התקנת מערכת הפעלה XP שלא מסתיימת, - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת מערכת הפעלה XP שלא מסתיימת,

semca

Recommended Posts

שלום לפורום וחג שמח לכולם,ברשותי מחשב פנטיום 3 שהיתה בו ועבדה מ"ע הפעלה והכול היה תקין,עד ש,לא ניתן להעלות את מערכת ההפעלה ,אלה רק בסייב מוד,פירמטתי את המחיצה הראשית,וניסיתי (מספר פעמים,ניתסיתי גם סידי אחר,)לבצע התקנה חדשה נקיה,ומה שקורה,שהחלק הראשון מתבצע,המחשב מבצעה איתחול,ובמקום שההתקנה תמשיך,הוא מתחיל את ההתקנה מחדש בכול פעם.(כמובן שבביוס הגדרתי שרק הסידי רום יעלה,) ניסיתי והתקנתי גם את ה-XPעל מערכת הפעלה WIN ME ,וכאשר אני רוצה לבחור במערכת הפעלה לו ניתן להעלותה.(רק בסיב מוד)

אודה לכול מי שיוכל לעזור,(רציתי לציין שזו פעם הראשונה שאני נתקל בתופעה שכזו) תודה מראש לתומכים ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. וודא שהדיסק הקשיח אכן מוגדר היטב ב Boot Order.

2. נסה להוציא את דיסק ההתקנה של כאשר הוא מאתחל את עצמו, ולהחזיר אותו כאשר אתה רואה שההתקנה ממשיכה.

3. נסה להעלות את ה Recovery Tools מדיסק ההתקנה של . צריכה להיות פונקציה שנקראת Fixmbr. נסה להשתמש בה ולהמשיך את ההתקנה או לנסות מחדש. אני ממליץ גם למחוק את המחיצות וליצור אותן מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ,אני אנסה ללכת לפי ההסבר,כמומן שבשלב מסויים בניתי את המחיצות מחדש ,ניסיתי גם בהוצאת הדיסק אחרי האיתחול,

שכחתי לציין שבשלב מסויים,הופיע חלון כחול שבין היתר היה כתוב בו שהזיכרון מותתר או משהו שכזה,ואכן הוא היה ,שיניתי ,והצלחתי בשלב מסויים להשלים את ההתקנה,אך לא ניתן היה להעלות את מ"ע ההפעלה ,והופיע החלון שגיא שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה. אני מניח שבשלב העתקת הקבצים הוא לא מגיע למסך בו הוא אומר לך שתוך 15 שניות הוא הולך לאתחל את עצמו, אלא מאתחל את עצמו ללא אזהרה.

בדוק האם הזכרון שלך תקין?

memtest86 תעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב, בהמשך לנאמר בתחילה,הצלחתי להגיע למצב שבו הצלחתי להשלים את התקנת מ"ע ההפעלה אקספי,ניראה שהכול תקין,אך מסתבר שמדיפעם אחרי כיבוי המחשב,פשוט לא ניתן להעלות את מ"ע ההפעלה,אלה רק במצב של סיב מוד.הכול תלויי במצב הרוח של המחשב,תוך נסיון לפתור את הבעייה, החלפתי:ספק,הוספתי זיכרון(ל256,מ)בדקתי את כול הכוננים,החלפתי כבלי תקשורת,כמעט הכול חוץ מהמעבד ,ולוח האם,. אני דווקה חושד במעבד .

אני מבקש את התיחסות המומחים, לבעיתי זו,תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק אם יש ללוח קבלים נפוחים/נוזלים,ראה אם יש נוזל חום/צהוב מסביב לקבל או למעלה ,וקבל תקין אמור להיות שטוח כלפי מעלה,סתכל באתרים האלה

http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleID=195

http://www.techimo.com/photo/showphoto.php/photo/6477/sort/1/cat/4

http://www.overclockers.com/tips1081

מה הטמפרטורה של המעבד? סתכל בpc health בתוך הביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב,חזרתי לאחר שבדקתי את הזיכרון, טמפרטורת המעבד,והכול בסדר,הלכתי על התקנה של WIN ME ,הכול הלך בצורה תקינה ,ועובד טוב.אני משאיר את המצב כמו שהוא, אך תישאר השאלה מה קרה באמת, תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב,חזרתי לאחר שבדקתי את הזיכרון, טמפרטורת המעבד,והכול בסדר,הלכתי על התקנה של WIN ME ,הכול הלך בצורה תקינה ,ועובד טוב.אני משאיר את המצב כמו שהוא, אך תישאר השאלה מה קרה באמת, תודה .

איך בדיוק בדקת את הזכרון?

המליצו לך כבר פעמיים להשתמש ב-Memtest86 ולא סתם!

אפילו עכשיו כאשר הכל עובד עדיף לך לבדוק שהזכרון אכן תקין בשביל שזה לא יפריע לך בעבודה חשובה על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...