איטיות בHOTNET - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות בHOTNET

thebenjamin

Recommended Posts

שלום,

כבר קרוב לשבוע אני נתקל באיטיות בשעות הערב עם HOTNET..

באזור 1900-2000 המהירות צונחת פלאים, אני מחובר ל40MB ובשעות האלה עד אזור חצות כל ספידטסט שאני עושה (גם בארץ) מגיע לאזור ה10-15 MB..

עוד מישהו נתקל בתופעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי אותה תופעה בשבוע האחרון...מאה מגה מקבל עכשיו 4.

חיכיתי אתמול על הקו שעה עד שענו לי להגיד שיש תקלה איזורית. היום ראיתי כתבה בחדשות של ערוץ 2 שאין תקלה איזורית, שיש עומסים והוט שקרנים.

לא יודע כבר למי להאמין, לחדשות של ערוץ 2 או להוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת די ידוע שהתשתית של הוט היא שיתופית לבניין וכו'.

אני בתשתית והתכוונתי לספק HOTNET, שבו האיטיות.

זה משהו חדש שהתחיל באזור השבועיים האחרונים... אם זה לא מסתדר לאן כדאי לעבור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שבסביבות השעה 20:00 זה מסתדר והמהירות חוזרת או שאתה עושה משהו ואז זה מסתדר?

אם זה מסתדר לבד, תאתחל את הנתב ותראה אם מסתדר.

אם לא, תבדוק בזמן האיטיות מה קורה בחיבור ל-@1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשתית שלי היא ואני בערך מה28 לחודש שעבר עברתי להוטנט מבזק בינלאומי שהייתי אצלהם בשנים האחרנות בהתחלה המעבר היה בשביל לבדוק ב100Mbps וכבר שמתי לב לשיפור בטעינת דפים אצל הוטנט ובבדיקות מהירות לשרתים שונים לאחר מכן התנתקתי סופית מבזק בגלל שעברנו לחבילת Triple עם תשתית 200Mbps ועדיין הכל טוב(לפחות לי) גם עם הHotbox 2 וכרגע מאז בערך בסביבות 20:00+ אני מקבל בסביבות 120Mbps בבדיקות מהירות(אפילו באתר שלהם) ובינתיים ככל שהזמן עובר המהירות עולה מאחר והעומס יורד אני מניח כי המהירות התחילה לעלות ל160~170 Mbps ועדיין אני לא מרגיש שום שינוי אבל אם אני מוריד טורנט איכשהו הוא עדיין יורד על מהירות כמעט מקסימלית(טראקר פרטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדירה הקודמת סבלתי מאיטיות וניתוקים במשך חודשים.

הוט נתנו תירוצים של "תקלה איזורית" "הבעיה ידועה" "רשום לנו במחשב שבאמת יש בעיה" "הבעיה בטיפול, אין טעם להתקשר".

אחרי שכנראה התנתקו אנשים מהאיזור בגלל הביזיון הממושך, הביצועים חזרו והניתוקים הופסקו.

עכשיו אני באיזור מרכזי בפתח תקווה.

יש רק 3 בבניין שאני לא יודע למי הם מחוברים.

כל השאר אני יודע בוודאות שהם לא מחוברים להוט, לא בטלוויזיה ולא באינטרנט.

כך שיכול מאוד להיות שאני היחידי שמחובר לאינטרנט של בכל הבניין.

עד עכשיו טפו טפו מבחינת תשתית הבניין הזה דבש.

מסקנה:

יש לכם בעיות מתמשכות עם תשתית שלא נפתרות?

תעברו לבזק כי עושים ממכם צחוק בשיא הרשעות והציניות, דרך קומות של אנשים ומחלקות שלא שמים עליכם זין או שלא יכולים לעזור לכם גם אם ירצו.

לגבי HOTNET.

יש מצב שהם קצת הידרדרו לאחרונה.

קשה לי לומר, כי אני כמעט ולא משחק ONLINE בתקופה האחרונה, אז אין לי יד על הדופק.

מבחינת גלישה שמתי לב ללא מעט האטות כבדות באות והולכות בזמן האחרון בזמני עומס.

אם אתם מרגישים איטיות באינטרנט עם תשתית הוט+לא משנה מי, נסו לכבות את המודם ולהדליקו שוב.

הוט מיישמים פונקציה של תיעדוף שמעלה למעלה מודמים שעברו איפוס.

כך שאם יש עומסים על התשתית באופן כללי באיזור, אתם תשקעו לתוך איטיות וקרטועים ככל שעובר הזמן מהאיפוס האחרון.

אם אתם נוהגים לכבות את המודם בסוף יום או כשאתם לא בבית, אז אוטומטית אתם מחוץ למשוואה הדפוקה הזאת.

אם לא, פשוט לפתח הרגל לכבות ולהדליקו כל יום, יעשה לכם רק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שבסביבות השעה 20:00 זה מסתדר והמהירות חוזרת או שאתה עושה משהו ואז זה מסתדר?

אם זה מסתדר לבד, תאתחל את הנתב ותראה אם מסתדר.

אם לא, תבדוק בזמן האיטיות מה קורה בחיבור ל-@1.

המהירות חוזרת לתקינה בלי שאני עושה כלום בשעות המאוחרות.. ניסיתי לאפס את הנתב כמה פעמים וכמובן שגם בדקתי את היציבות של התשתית עם 1@1 וקיבלתי 40MB בתשתית וברגע שהתחברתי לספק 10-15 שגם הם לא אמיתיים אם אני לא מסוגל לצפות בפרק של סדרה 20 דק' בHD שלא לדבר שגם SD לא סוחב..

בדירה הקודמת סבלתי מאיטיות וניתוקים במשך חודשים.

הוט נתנו תירוצים של "תקלה איזורית" "הבעיה ידועה" "רשום לנו במחשב שבאמת יש בעיה" "הבעיה בטיפול, אין טעם להתקשר".

אחרי שכנראה התנתקו אנשים מהאיזור בגלל הביזיון הממושך, הביצועים חזרו והניתוקים הופסקו.

עכשיו אני באיזור מרכזי בפתח תקווה.

יש רק 3 בבניין שאני לא יודע למי הם מחוברים.

כל השאר אני יודע בוודאות שהם לא מחוברים להוט, לא בטלוויזיה ולא באינטרנט.

כך שיכול מאוד להיות שאני היחידי שמחובר לאינטרנט של בכל הבניין.

עד עכשיו טפו טפו מבחינת תשתית הבניין הזה דבש.

מסקנה:

יש לכם בעיות מתמשכות עם תשתית שלא נפתרות?

תעברו לבזק כי עושים ממכם צחוק בשיא הרשעות והציניות, דרך קומות של אנשים ומחלקות שלא שמים עליכם זין או שלא יכולים לעזור לכם גם אם ירצו.

לגבי HOTNET.

יש מצב שהם קצת הידרדרו לאחרונה.

קשה לי לומר, כי אני כמעט ולא משחק ONLINE בתקופה האחרונה, אז אין לי יד על הדופק.

מבחינת גלישה שמתי לב ללא מעט האטות כבדות באות והולכות בזמן האחרון בזמני עומס.

אם אתם מרגישים איטיות באינטרנט עם תשתית הוט+לא משנה מי, נסו לכבות את המודם ולהדליקו שוב.

הוט מיישמים פונקציה של תיעדוף שמעלה למעלה מודמים שעברו איפוס.

כך שאם יש עומסים על התשתית באופן כללי באיזור, אתם תשקעו לתוך איטיות וקרטועים ככל שעובר הזמן מהאיפוס האחרון.

אם אתם נוהגים לכבות את המודם בסוף יום או כשאתם לא בבית, אז אוטומטית אתם מחוץ למשוואה הדפוקה הזאת.

אם לא, פשוט לפתח הרגל לכבות ולהדליקו כל יום, יעשה לכם רק טוב.

לגבי הוטנט, אני ניסיתי את זה וזה לא שינה שום דבר.. האיטיות מתחילה בערב ומשתחררת מאוחר יותר בלילה.

דבר נוסף הוא שכל פעם שאני מתחבר אני צריך לדאוג שאני מקבל IP שמתחיל ב213 כי אחרת אני מרגיש איטיות ובנוסף הפורטים שלי סגורים..

הנציגים שמה ניסו לסבן אותי אין ספור פעמים על זה שאני לא יודע להפנות פורטים, אבל מעניין שברגע שאני מקבל כתובת שמתחילה ב213 או בספק הקודם שלי כל פורט שהפנתי עבד בצורה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף למצטרפים. ישנה איטיות משונה בהוטנט (בעיקר ב resolve לאתרים) ; הבעיה שיש לי חשבון בהוטנט במקביל לחשבון בבזב"ל שגם נוטה לעשות בעיות.

התחנה הבאה תהיה ככל הנראה CCC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, שזה נשמע מוזר. תבדוק שלא דחפו לך איכשהו איזה אנטיוירוס או סינון כלשהו על המנוי.

מצטרף למצטרפים. ישנה איטיות משונה בהוטנט (בעיקר ב resolve לאתרים) ; הבעיה שיש לי חשבון בהוטנט במקביל לחשבון בבזב"ל שגם נוטה לעשות בעיות.

התחנה הבאה תהיה ככל הנראה CCC.

הסיכוי של שני ספקים עם אותה תקלה הוא קלוש, מבלי לדעת פרטים, הסיכוי לתקלת תשתית גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...