כמה ביקורות על סדרת X850 החדשה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה ביקורות על סדרת X850 החדשה

אורח voodooman

Recommended Posts

אורח voodooman

תודה!

מה שמצחיק זה ש-ATI ממשיכה לעשות טעויות וה- X850 pro לדוגמה בפאר קריי על 1600X1200 4Xaa/8Xaf לא עוקף את ה- 6800GT שהוא "דור" אחד ישן יותר ועולה באותו המחיר.

והפער עוד גדל ללא פילטרים. בעיקרון הפער הזה די קטן 6-4 fps אבל ATI השיקה "דור" חדש של כרטיסים והי יכלה להשקיע קצת יותר בכרטיס שעולה באותו המחיר של הכרטיס המתחרה מהדור הקודם אבל מציג ביצועים יותר גבוהים או זהים לכרטיס מהדור החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל,סתם בלבלתי ת'מוח הרי הוא זמין רק לPCI-E...:)

עכשיו אני יותר רגוע(מכירים ת'מצב הלא נעים הזה שקונים משהו ובידיוק יוצא משהו יותר טוב... >:()

בקיצור אני לא מעלה תמונות(הזדמנות לנסות ת'אולימפוס החדשה) כי עוד לא החלטתי לגבי ספק חדש(לחברה בפורום חומרה היקפית לוקח זמן לענות) והפלטפורמה הוכחית בואו נגיד לא הוציאה את כל מה שהכרטיס מסוגל לו...עכשיו צריך לשבת להורים על הוריד לשילוש חדש:D(נגמר לי הכסף aaarrrrrrggggggg)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

וואלה לפי מה שהבנתי זה רק כרטיסים שיצאו בגירסת PCIE חוץ מז למה את הצריך X800 רגיל AGP8X אם המחיר של X800PRO ירד בטוח!! וככה גם של 6800GT כדי לתת מחיר הוגן גם כן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה לירידת מחירים ... לדעתי בארץ זה בקושי יתבטא

ראיתי שהX800 נמכר ב200$ שזה מחיר מצויין!! אני מת כבר להחליף את הכרטיס שלי והתקציב עומד על 1500 ככה שאני מוגבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...