Wifi מאוד גרוע, Win8.1 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wifi מאוד גרוע, Win8.1

elyasaf755

Recommended Posts

אהלן חבר'ה,

קניתית מחשב נייד חדש שבוע שעבר מדגם Y50-70,

Core I7,16 GB Ram, 960 4GB.

המחשב בנוי עם WIN8.1, ויש לי בעיות רציניות עם הWIFI.

הקליטה גרועה, הפינגים בשמיים, והקפיצות פינג קטסטרופליות+ניתוקים מידי פעם.

הלפטום הישן שמבחינת חומרה הוא הרבה פחות טוב קולט את ה-WIFI בצורה מדהימה, ראוי לציין שהוא מופעל על WIN7.

ניסיתי את הדברים הבאים: לעדכן חומרה מה-device manager,

לעדכן את החומרה דרך ,

להריץ סריקת מערכת בCMD: sfc /scannow

לבדוק את ההגדרות של הadapter וכולן ע"פ ההגדרות המומלצות.

אני אובד עצות, לא יודע מה לעשות כבר, אשמח ואודה לכם מאוד אם תעזרו לי!

-אליסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקליטת WIFI שלך לא קשורה לגרסה של הWINDOWS אלא תלויה ב:

מרחק מהראוטר \ כרטיס \ ראוטר \ תנאי סביבה שעלולים לחסום\לשבש קליטה תקינה וכו'

יתכן ולא כל כך הגיוני שהכרטיס שיש לך במחשב החדש לא תקין מה שהסיכוי לכך הוא די אפסי אבל אין לשלול. כמו כן תלוי מה המרחק שלך מהראוטר,אולי יש חסימות כגון קירות או כל מיני הפרעות אלקטרו מגנטיות למינהן, כמו כן תבדוק חיבור ממרחק של 2 מטר ללא חסימות מהראוטר-אם תקין סביר להניח שהכרטיס אצלך תקין ואז הייתי ממליץ לך אולי לבדוק חסימות או להתקין רפיטר.

שיהיה בהצלחה, כמו כן תוכל להמתין לתגובות נוספות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, תודה על התגובה!

כמו שציינתי, ללפטופ השני אין בעיות קליטה כאשר הוא ממוקם במקום שבו אני ממקם את הלפטופ הנוכחי...אז זה לא המיקום\טווח, אלא משהו במחשב החדש הספציפי...וגם לי קשה להאמין שזה חומרה, אז ההנחה שלי היא אולי הווינדוס החדש.

בנוסף, יש לנו רפיטר בבית, זה לא פותר לי את הבעיה מכיוון שגם איתו - הרפיטר מאוד לא יציב במחשב שלי, ובלי קשר אני מעדיף להשען על הראוטר עצמו שהוא הרבה יותר יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווינדוס סה"כ מספק לך ממשק לחיבור לרשת אלחוטית , אם אתה חושד בממשק של ה WIN תבטל אותו ותעבוד על הממשק של הכ.רשת - תוריד מהאתר הבית שהכרטיס שייך אליו. אין סיכוי שזה זה אבל אתה יכול לנסות, יכול להיות שזה כרטיס חלש או דפוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע לך גם לבדוק את הגדרות הPower Management של המחשב, ספציפית את אלו של הכרטיס האלחוטי. יש לא מעט שעושים בעיות עם וויפי בתנאי קליטה לא אופטימליים כאשר המחשב מוגדר למצב של חסכון בחשמל\\משולב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...