שדרוג למחשב גיימינג במחיר מינימלי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג למחשב גיימינג במחיר מינימלי

exeLz

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?1500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?כמה שפחות, תכלס דיי גמיש

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?משחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. בעיקר cs:go לפעמים tf2,minecraft

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).1920*1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?נמוכות, מקסימום ביצועים

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אפרט בסוף

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?1

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא מתוכנן

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.לא, איזור חיפה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?בזמן הקרוב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?לא מתוכנן כרגע

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אני חייל ולכן משחק במחשב קצת פעם בשבועיים, מעדיף לשדרג את מה שיש כדי לחסוך כמה שאפשר ולהוציא ביצועים סבירים במעט כסף. תכלס מה שהכי חשוב לי זה 100-150 fps יציב בcs:go.

זה המפרט הנוכחי שלי.

מעבד: intel 2 duo e7400

לוח אם: p5g41t-m lx

זיכרונות: 4gb

כרטיס מסך: hd 6850 (קיבלתי מחבר, אני יודע שהוא לא מנוצל כרגע כמו שצריך אבל זה יותר טוב ממה שהיה)

ספק כוח: dr-b500e

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאני טועה בנושא אבל אני מתקשה להאמין ששדרוג כלשהו למחשב הנוכחי שלך ייתן לך את התוצאות שאתה מבקש וזה לא משנה באיזה סכום...

אני מציע לך לשקול מחדש את התקציב ולחשוב לכיוון קנייה של מחשב חדש בתקציב שהוא לפחות כפול מהסכום המקורי שהקצבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאני טועה בנושא אבל אני מתקשה להאמין ששדרוג כלשהו למחשב הנוכחי שלך ייתן לך את התוצאות שאתה מבקש וזה לא משנה באיזה סכום...

אני מציע לך לשקול מחדש את התקציב ולחשוב לכיוון קנייה של מחשב חדש בתקציב שהוא לפחות כפול מהסכום המקורי שהקצבת.

האמת שחברים אמרו לי את זה, קיוויתי שתהיה פה תשובה שונה. אני באמת אחשוב על משהו באיזור ב3k אולי. אין לדעתך שום חלק ששווה להציל פה, גם לא הכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...