Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים

 1. napoleon45

  napoleon45

  משתמש רשום


  • נקודות

   47

  • מספר הודעות

   2,949


 2. coch

  coch

  משתמש רשום


  • נקודות

   35

  • מספר הודעות

   1,411


 3. nec_000

  nec_000

  משתמש רשום


  • נקודות

   31

  • מספר הודעות

   3,935


 4. djelectric

  djelectric

  צוות האתר


  • נקודות

   26

  • מספר הודעות

   21,427Popular Content

Showing content with the highest reputation since 17/05/19 ב הודעות

 1. 7 points
  כמה פעמים כבר אמרתי לך שצריך להרוג אותך על זה שאתה נותן קישורים לסרטונים ארוכים משעממים וגרועים של פוצים ביוטיוב במקום משהו שאפשר לסכם בטבלה של 3 שורות? אז תוסיף למספר הזה 1. למי שמשחק 10 שעות ביום... 10 פאקינג שעות ביום!... 180 שקלים לשנה הם זניחים לחלוטין ביחס לאובדן ההכנסה הפוטנציאלי של משהו אחר שהיה אפשר לעשות בזמן הזה. בעצם גם 1,800 הם זניחים לחלוטין. כנראה גם 18,000. 10 פאקינג שעות ביום! כל יום! אתם דבילים או מה? [/QttP התחרפן] מהסיבה הזו כשממליצים על ספק בודקים את הצריכה של כל רכיב במערכת. אין לזה קשר ממשי לעלות החשמל בפועל, כי היא זניחה. אמרת יפה - בפוטנציה. (או באימפוטנציה) אין שום קשר ישיר בין טמפרטורת עבודה לרעש, כי הקירור הוא מה שמשפיע על הרעש והוא אף פעם לא זהה (כשמדובר בכרטיסי מסך לפחות). מסכים איתך. שוב מסכים.
 2. 5 points
  בסרטון JayzTwoCents אמר למשל זאת שעולה 9.91$ בתמונה לישראל יוצא $17.65 כולל המשלוח. ואלו שהם Amazon's Choice שהם חבילה של 36 שזה 2.43$ ליחידה כולל משלוח ומס יבוא יוצא $141.61. אגב לגבי קירורים של מעבד יש כאלו שמגיעים עם Backplate ואפשר גם להוסיף אפשרות נפרדת בתוספת מחיר לקירורים שמגיעים ללא Backplate כמובן.
 3. 5 points
 4. 5 points
  לא אמרח אותה על לוח האם, אמרח אותה על איפה שהיא אמורה להיות - על המעבד בינו לבין גוף קירור. אני יכול למרוח אותה גם על פרכית אורז, אבל מעדיף קוטג', כי היא פשוט לא אמורה להיות שם
 5. 4 points
  לא ממש ברור לי התגובות של אנשים למצב הזה... אני קונה מוצר שכולל משלוח. למה אני צריך להתעסק עם ההרכבה שלו. אם הייתם קונים תנור שהיה מגיע בחלקים ונציג היה מדריך אותכם בטלפון איך להרכיב? זה נשמע הגיוני? בשוק הטלויזיות זה אמנם מקובל שיש תשלום נוסף על תליית הטלויזיה על הקיר. אבל אתה יודע את זה במהלך הקניה מה גם שתלייה היא שרות אקסטרה (הרכבת הטלויזיה על המעמד שלו כלולה כבר במחיר). מה קורה עם אחריות? זה ממש לא קשה לתת לחיצה לא נכונה בזמן שהכרטיס קצת בזווית ביחס לסלוט והופ, הקונקטור זהב שלו נשבר. מה קורה במקרה כזה? למה הלקוח צריך לשלם לטכנאי בנפרד כדי שירכיב לו את הכרטיס? הקנייה כוללת משלוח (גם משלוח חינם נחשב לקנייה שכוללת משלוח כי המחיר כבר מגלם את המשלוח). זה לא מעניין אותי איזה חברת משלוח עושה את השילוח או באיזה אריזה זה מגיע. יש לכם אריזה חדשנית שבולמת זעזועים והיא מיוחדת לשילוח של מחשבים? מעולה! תוסיף עוד 10 שקלים למחיר המשלוח וזהו. הלקוח יבחר עם לשלם את המשלוח או לבוא לאסוף בעצמו. את הלקוח לא מעניין את הפרטים המדוייקים של המשלוח. אולי גם תרצה לקחת יותר כסף על המשלוח בגלל שזה מתבצע במשאיות חדשות עם מזגן.... את מי זה מעניין? זה נראה לי קצת התנערות (לא התנערות מאחריות אלא התנערות מלמצוא פתרון סביר). לתת ללקוח להרכיב את החלק זה לא סביר. NEWEGG בארצות הברית שולחים אלפי מחשבים בשנה. DELL שולחים אלפי מחשבים בשנה. איך הם מצאו דרך ופה לא? תפסיקו לתת יד לחלטורה הישראלית. אנחנו קונים מוצר, אנחנו רוצים לקבל אותו כמו שצריך. די לערבב אותנו.
 6. 4 points
  כל עוד אני יודע כמה אני משלם על השירות, כמובן שאהיה מוכן לשלם אותו. אקסטרה או לא - אני רוצה לדעת על מה שילמתי וכמה. למה אני אוהב את TMS ? כי אני יודע על כל רכיב כמה שילמתי. ולא כמו בחנויות ליד הבית שרושמים מחיר רק על התשלום הסופי וחסרים פרטים לגבי דגם מדוייק של מוצר ואז הכל נראה כמו חתול בשק. אהיה מוכן לשלם בעבור שיוסיפו פצפצים וכל זה בתשלום. זאת דעתי האישית. יש נהלים של חנות? אכבד אותם במידה ויהיו רשומים. שלא יהיו הפתעות. מאמין שגם אחרים חושבים כך. ככל שהחנות יותר שקופה איתי, אשים את אמוני בה יותר. אם חברת השילוח היא UPS, אשמח אם זה יצויין (דווקא יתרון). יש עמלות כלשהן? או שהחנות שומרת סכום סמלי מהעסקה למקרה שצריך לשלוח בחזרה לחנות את המחשב? זה בסדר גמור.
 7. 4 points
  נו, שוב כשאין מה לומר באמת חוזרים לדבר (לתקוף) לגופו של אדם ולא לגופם של דברים. ניסיונות הקטנה, קעקוע של ידע ואמינות כשיטה לבטל את הטיעונים שאני מציג ועוד ובכך מאפשרים משכנעים עצמם לפטור את כל העניין כ"פאנבויי" כדי לא להתמודד עם הדברים. אפשר לא להסכים, אפשר להסכים שלא להסכים אבל אין באמת מה כל כך להתרגז אלא אם זה פוגע לכם בנקודה רגישה משום מה.. מי שאומר שההבטחות של AMD עמדו בציפיות בשנים האחרונות בתחום ה-GPU כנראה עיוור. אין לי חיבה מיוחדת ל-NV, אפשר לחפש ולראות שאני לא חוסך ביקורת גם עליהם. שימו לב שאני ממש לא נגד לקנות מוצרים של AMD ואף ממליץ על כך בהתאם למקרה. העובדה של-NV יתרון ממשי על AMD לא אומר שאין סיבה לקנות AMD בהתאם למחיר. מי שלא מצליח להפריד בנושא הזה הוא מי שנוטה יותר להעדיף בצורה דוגמטית. אני לא רואה בעיה בלקנות מוצר בידעה שהחברה שמייצרת אותו פחות מוצלחת בכלליות כל עוד המוצר עצמו הכי מתאים לי. כנראה יש מי שלא יודעים לעשות את ההפרדה הזו. אני גם לא אומר של-AMD אין סיכוי בתחום, כמובן שדברים יכולים להשתנות, אך אני מציין מדוע לראייתי והבנתי הם לא ישתנו בעתיד הקרוב. מי שמסתכל רק על צד אחד של הדברים שלי הוא זה שחוטה בחוסר ענייניות ונטייה לצד מסויים או מונע משיקולים לא אובייקטיביים. ההקבלות הטוטליות שמוצגות פה למלחמות ומדינות ומה לא מדגישות עוד יותר עד כמה חד צדדית וסלקטיבית הקריאה של חלק מהחברים פה. נסו להבין מורכבות של טיעון ולא לקחת אותו לשחור-לבן ע"פ מה שנוח לכם. זה ילדותי ומשעמם. אני גם לא מתנבא לגבי מניות חברה. לכך יש דינמיקה שאינה תלויה בכמה חברה מצליחה בהכרח, אני ממש לא מומחה לתחום מה גם ש-AMD מצוייה בשווקים שונים מאלו של NV - מעבדים - בה היא עושה חייל ונמצאת בתנופה אדירה אז הסתכלות על השורה הסופית מטעה באופן בה הוצגה. להכניס מילים מוטעות, שכלל לא אמרתי, לפה שלי ואז להציג את מה שלכאורה אמרתי כשטות וטעות ובכך לחזק את כמה אני טועה ומטה רק מחליש משמעותית ומציג באור מגוכח את מי שטוען כך.. אני מאוד שמח על כל העצות הנחמדות ששכמותכם מציעים לי, ולאור האופן החיובי והמרענן שהן מוצגות אני אשכול בחיוב ואשדרג את גרסתי לזו שתתאים יותר שמה שיהיה לכם נוח לשמוע
 8. 4 points
  אני באמת לא רואה שום הגיון לבזבז עכשיו כסף בשביל מחשב שאתה הולך לשדרג עוד חודש חודשיים. אלא אם כן כסף לא מהווה שיקול בשבילך. כמו שאמרו לך כבר, גם אם תקח 2600X או 2700X, זה יחזיק לך מספיק שנים בשביל משחקים. זה יחזיק מספיק זמן ככה שעד שתצטרך לשדרג מעבד, AMD כבר תחליף סוקט לפחות עוד פעמיים לדעתי (בהנחה שהם מחליפים כל שנתיים). אם אתה לחוץ על מחשב עכשיו, תקנה מחשב עכשיו כמו שצריך, לא משהו מעפן שתצטרך שוב להוציא כסף לשדרג ולהחליף שוב חלקים כדי שתהיה התאמה. באמת שחבל על הכסף ומיותר לחלוטין. אין שום דבר "ישן" ב 2600X או 2700X. אם אתה לא לחוץ על מחשב ויכול להסתדר עד שיצא הדור החדש, תחכה כמה חודשים. אם אתה לחוץ על מחשב, תקנה עכשיו משהו טוב שיחזיק לך כמה שנים עד ששוב תגיע למצב שכבר לא סוחב וצריך לשדרג וזה בוודאות לא יקרה בקרוב.. תנצל את המחירים הנמוכים יחסית של הדור השני.
 9. 3 points
  מתנצל, לא קראתי את כל התגובה שלך כי רק להסתכל עליה היה מתיש, אבל אם הייתי צריך לנחש מי מבין שניכם צודק, הייתי מהמר בעיניים עצומות עליו. הבחור אינציקלופדיה בתחום והרב המכריע של התחזיות והניתוחים שלו נכונים ומדוייקים. מה שכן כנראה שלא הקשבת עד הסוף כי הוא מכניס למשוואה לא רק את הנצילות אלא את המחיר (שוב מאיץ ביניים שמתומחר במחיר של מאיץ HIGH END, חוסר רצון להתחרות במחיר מול נווידיה, מה שהם חייבים לעשות כרגע ועוד) ואת העובדה שהוא יוצא כ"כ מאוחר (7-8 חודש אחרי RTX) כשבקרוב יהיה דור חדש לנווידיה (ב 7/10 NM) ששוב ירמוס את NAVI. כל אלו נלקחו בחשבון בשביל להגיע למסקנה ש NAVI לא מספיק להתחרות בנווידיה - והוא בהחלט צודק.
 10. 3 points
  אין שום פסול לקנות יד שנייה, ולקנות חומרה כמו מעבדים וזכרונות יד שנייה זה בכלל נפלא כי סימני השחיקה\שימוש בקושי אם בכלל באים לידי ביטוי. הבעיה בארץ זאת לא הסחורה אלא הסחורה האנושית שיש פה אנשים שיסגרו איתך על מחיר בטלפון ושאתם נפגשים ינסו להוריד עוד 20 שקלים, או כאלה שינסו להוריד אפילו יותר םע תירוצים שכחתי שאין לי כסף בארנק ועוד שקרים כאלה ואחרים. או מוכרים שבטוחים שהסחורה שלהם היא זהב טהור ויבקשו מחירים מופקעים. וכל מי שהתיסק בשוק היד שנייה יודע על התחלואים שלו בארץ. המצב ביד השנייה בארץ כל כך מזעזע שאם אני הייתי קונה הייתי מעדיף להזמין מ ebay ולוחות אחרים ולא להתעסק בזוהמה המקומית. הסרטון הזה הערך שלו שהוא מראה מגמה בתעשייה (משהו שהיה ברור ולא צריך בשביל וסרטון), שעוד ועוד חברות עוברות לכיוון של פיתוח משחקים,תוכנות שנהנות ממעבדים מרובי ליבות. רוב הצרכנים לא מחליפים כל שנה - שנתיים מעבד לכן צרכן שכבר שם כסף ויש לו כסף לשדרג מערכת אין הרבה סיבות להמליץ לו על 1600 או 2600, פרט ל place holder ואז הייתי ממליץ ללכת על המעבד הכי זול של amd שמסוגל לעבוד עם הלוח אם. (באופן אירוני אני מתכוון להחליף את ה 7700k ככל הנראה לרייזן מסדרת 3xxx).
 11. 3 points
  האמת? קצת הזוי לי. לפחות שיהיה DISCLAIMER כלשהו בדף המוצר.
 12. 3 points
  חובה אבל חובה ליידע את הלקוח לגבי זה!!! אליך התקשרו ווידאו שזה סבבה. לקוח שהזמין מחשב מורכב עם מערכת הפעלה מצפה לחבר אותו לחשמל ולהתחיל לעבוד. תתנקו רגע מהקטע שכולנו אנשים טכניים פה וקטן עלינו חלק מהדברים. לא היה לי מושג בכלל ש TMS עובדים ככה. מה אפשר להגיד על זה? ואני שורץ וקורא פה בפורום. חובה ליידע את הלקוח לגבי זה. לא כל הלקוחות הם אנשים טכניים. כמו שאמרתי ייקחו את המחשב בחזרה שירכיבו את זה שם.
 13. 3 points
  כן. תוסיף לזה קונספירציות של ניגוד עניינים, התרסות נגד AMD ( ליסה הרביצה לי בתיכון ) ויש לך אחלה של אשכול.
 14. 3 points
  יפה שקוראים למשתמש פאנבאוי, כאשר האשכול הזה הוא לא יותר משיר הלל לamd.
 15. 3 points
  תגובה הזויה ברמה הכי נמוכה שיש. עומר צודק במאה אחוז שהיום NV בפער. אם תקרא בין השורות תבין שגם אני וגם הוא מתים שזה ישתנה, ו AMD יחזרו בגדול, אנחנו פשוט לא מאמינים שזה יקרה. אם אני טועה - מעולה בשביל כל חובבי החומרה. תגובה של ילד לא מפותח, שחושב שאנחנו ( "פאנבויים מושבעים" ) סופרים אותו. לך תלמד מהי ההגדרה של התרסה... איש הזוי. "הביצים שלכם רועדות.." ? ממה ? מה אני עובד ב NVIDIA ? אהבל אלוהים...
 16. 3 points
  לא מבין למה אתה חושב שהם נכשלו? רק כי הם לא עקפו את ה-2080TI? למי אכפת מהכרטיס הזה בכלל? ל-0.001% מהגיימרים שקונים אותו? מזדה 3 היא כישלון כי היא לא יותר טובה ממרצדס?
 17. 3 points
  אתם בלחץ ולא סתם הפורום מלא סוכני מכירות ובעלי אינטרס
 18. 3 points
  וגם לא זמין לאף אחד חוץ ממך ומעוד כמה אנשים בודדים.
 19. 2 points
  אני לא חושב שאתה צריך להסתכל מעבר לכונני SATA סטנדרטים לחלוטין. הם זולים, מאוד מהירים לכל שימוש ואמינים. כוננים כמו MX500 למשל
 20. 2 points
  כנ"ל. המותג KingSpec הוא לגמרי הגרלה מבחינת האיכות שמקבלים. יש מי שמקבל כונן עם ביצועים אופיינים לכונן SATA ואחרים מקבלים נפלים. על פי דיווחים גם הכוננים שעובדים בסדר נוטים להתחמם מאוד ודי מהר (מספיקה כתיבה של כמה עשרות ג'יגה) וגם האמינות שלהם לאורך זמן מוטלת בספק. אין ממש ריכוז נתונים בנושא אבל על פי תצפיות אנקדוטליות ברחבי הרשת אחרי שנה בערך צצות בעיות לחלק לא מבוטל מהמשתמשים. כונן נחמד בשביל ההרפתקה (ככונן משני או סתם מסקרנות כשמבינים מה קונים) אבל לא הייתי בוחר בו כשנדרשת אמינות (קרי כונן ראשי ויחיד).
 21. 2 points
  אל תהיה נאיבי.. הם כרגע גוזרים קופון משמעותי לבעלי המניות. עליות מחירים זה עניין של זמן בהיעדר מענה ראוי מאינטל. מעמ' לעמ' הדיון נהיה ממוחזר ונהיה יותר ויותר שיר הלל ל AMD... אז אני נוטש את הדיון המיותר הזה סופית. יודע שאולי אמרתי את זה קודם, אבל אחזור שיהיו ביקורות של Navi כי זה הפך להיות תקליט שחוזר על עצמו בצורת סרטוני יוטיוב. צ'או
 22. 2 points
  יש כימיה נהדרת ביניהם, אני ממש אוהב את הסירטונים עם שילוב של מס' יוטוברים ביחד, וכמובן את סטיב ודרבאור חחח. אגב הינה סירטו מעניין מאדם שמבין בארכיטקטורות, ככל הניראה לא צריכים לזלזל בNAVI וAMD כן בכיוון הנכון, לדעתי 2020 יהיה הרבה יותר תחרותי בכל התחומים.
 23. 2 points
  לצורך התואר היא לא תצטרך לא visual studio ולא matlab ברוב האוניברסיטאות מתחילים עם מבאו למדעי המחשב , תכנות מונחה עצמים מערכות הפעלה זה בד''כ שפות C,C++ ו POSIX או גרסה של לינוקס לפעמים מתחילים עם JAVA או python הנקודה שיש סביבות פיתוח למק ולא תהיה שום בעיה לגבי מתמטיקה: בחוג למתמטיקה הרוב המוחלט זה הוכחות או לוודא שהפתרון/גבול וכו... קיים (או לא קיים) גם בקורסים של אלגברה ליניארית 1/2 ואז מודרנית אין צורך במטלב או כל תוכנה אחרת המטרה היא לא לטחון מספרים אלה להבין את הנושא לגבי סטיסטיקה: לרוב זה שפת R ולמק יש סביב תפיתוח לזה
 24. 2 points
  לבעלי רייזנים - יש שיפור ביצועים בעדכון החדש של וינדוס. יש פריסה יותר אחידה של העומס על גבי הליבות בכך שהוינדוס מכיר בטופולגיית ה-CCX של רייזן. לקח להם יותר מדי זמן לעשות את זה אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.
 25. 2 points
 26. 2 points
  רוב האנשים יצליחו להתמודד עם התקנה של כרטיס מסך לאחר קצת הדרכה בעוד שלכל האנשים (כולל המנוסים ביותר) לא יהיה נעים להתמודד עם סלוט pci-e שבור ולכן לדעתי הגישה של החנות נכונה. צריך כמובן ליידע את הלקוח מראש. TMS - ניסיתם משהו בסגנון instapak? ראיתי שבארה"ב הרבה חברות שמוכרות מחשבים משתמשות בזה בהצלחה.
 27. 2 points
  איך אני מת על אכולי השנאה והכעס האלה שרע להם בחיים, והם אפילו לא טורחים לפתוח יוזר. רק באים לטפטף רעל בשניים שלוש דיונים וללכת. תהיה חזק.. אתה צריך את זה..
 28. 2 points
  מבין את הלקוח. מבין את החנות. נראה לי כמקרה שחבל לשרוף עליו דיון. החנות נותנת מענה מעבר לסביר ( פייסבוק, טלפון, באתר.. ) ואין פה התנערות או חוסר כבוד מצד הלקוח ולא מצד החנות. העיקר שלילד יהיה פתרון. אחלה כרטיס, שיהנה.
 29. 2 points
  זה משהו שחובה להדגיש. אני קונה מוולקאם ועוד חנויות ולי אישית אין בעיה להרכיב כרטיס מסך שלא הגיע מורכב עם המערכת. אבל נער בן 16 שהוא רק גיימר וקיבל המלצה פה למפרט ולא ראה לוח מעולם נשגב מבינתי לקחת סיכון לתת לו להרכיב את הכרטיס. עכשיו צריך לקחת את המחשב לשם וזה סתם מבאס אותו. חשוב לזכור שלא כולם אנשים טכניים.
 30. 2 points
  ענינו ללקוח בטלפון אחרי זה ענינו ללקוח בדף פייס, עכשיו נשמח לענות גם פה חלק מכרטיס מסך הינם כבדים, מדובר בכרטיסי מסך מסדרה 1060 +. במהלך ההובלה בעבר נתקלנו במקרים שמשלוח מקבל זעזוע ודבר היחד מחזקי את הכרטיס מסך במקום זה סלוט דק של PCI+E. כרטיס מסך היה תולש את הסלוט ועל הדרך פוגע ברכיבים פנימים של מערכת , אחרי עשרות מקרים זה נמאס ( ללא קשר עם איזהו חברת משלוחים עבדנו) לפני 5 שנים התחלנו לשלוח על מחשב עם כרטיס מסך כבר מפורק ממערכת אחרי תהליך של בדיקות. מאז אני יכול להגיד שנשלחו מעל עשרות אלפי מחשבים ללא שום נזק רוב הלוקוחות שקונים מחשבים כבדים יש להם ידע בסיסי בחומרה או רצון ללמוד דברים חדשים בחומרה, אנו גם יודעים להסביר (אם צריך גם קרוב לשעה ) איך להרכיב את הכרטיס מסך. יכול להיעד שמעשרות אלפי לקוחות פחות מ 5 אנשים לא הצליחו לעשות לבד (גם לזה יש פתרון) אוספים מחשב בחזרה, מרכיבים כרטיס מסך מפוצצים את המחשב בפצפצים ושולחים בחזרה לקוח שיזמין מעכרת SLI - כמובן שלא נשלח כרטיסים מורכבים:) יש לנו פתרון לכל לקוח חברות שהזמינו עשרות מחשבים על כרטיסי מסך 2060/2070/2080 וכו גם בדור הקודם , כן קיבלו את זה בנפרד הרכיבו לבד. נ.ב. מחשב שלא הורכב עד הסוף ולא עבר בדיקות? טועת שלך. הורכב עבר בדיקות ואז פרקנו למשלוח. אנו חברה מקצועית מאד שדואגת לספק את המחשב ללקוח בצורה תקינה במיותר וגם על הדרך ללמד אותו משהו חדש עם צריך ( להרכיב כרטיס מסך) אני לא מכיר סבתאות/פנסיונרים בנות/בני 70 + שקונות מערכת עם RTX 2070 ואז מסתכות/מסתבכים להרכיב:) כל מי שקונה מחשב רציני או יודע להרכיב כרטיס מסך, או ימשח ללמוד איך להרכיב כרטיס מסך. לא היה לנו ב 5 שנים אף לקוח שגרם נזק למערכת בעת הרכבת כרטיס מסך.
 31. 2 points
  ה3950X הולך להימכר כלחמניות חמות, אל תישכחו ש9900K בהתחלה שלא היה מלאי נימכר בקלות גם מעל 800$! עכשיו עם הPBO החדש שמאפשר תוספת של עד 200MHZ לתדר המקסימאלי- המעבד הנ"ל הולך להגיע עד 4.9GHZ בתור תדר מקסימאלי וזה מתורגם לסביב ה5.6GHZ במונחי אינטל, לכן אפילו שאין צורך בכמות הליבות הנ"ל- בכל זאת זה הולך ליהיות המעבד המהיר ביותר לגיימינג! בחיי - איזה תקופה מדהימה להיות בה, כל השוק היתהפך ואינטל באמת עשו במכנסיים, הם מאבדים את היוקרה האחרונה שנישארה להם, עכשיו הם פשוט מוצר חימום לחורף במחיר יקר עם ביצועים ירודים- ממש כמו ימי FX 9590, KARMA IS A BITCH! שימו לב שאפילו ה3600 הזול עוקף את ביצועי הST של 9900K:
 32. 2 points
  יהיה לי קשה, אך בגלל שמדובר אישית בך אני אעשה מאמץ כנה ואמיתי ואסלח לך וכדי להישאר רלוונטי לנושא זו סליחה בליטוגרפיה של 7NM.
 33. 2 points
  אם כ"כ מפריעים לך הדיונים שלי, פשוט תתעלם מהם במקום להרוג אותי, לא יותר פשוט? והעובדה שה"סרטון הארוך והמשעמם" כפי הגדרתך יצר פה דיון מאוד פורה ומעניין מוכיחה שהוא כנראה כן היה שווה צפיה, לא? בכל מקרה, בחברות, בלי הריגה הדדית מיותרת, ויהיה פה הרבה יותר נחמד...
 34. 2 points
  ראית תגובות כאלה של משתמשים בפורום ? או שראית ויכוחים של מדוע NVIDIA הרבה יותר יעילה בימינו מ AMD ? כי יש הבדל בין הדברים. במידה וזה לא עוד דיון של שחיטת כבשים והקרבת קורבנות ל AMD, כי זה ברור מאליו שההבדל בכיס הוא גרושים, אז מי שזה צריך לעניין אותו אלו חוות כרייה וכדומה. לא יוזר ביתי שמאבד 18 שקל בשנה במידה והוא משחק 10 שעות ביום, בין כרטיס דמוי vega לבין 1070Ti למשל. נושא ידוע ולא מפתיע.
 35. 2 points
  תראה בגדול, כבר יש לך מפרט טוב מאוד במסגרת התקציב. כלומר, יש לך "ציפור ביד". עכשיו, בקשר ל"ציפורים על העץ" בתאריך 7/7 יצאו ויהיו בחנויות מעבדי הדור השלישי של חברת AMD. העניין הוא שחוץ מתאריך היציאה של מעבדים, לא ממש ידוע מה טיבם ביחס למעבד שמופיע במפרט. הכוונה, מה טיבם בביצועים בתוכנות שאתה מתעתד להשתמש. אם כי, הרבה יודעי דבר אופטימיים. אז מה שאני אומר, זה שתשמור את המפרט הזה בפינה, ויומיים / שלושה לפני התאריך שלעיל ( 7/7 ) "תעיר" את הדיון ונראה מה התחדש והאם כדאי לקחת משהו אחר.
 36. 2 points
  מזל שלא ביקשו מימנו לא לעבור את ה1000MHZ ב3 חודשים ראשונים עד שהמנוע הגרפי של הכרטיס יפתח חחחחחח.
 37. 2 points
  אני אנליסט נתונים, באחת החברות הגדולות בעולם לייעוץ כלכלי בניירות ערך. אין לי שום קשר ל NVIDIA או ל AMD או לכל חברת חומרה כלשהי. בימים שאימא עשתה לך סנוויצים לבית ספר, היו לי מעבדים של AMD שכמה מהם שרפתי, והיו לי יותר כרטיסי AMD\ATI בחיים מאשר כרטיסי NVIDIA. זה שאין לך מושג אל מי אתה מדבר, מה הוא עושה בחיים ובא לך לזרוק ככה שטויות סתם... סך הכול הופך את הפורום לרמה אחת מתחת למה שהוא היה - לפני התגובות ההזויות האלה. זה הכול. זה לא אישי, התגובות פשוט.. חרם. אמורה להיות פה קצת רמה.
 38. 2 points
  תממש אחריות. היא קיימת בדיוק בשביל מקרים כאלה.
 39. 2 points
  NV נמצאת 2-3 דורות קדימה מבחינת ביצועים שיחס ל- AMD וזאת כשהיא בתהליך ייצור מיושן יותר. אין פה וויכוח בכלל וגרף הביצועים לצריכת החשמל מראה זאת בבירור בכל חתכי הביצועים. מההצהרות של AMD מוטב להיזהר, יש להם מסורת ארוכה מאוד של השקות כושלות בשנים האחרונות שלא עומדות בציפיות שהם עצמם בנו והציבו. שוק הגימינג PC הוא משני אם לא בעדיפות שלישית עבור AMD וככה הם לא משקיעים בו ולכן אין מה לצפות מהם ללהיות תחרותיים בשנים הקרובות. על כל מהלך שלהם יש ל-NV לפחות שני מהלכים שהם יכולים לעשות כדי לאזן כל יתרון שיווצר.
 40. 2 points
  פער טכנולוגי של 25%? אתה לא רציני. NVIDIA בתהליך 12 ננומטר מביסה את מה ש-AMD מסוגלת היום ב-7 ננומטר, והזרוע עוד נטויה. הזחיחות הטכנולוגית שלה כל כך אדירה, שהיא מרשה לשטויות כמו GTX 1650 לצאת החוצה וגם לבקש 150 דולר על זה. את מה ש-RX 590 עושה ב-240 וואט היא עושה בתהליך דומה עם 130 וואט (GTX 1660 TI) ועוד מקבלת 10% ביצועים טיפ. NVIDIA כל כך זחיחה טכנולוגית, שהיא מרשה לעצמה עוד שבועיים לרענן "בקטנה" את אותו קו 12 ננומטר שלה, להוזיל אותו, ולהמשיך לרוץ איתו כנראה עד CES של שנה הבאה, כי הנצחון הטכנולוגיה אצלה בכיס. היא בעמדה שהיא אפילו לא צריכה לשבת ולתכנן ארכיטקטורה נוספת יעילה יותר, יספיק לה לכווץ את טיורינג הקיימת. יש לה "בכיס" שיפור של 2 דורות טכנולוגיים אם תרצה.
 41. 2 points
  קשה למצוא זיכרון שיעבור יציב על XMP ללא שום שינוי בביוס על 3200 עם לוחות 450
 42. 2 points
  אההה עכשיו אתה מדבר ! רק איפה אני אשים את האגרטל ?
 43. 2 points
  זה העניין שכיום אין בכלל(אולי ביוטיוב סרטוני הדגמת יכולת 8k וגם זה בדחיסה עצבנית שמורידה המון איכות)תוכן לצפייה ב8k,למה לשלם 16 אלף למסך שלא יהיה שימושי?עדיף לחכות שנתיים או 3 ואז המחירים יהיו שפויים,ויכול להיות שיהיה באמת תכנים לצפייה.
 44. 2 points
  אתה לא יודע מה זה NDA אני מבין... בהחלט יעול להיות שכבר סופקו לאתרים המעבדים ויתכן שיש להם כבר סקירות ומידע על הביצועים - אלא ש AMD החתימה אותם על הסכם NDA שבין היתר אוסר לפרסם את הנתונים הללו לפני שהם מאשרים. כנס לגוגל ותקרא קצת על מה זה NDA.
 45. 2 points
  יש לי איזו תחושת בטן (אולי אני טועה) שאתם לא הבנתם אחד את השניה. לדעתי טל חושבת שנפוליאון מתכוון לכונן CD (דיסקים עגולים) ואתה מתכוון לכונן קשיח (הארדיסק). מחשב נייד בהחלט יכול לעבוד ללא כונן CDROM אבל הוא צריך דיסק קשיח כדי שאפשר יהיה להתקין עליו מערכת הפעלה. טל הבעיה עם המחשב שלך זה שמשהו קרה לכונן הקשיח (הנייד לא מזהה אותו). או שהוא נדפק או שהוא פשוט לא קיים פיזית בנייד. הבעיה יכולה להפתר ע"י החלפה \ התקנה של כונן קשיח במחשב
 46. 2 points
  כולם עורכים בפרמייר ואפטר?? בסה"כ רצינו מעבד 6 ליבות עם ביצועי ליבה בודדת משופרים, בעיקר בשביל גיימינג. תמחור של 150$ נשמע כמו בשורה. אותו מחיר לעוד 15-20 % ביצועים זה אכן פזילה ל "סטייל" של אינטל.
 47. 2 points
  תובנותי הן שבמקרים כאלו: א. צריך הרבה RAM והרבה VRAM כדי לאמן בעיות גדולות. ב. כרטיס מסך הוא העיקר פה ועליו נעשה החלק הארי של העבודה ועל כן כל שדרוג פה הוא משמעותי. (וצריך RTX כי זה מאיץ תעניינים בכפולות של אחוזים יותר) ג. המעבד לרוב (די תלוי במודל) לא מתאמץ בכלל אבל רציוי ליבה לכל כרטיס. ד. אם מדובר בכמויות גדולות של דאטה מהדיסק המקומי אז רצוי שיהיה כמה שיותר מהיר כדי שלא יעכב את כרטיס המסך בזמני קריאה. (הכי נכון להביא הרבה RAM ולאמן המודלים מ-RAM DRIVE) זהו פחות או יותר. בהצלחה!
 48. 2 points
  ללא ספק אחד הדיונים הכי כיפיים והזויים שהיו פה. אפילו אם המשחה היא לא מקורית ואפילו אם היא עשויה מאורניום מעורבב עם שאריות נייר טואלט, האפשרות שגרגר משחה שנמרח בין המעבד לגוף הקירור ישרוף לוח זהה בערך לאפשרות שבית יעלה באש בגלל ששפכו חלב מקולקל לתוך קערה עם דגני בוקר.
 49. 2 points
  אז מי עובר לקוריאה/יפן/ליטא? כי בינתיים לא נראה בעתיד הקרוב וגם לא הרחוק והסיבים היחידים שבאופק הם סיבים תזונתיים...
 50. 2 points
  או שיעבור לחו"ל פשוט. למה להסתבך?
×
 • צור חדש...