התמרת פוריה - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התמרת פוריה

Sifo Jen

Recommended Posts

היי,

למישהוא יש אתר שנותן הדרכה להתמרת פוריה שאני אוכל ללמוד ממנו את המתמטיקה הזואת?

ואם יש מישהוא שיודע את המתמטיקה הזאת כבר אז יכול לעזור לי ללמוד (באי סי קיו או משהוא...).

(את הדרישות המתמטיות יש לי אני יודע דפרנציאלי ואינטגרלי).

תודה רבה!!!,

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קישור לספר הלימוד בטכניון (הספר של אלן פינקוס וסמי זעפרני והוא בעברית)

http://www.math.technion.ac.il/~fourier/heb-ps.html

וזה דף של התיקונים לספר :

http://www.math.technion.ac.il/courses/104214/theory/laptab.ps

(ניתן להוריד את הספר חינם או לקנות אותו ב 30 שקל)

בשביל ללמוד טורי פורייה לעומק ולהבין אותם אתה צריך גם רקע באלגברה ליניארית (אתה צריך לדעת מרחבי מכפלה פנימית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד הספרים הכי לא אינפורמטיביים שיש לגבי התמרות וטורים. הבנאדם ביקש עזרה לגבי התמרות ולא טורים. אין לו צורך לדעת נורמות ומרחבי הילברט או מרחבי מכפלה פנימית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל הבנתי שזה נושא מאוד גדול וכדי לצמצם אני צריך לראות ספרים של החומר, הלכתי לאוניב' ת"א והם לא נתנו לי להכנס לספריה כי עדיין לא סטודנט שלהם.

אז רציתי עכשיוו לשמוע אולי איפה אני יכול לעיין ואולי לקנות ספרים של אוניברסטאות.....

תודה!,

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד הספרים הכי לא אינפורמטיביים שיש לגבי התמרות וטורים. הבנאדם ביקש עזרה לגבי התמרות ולא טורים. אין לו צורך לדעת נורמות ומרחבי הילברט או מרחבי מכפלה פנימית.

תראה, השאלה היא אם הוא רוצה להבין את הנושא או שהוא "רק רוצה" <בקול של בבלובה> להשתמש בכלים של טורי / התמרות פורייה,

לדעתי האישית חשוב להבין גם מאיפה בא הכל .

והספר הנ"ל ממש טוב ונוח (לדעתי)

תודה, אבל הבנתי שזה נושא מאוד גדול וכדי לצמצם אני צריך לראות ספרים של החומר, הלכתי לאוניב' ת"א והם לא נתנו לי להכנס לספריה כי עדיין לא סטודנט שלהם.

אז רציתי עכשיוו לשמוע אולי איפה אני יכול לעיין ואולי לקנות ספרים של אוניברסטאות.....

תודה!,

יאיר.

לא נתנו לך להכנס לספריה שלהם ? איזה עלובי נפש, כל הרעיון בספריה שהיא מכילה ידע שהוא פתוח לעיון של הציבור.

הם ממש מגעילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...