על איזה GTX770 ללכת? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על איזה GTX770 ללכת?

ori24

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני בקרוב קונה מחaב חדש ועד עכשיו הייתי בטוח שאלך על הGTX770 של ג'יגהבייט גרסת הOC עם קירור הWINDFORCE שלהם.

אתמול ראיתי שבIQPC מוכרים GTX770 של GAINWARD שהוא גם קצת יותר מהיר מהכרטיס של ג'יגהבייט וגם עולה בערך 250 שח פחות ממנו.

אז על איזה כרטיס כדאי ללכת? איך GAINWARD בכרטיסי מסך? איפה הקירור יותר טוב וחזק בכרטיס שלהם או בכרטיס של ג'יגהבייט?

GIGABYTE GTX770 "OC" 2GB GDDR5 - RETAIL

GAINWARD GTX770 PHANTOM 2GB GDDR5 - RETAIL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז מה ההבדלים אם בכלל בין 2 הקירורים של 2 הכרטיסים?

ואיך GAINWARD בכרטיסי מסך? פעם ראשונה שמתכון לקנות כרטיס שלהם,תמיד יה לי ג'יגהבייט.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה הייתי בטוח גם שמדובר בקירור פסיבי, אבל אז ראיתי את הקישור לאתר החברה והפתיע אותי מאוד העיצוב.

אם אתה לא חושב שתעשה OC, לך על ה

GAINWARD. אני הייתי הולך עליו מבין השניים הללו.

אבל אם אתה מתכוון לעשות OC, אז אני מציע שתבדוק באינטרנט נתוני טמפ' של שני גופי הקירור הללו (גם בכרטיסים אחרים, אלה לא הכרטיסים היחידים שיש להם את הקירורים הללו) ותראה מה יותר קריר לטעמך.

כמו שציינתי, אישית הייתי הולך על הGAINWARD. אולי אפילו אקנה אותו בעצמי

:t2819:

אגב, גם מדובר פה בדיל יפה, בחנויות אחרות הכרטיס הזה אפילו יותר יקר מהג'יגבייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא לא מתכנן OC,הכרטיס בא כבר מומהר מהמפעל,בחנות שנתתי לינק אליה הוא בהחלט נמכר במחיר פצצה.

תודה לכולם,אם יש עוד דיעות אשמח לשמוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מופתע שאתם לא מכירים את הפאנטום של גיינווארד. זה שהם רצים איתו כבר שנים. לדעתי עיצוב גאוני, ככה האבק נתקע יותר בגוף ופחות במאוורר. והרי חתיכת מתכת היא יותר קלה לניקיון ממאוורר. ככה המאווררים שורדים יותר זמן.

וזה שהם נשלפים לניקוי? פנאן!

אחלה מחיר, אחלה כרטיס, תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...