הוציאו היה יצירת מופת. ידעתי שהמיזוג עם Activision יהרוג אותם לאט לאט והנה זה קרה.
 21. 1 point
  זה +- מה שיש ב ASUS מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל מעבדים: Intel Core i5 9400F / 1151 Tray כמות: 1 - מחיר: ₪ 671 קירור למעבדים: Arctic Alpine 12 CO כמות: 1 - מחיר: ₪ 41 לוחות אם: Gigabyte B365M HD3 כמות: 1 - מחיר: ₪ 333 זכרונות RAM: DDR4 8G / 3000 CL16 XPG GAMMIX D10 A-DATA כמות: 1 - מחיר: ₪ 161 מארזים: ANTEC Gaming Case NX210 כמות: 1 - מחיר: ₪ 153 ספקי כוח: ANTEC PSU 500W VP500 PC כמות: 1 - מחיר: ₪ 148 כונני SSD: Gigabyte SSD 480GB 2.5" SATA3 כמות: 1 - מחיר: ₪ 268 כרטיסי מסך: Gigabyte GeForce GTX 1660 GV-N1660OC-6GD כמות: 1 - מחיר: ₪ 1033 תוכנות: Windows 10 Home 64 Bit Hebrew כמות: 1 - מחיר: ₪ 434 תקשורת: TP-LINK 300Mbps Wireless N PCI Express Adapter כמות: 1 - מחיר: ₪ 72 סה"כ: ₪ 3314 מחיר באילת: ₪ 2832 מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה. המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. https://www.tms.co.il/92219 אם זה מה שמומלץ היום ב 3500, לדעתי לא
 22. 1 point
  טוב, ברור שיש לך .... 😊 אבל .... אתה צודק .
 23. 1 point
  ^הנה אחד שמבין את התחום. מצטרף לדבריו...
 24. 1 point
  איפה המעבד הנוכחי שלך מגביל אותך? קח בחשבון שה-4790 הוא אותו דבר עם HT. לא משהו שיעשה מהפכה בחוויה שלך. אם יש משהו שמגביל אותך, אז כנראה שגם ה-i7 מאותו דור יהיה מוגבל וכמובן שגם אוברקלוק לא ישפר משמעותית את החווייה. אם אין משהו שמגביל אותך בביצועי המעבד אתה יכול לשפר חוויה בדרכים אחרות: כרטיס גרפי דיסק מהיר יותר זכרון וכו'
 25. 1 point
  חחחח אותו משפט עם שני פירושים שונים .... העניין הוא ששניהם נכונים. ואני עדיין חושב שנכון להעלות את האופציות של ה - DeskMini על השולחן. לפותח הדיון להחליט מה הכיוון המועדף.
 26. 1 point
  אתה צריך קירור AIO עם רדיאטור 240 או 280, מבחינת ביצועים יש עדיפות משמעותית ל-280. אני לא מכיר מספיק טוב את התחום הזה כדי לתת המלצות ספציפיות אבל זה לא צריך לעלות 1000 שקל.
 27. 1 point
  עם כל הנאמר לעיל, בין 2600 לבין אינטל, הייתי הולך על אינטל. מול אינטל, רק 3600 וצפונה הם חומר למחשבה, במדרגים חופפים כמובן.
 28. 1 point
  בלי לנטר תחילה מה הסיבה לגמגומים, אין מה לנחש מה הבעיה. זה יכול להיות בכמה וכמה רבדים - זה יכול להיות בגלל חוסר ב- RAM, בגלל מעבד (פחות סביר), בגלל מאיץ גראפי , בגלל בעיות IO ברובד הרשת במידה והמשחק מול שרת, בגלל בעיות IO מול דיסק שלרוב צפות כאשר יש עימו בעיה או חוסר ב- RAM שמצריך ירידות תכופות ל- swap, ויכול להיות בגלל בעיות בסביבת מערכת ההפעלה. פעם איתרתי למישהו בעיות שהוא לא הצליח לאתרם גם אחרי שהחליף את כל החומרה. הסתבר, שהבעיה היתה נעוצה בכלל בטווח ה- wifi בביתו - המחשב היה מחובר לתקשורת wifi. המרחק/הפרעות לתקשורת רציפה מול האנטנה עשו את שלהם. הוא לא עלה על זה, כי הדבר דורש ידע קצת מעבר. אז תחילה הפשל שרוולים ונסה לאבחן את הגורם עצמו, אחרי שתמצא אותו, נחשובה החברים ביחד ליעץ לך מה הכוון הנכון.
 29. 1 point
 30. 1 point
  מבחינת תמורה למחיר AMD כרגע נותנים יותר אבל אם אתה מעדיף אינטל אז תבחר בין i7 9700KF לבין i9 9900KF, לשניהם 8 ליבות אבל ל-i9 יש גם hyperthreading. כאמור חוץ ממעבד ולוח אני הייתי משקיע 600 שקל ב-SSD גדול יותר , בעבודת פיתוח זה יכול לתת בוסט לא קטן להעביר את הפרוייקטים שאתה עובד עליהם מהדיסק הקשיח ל-SSD. מחשבה לעתיד זה לשדרג את המסך, כל עוד אתה מתכנן להשאר עם המסך הנוכחי 2080 יהיה overkill רציני גם כרטיסים זולים בהרבה יכולים בקלות לשמור על 60Hz ב-Fhd.
 31. 1 point
  1. אם אתה באמת רוצה להשתמש במעבד אז זה אומר לחפש לוח אם X99 מתאים, זה לא בדיוק משהו שמוצאים היום בכל חנות ואולי תצטרך להתפשר על משומש או משהו כזה כל זה בתקווה כמובן שהמעבד עצמו תקין כי קשה להאמין שתוכל לבדוק את זה לפני הקניה. 2. אני מעריך שב-FHD תוכל עדיין לשחק Cyberpunk 2077 כשהוא יצא, כנראה לא על ההגדרות הכי גבוהות. על 1070 נוסף לא כדאי לך לבנות כי רוב המשחקים כיום כבר לא תומכים ב-SLI. איזה מסך יש לך? רזולוציה? תדר? 3. חוץ מהמעבד והלוח בשאר הרכיבים אפשר להשתמש, בטח הייתי מוסיף SSD Nvme של 1TB. אם כרטיס המסך עדיין מספק אותך היום אז עדיף לך לחכות עד שהמשחק יוצא לפני שאתה קונה חדש, אולי עד אז כבר יהיה 3080 וזה לא שה-2080 הוא מציאה משתלמת במיוחד.
 32. 1 point
  ברור שאפשר אבל נדמה לי שברירת המחדל היא להוריד רק על wifi ואם אתה רוצה משהו אחר צריך לשנות את זה בהגדרות של גוגל פליי. לפחות תבדוק איך זה מוגדר אצלך ונראה אם זו באמת הבעיה.
 33. 1 point
  https://new.steinberg.net/cubase/trial/
 34. 1 point
  אכן, הכי טוב וקל, להחליף את צורת החיבור. אם זה נתקע בנתונים לנייד, תוריד בחיבור WI - FI, ולהיפך.
 35. 1 point
  זו הבעיה. תוריד מאתר של NVIDIA. תן לאתר לסרוק לך את המחשב ולהתקין את מה שצריך.
 36. 1 point
  אופרטורים בתכנות זה לא בדיוק כמו במתמטיקה, מה שחשוב זה התוצאה הסופית (שבמקרה זה נכנסת ל-m) ולא רוצים שהמחשב סתם יבזבז זמן בחישובים מיותרים שלא משפיעים על התוצאה. כמו שכבר אמרתי באופרטור הזה מחשבים קודם את הצד השמאלי ורק אם צריך אז מחשבים את הימני, אתה יכול לנסות לקרוא על זה יותר בוויקיפדיה למרות שאני לא בטוח מה תבין מההסברים שלהם: https://en.wikipedia.org/wiki/Short-circuit_evaluation
 37. 1 point
  אני רואה שזה נהיה טרנד לחסום מקדימה את פתחי האוורור, כנראה כדי לתת למארז מראה טוב יותר. וזה ככל הנראה באמת פוגע בזרימת האוויר, למרות שאישית אני יכול להעיד שהטמפרטורות סבבה לגמרי ב-CORSAIR 275R.
 38. 1 point
  מארזים סביב 200 שקלים עם זרימת אוויר פוטנציאלית טובה: https://www.tms.co.il/gx909 - מכוער ממש, אבל מעניק אפשרות להתקנת מאווררים בלא מעט מקומות. https://www.tms.co.il/mx330x - אותו סיפור - צריך להוסיף 1-2 מאווררים
 39. 1 point
  אני לא ממליץ על מארזים שכל החלק הקידמי שהם חסום עם חתיכת פלסטיק ענקית , זה חוסם את זרמית האויר. אם יש מספיק חריצים בצדדים או למעלה ולמטה זה יכול להיות בסדר אבל במארז הזה 2 החריצים לא נראים לי מספיקים. לדעתי הוא נראה לא רע למארז השעולה 160 שקלים, הוא גם בנוי בכלל לא רע בהתחשב במחיר מאד זול. קח בחשבון 2 דברים ,הריאשון המארז יחסית יותר צר למארזים אחרים אז אם יש לך קירור גבוה תבדוק שהוא נכנס. השני , נראה לי שהוא מגיע רק עם מאוורר אחד אחורי , תוסיף לפחות מאוורר אחד מקדימה ועדיף אפילו עוד אחד מקדימה או למעלה.
 40. 1 point
  אתה יודע מה , אולי תלך באמת על ה MX330-G. https://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=MX330-G מארז סביר למחיר סופר זול. זכוכית מחוסמת ,יחסית מאוורר , לא מכוער.
 41. 1 point
  ה mx330 כבר עדיף , כל המארזים שאין להם שום פתח מקדימה ממש הורס את זרימת האויר. כבר הייתי מעדיף אחד המארזים מסדרת NX של אנטק לפחות להם יש פתח אוורור מלמעלה. --עריכה-- חוזר בי הוא בדיוק מאותו ליין כמו ה NX , חסום מקדימה אבל עם פתח איוורור מלמעלה.
 42. 1 point
  ippon זה שם מדבקה לחברה סינית השם SAMA http://www.sama.cn/en https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=17308 http://www.sama.cn/en/p1248.html ה Cooler Master q300l הוא מיקרו ATX , הזרימת אויר שלא גרועה. ל Antec DF500 גם זרימת אוויר בעיתית. כל המארזים של סידרת NX שאני ראיתי גם זרימת אוויר בעיתית קשה למצוא מארזים נורמאלים במחירים טובים וב 200 שקל ממש קשה. זה מארז הכי נוראמלי שמצאתי ב 200 שקל שגם יש לו חלון וגם זרימת אוויר סבירה https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&path=100014_10002&product_id=17164 אולי עוד אופציה שתיהיה סבירה https://www.tms.co.il/cc9011117ww
 43. 1 point
  מארזים: Antec DF500 RGB Case כמות: 1 - מחיר: ₪ 234 מארזים: Corsair 275R Airflow Mid-Tower Case TG Black כמות: 1 - מחיר: ₪ 307
 44. 1 point
  https://download.gigabyte.us/FileList/Manual/mb_manual_b450m-ds3h_e.pdf תראה בציור של לוח האם שלך מספר 16. ואם מתחשק לך רד לסעיף 16 במדריך ותקרא. כמובן כשהמחשב כבוי. קח מברג או כל חפץ מתכתי וגע בשני הפינים ביחד באופן שאתה כיביכול מחבר ביניהם בעזרת המברג. שום דבר לא אמור לקרות למראה עין, אבל זה מה שמאפס.
 45. 1 point
  הסיכוי שיקרה משהו ללוח הוא לדעתי 10%. העדכון הזה קל וגם די בטוח.. אתה עושה אותו דרך Q-FLASH בביוס תעקוב אחרי ההוראות של F40 ואז תתקין את F50
 46. 1 point
  יש את זה: https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=24713
 47. 1 point
 48. 1 point
  פחות גידים לא אומר פחות חשמל, אלא יותר זרם פר גיד. הדרך היחידה להתמודד עם זה ברמת הנדסת הבורד זה לזהות שמחובר 6PIN ולהגביל צריכת חשמל, משהו שיופיע תוכנתית גם כטריגר. את שלושת הגידים של 12V גם ככה הוא יקבל, פשוט שני GND נוספים כחלק מתקינה. בעקרון חיבור של 8+6, כל עוד עובד פשוט יהיה מוגבל באוברקלוקינג. אני חושב אפילו שמדובר בפיצ'ר רשמי של Sapphire או משהו.
 49. 1 point
  את ה-Q-Trade קניתי מברימאג. נראה של-Q-Trade יש פלסטיקה בהרבה יותר איכותית לעומת ה-De-great אבל על פניו נראה שה-De-great עושה את העבודה כמו שצריך ומצב ההשהיה שלו בוודאות אמין ועולה חצי ממנו.
 50. 1 point
  השוואה זה מה שאתה עושה לפני ההעתקה, ולפני השוואה צריך ללחוץ על כפתור ההגדרות ליד ולהחליט מה אתה רוצה לגבי כל מצב בין שתי התיקיות. אחרי השוואה, כדאי להסתכל שהכל נראה בסדר (בנוגע לפעולות שהתוכנה עומדת לבצע) ואז ללחוץ על סנכרון (חצים ירוקים).
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close