צריך דעה לגבי מסך - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך דעה לגבי מסך

fenix5545

Recommended Posts

למשחקים (למרות שאין יותר מידי תמיכה בזה כרגע) אני יוצר מישחקים (זה מה שאני לומד ויעסוק בו בעתיד) ולמרות שזה לא הכי רלוונטי אליהם לתוכנות תלת כמו מאיה ודומיהה ובעיקר כי זה ניראה מסך שיש בו "הכל מהכל" פאנל רזולוציה גבוהה וfreesync ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בשביל מסך כזה אתה צריך כרטיס מסך שיכול להתמודד עם רזולוציה של 1440P.

ב. המסך הזה יותר מותאם לכרטיסי מאשר NV, אזי אם חשקה נפשך ב980Ti, אתה מפסיד את התמיכה ב-

ג. למשחקים ממליץ בחום להתעמק יותר בתכנה 3DS MAX התמיכה ב-DX מובנת שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה fury x (אחרת לא הייתי חושב על מסך free sync) ואני משתמש במאיה כי זה מה שמלמדים אותי במכללה אולי בעתיד יעבור לתוכנה אחרת, ומעבר לזה מה דעתך על המסך המדובר או האם יש לך המלצנ למסך אחר שמתאים גם למשחקים וגם לגרפיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שעל פי הנתונים המסך הזה נראה לא רע בכלל ואילו אלה הנתונים שהייתי מחפש כנראה שלא הייתי מתלבט יותר מידי ופשוט קונה אותו.

השאלה היא האם אתה באמת זקוק לרזולוציה כזו ולתדר שכזה ? יש כאן כמה אלפים טובים שאפשר לחסוך ... אם בעתיד יתעורר לך צורך ממשי אז תרכוש

כרגע זה לא נשמע לי שאתה באמת זקוק לזה אז חבל תמבין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

וואו , צירוף מקרים , קניתי אותו בדיוק היום :yelclap:

המסך מדהים , דרך אגב מגבלה קטנה : לי אמנם יש שני כרטיסי GTX980 ( אין לי שום שימוש בFREESYNC ) וקניתי אותו אך ורק עבור פנל IPS במהירות 144HZ ( עובד מדהים ) בשימוש בFREESYNC בכרטיסים שמאפשרים זאת המסך מוגבל ל90HZ ככה ש144HZ לא ממש משחק פה תפקיד למשתמשי שמפעילים את האופציה .

הרבה אנשים קונים את המסך מהסיבות שלי , לא ממש ראיתי הבדל משמעותי ב-GSYNC או בלעדיו ואני לא מעוניין בעוד פנל TN ( "שדרגתי" מ4K TN למסך הזה ) + כל המחלות שדבקות ברוב מסכי הSWIFT

המערכת עובדת נהדר , הכל חד וחלק , הטקסט חד במיוחד מבחינתי ( המעבר מTN )

בקיצור מסך נהדר , קח בחשבון שזה משימוש של מספר שעות בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...