מחפש עכבר עם קצת יותר כפתורים מהרגיל - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עכבר עם קצת יותר כפתורים מהרגיל

card

Recommended Posts

שלום

אני מחפש עכבר עם קצת יותר כפתורים מהרגיל,

אני לא צריך הרבה יותר מהרגיל, אלא אפילו 2 כפתורים מעבר ל-3 הכפתורים הרגילים יהיה לי טוב.

מבחינת חוטי/אלחוטי אני גמיש (אבל מעדיף חוטי, אם יש)

אין לי העדפה למותג מסוים, הכל הולך, גם משהו סיני מאיביי שיעשה את העבודה יהיה נהדר.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת מה תעשה עם העכבר? אם גיימינג אז סוג משחק? יש את כל הסדרה של של הG302/G402/G502 שהם מצויינים, לי אישית יש ניסיון כבר כמעט שנה (קניתי את הg502 בblack Friday ב2014) והוא עכבר מצוין, משחק בעיקר FPS ואני יכול להגיד שאני נהנה מאוד, והוא די זול יחסית לכאלה של ברמה שלו למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת מה תעשה עם העכבר?

כן בטח, זה לא סוד.

נתחיל בכך שזה לא עבור גיימינג.

לא יוצא לי ממש לשחק במשחקים (לצערי).

המטרה היא לתכנת את הכפתורים הנוספים האלה, לבצע פעולות ספציפיות..

יש את כל הסדרה של של הG302/G402/G502 שהם מצויינים, לי אישית יש ניסיון כבר כמעט שנה (קניתי את הg502 בblack Friday ב2014) והוא עכבר מצוין, משחק בעיקר FPS ואני יכול להגיד שאני נהנה מאוד, והוא די זול יחסית לכאלה של ברמה שלו למשל.

תודה

העיצוב שלהם גיימרי מידי :)

אני מחפש משהו מעודן יותר..

ואם יש לא בשחור, אז בכלל נהדר..

מכיר עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללי אם אתה לא הולך לעבר גיימינג כל דבר הולך, אתה יכול פשוט להיכנס לאתר של ksp או משהו ולחפש עכבר עם כמה כפתורים שאתה צריך בצבע שאתה רוצה, לדעתי זה הדרך הכי פשוטה למצוא מה שאתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בלוג'יטק? העכברים שלהם מעולים, מחזיקים הרבה זמן ורובם נוחים מאוד. גם נראים הרבה פחות מצועצעים לעומת razer לדוגמה.

חוץ מסדרת ה"גיימינג" החדשה של לוגיטק העכברים שלהם נראים דווקא בסדר. אני עדיין עומד בהמלצה שלי לגבי ה- M705. עכבר נוח עם מספיק כפתורים (8) וזמן סוללה ארוך במיוחד (לוגיטק טוענים כ- 3 שנים, בינתיים אני משתמש באחד בעבודה כבר שנה וחצי על אותה הסוללה)

אם אתה ממש לא רוצה לוג'יטק תנסה אולי את העכברים של מיקרוסופט. יש לדוגמה את זה http://ksp.co.il/?uin=10124 עם 5 כפתורים שנראה שאפשר לערוך. אבל עדיין שחור.

ל razer גם עדיין יש כמה עכברים שנראים כמו עכברים אם אתה רוצה לבדוק http://www.razerzone.com/gaming-mice וגם זה עדיין בשחור, מזה כנראה שלא תברח אלא אם אתה קונה עכבר גנרי במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך. כל עכבר חוטי יתאים לך, אם מסומן שהעכבר בא עם 2 כפתורים נוספים. עם מגבלה אחת שאתה צריך לשים לב אליה:

עכברים מגיעים ב3 מידות גודל שונות. מעבר לשינויים קטנים של רוחב, גובה ומשקל, ה3 מידות מותאמות לאחיזות עכבר שונות. finger tip, וpalm.

זה משהו שאתה תוכל לקרוא עליו בנעוצים.

הגודל של העכבר צריך להיות מותאם למה שאתה רגיל עליו, בשביל הנוחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בלוג'יטק?

לא אוהב את החברה הזו.

למעשה, סולד ממנה אפילו..

אם אתה ממש לא רוצה לוג'יטק תנסה אולי את העכברים של מיקרוסופט. יש לדוגמה את זה http://ksp.co.il/?uin=10124 עם 5 כפתורים שנראה שאפשר לערוך. אבל עדיין שחור.

תודה

האמת שאני מחפש גם באיביי,

יש שם מגוון עצום, ומחירים משתלמים מאד.

Corsair sabre

חוטי, יש כפתורים לתכנות, עיצוב סולידי, וזה לא לוג'יטק

corsair m95 FTW :) זה מה שיש לי והוא יפה ופרקטי מאוד יש לי אותו כבר שנה.

תודה

אבל העיצוב שלהם ממש מוקצן כזה..

לא הסטייל שלי :)

בקיצור נראה לי או או חיפוש באיביי..

תודה לכולם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...