קניה קבוצתית HD7850/70/XT/7950/GTX660/OC/TI - הת'רד הרשמי! הסתיימה! - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית HD7850/70/XT/7950/GTX660/OC/TI - הת'רד הרשמי! הסתיימה!

tmpusr

אנא ציינו איזה דגם קניתם בקניה הקבוצתית:  

1349 הצבעות

1. 1. אנא ציינו איזה דגם קניתם בקניה הקבוצתית:

Recommended Posts

הקניה הסתיימה - תודה לכולם! :yelclap:

עידכון #6 - 27.02.2013

הקניה הקבוצתית של IQPC תסתיים מחר - הזמנות עד 10:00 (28.02.2013).

--------------------------------------------------------------------

עידכון #5 - 26.02.2013

הקניה הקבוצתית של TMS הסתיימה! תודה לכל מי שהשתתף, עזר ותמך :xyxthumbs:

עידכון #4 - 25.02.2013

הקניה הקבוצתית של TMS תסתיים מחר - הזמנות עד 19:00 (26.02.2013).

עידכון #3 - 21.02.2013

פרטי ההצעה של IQPC לקניה הקבוצתית:

למי שלא היה לו ברור - הזמנה ופרטים נוספים באתר, במייל או בטלפון - http://www.iqpc.co.il

(1) SAPPHIRE HD7850 2GB GDDR5 - RETAIL - מחיר 855 ש"ח במזומן, 830 ש"ח לרוכשי מחשב חדש.

מקבלים עם הכרטיס פד גיימינג לעכבר של גיגבייט ובאנדל משחקים NEVER SETTLE RELOADED.

(2) GIGABYTE GTX660 OC 2GB WINDFORCE2 - מחיר 980 ש"ח במזומן, 960 ש"ח לרוכשי מחשב חדש.

מקבלים עם הכרטיס פד גיימינג לעכבר של גיגבייט.

תנאי הקניה:

(1) מחיר למזומן שטרות בלבד!

(2) לתשלום בכרטיס אשראי עד 3 תשלומים נדרשת תוספת של 3% למחירים הנ"ל.

(3) משלוח – אשקלון עד ת"א – 25 ₪ - שאר הארץ 45 ₪.

(4) נקודת איסוף מת"א ואשדוד ללא עלות.

(5) הזמנה ופרטים נוספים באתר, במייל או בטלפון - http://www.iqpc.co.il

עידכון #2 - 21.02.2013

פרטי ההצעה של TMS לקניה הקבוצתית:

המכירה סגורה - תודה לכולם!

כרטיסי AMD:

(1) Sapphire 7850 1GB GDDR5 HDMI DP - מחיר 760 ש"ח.

הנחה של ~17% מהמחיר הכי נמוך בשוק כרגע.

(2) Sapphire 7850 2GB GDDR5 DP - מחיר 855 ש"ח.

הנחה של ~16% מהמחיר הכי נמוך בשוק כרגע.

(3) Sapphire 7870 2GB GDDR5 GHZ - מחיר 989 ש"ח.

הנחה של ~20% מהמחיר הכי נמוך בשוק כרגע.

(4) Sapphire 7870 XT 2GB GDDR5 with BOOST DP - מחיר 1049 ש"ח. :xyxthumbs::yelclap::o

הנחה של ~27% מהמחיר הכי נמוך בשוק כרגע !!!

(5) Sapphire 7950 3GB GDDR5 DUAL-X - מחיר 1313 ש"ח, כמות מוגבלת!

הנחה של ~13% מהמחיר הכי נמוך בשוק כרגע.

כרטיסי NVIDIA:

(1) Sparkle GTX660 2GB GDDR5 HDMI - מחיר 928 ש"ח.

הנחה של ~14% מהמחיר הכי נמוך בשוק כרגע.

(2) Sparkle GTX660 TI 2GB GDDR5 HDMI - מחיר 1217 ש"ח.

הנחה של ~17% מהמחיר הכי נמוך בשוק כרגע.

(3) GIGABYTE GTX660 OC 2GB WINDFORCE2 - מחיר 978 ש"ח.

הנחה של ~16% מהמחיר הכי נמוך בשוק כרגע.

(4) GIGABYTE GTX660 Ti 2GB WINDFORCE2 - מחיר 1299 ש"ח.

הנחה של ~18% מהמחיר הכי נמוך בשוק כרגע.

תנאי הקניה:

(1) מחיר למזומן שטרות בלבד!

(2) לתשלום בכרטיס אשראי עד 5 תשלומים נדרשת תוספת של 3% למחירים הנ"ל.

(3) משלוח חינם - ניתן לשלם מזומן לשליח.

(4) המלאי מוגבל והמכירה עד גמר המלאי בלבד.

(5) כל הספקים של SEASONIC ב-7% הנחה למי שקונה ספק חדש עם הכרטיס.

(6) הזמנה אצל TMS באתר, במייל או בטלפון - http://www.tms.co.il

שימו לב - ה-HD7870XT BOOST הוא BY FAR הכרטיס הכי משתלם בקניה הזו וכמעט הכי חזק בחבורה. :xyxthumbs:

כ~ 27% הנחה מהמחיר הכי נמוך שיש היום שגם כך היה לא רע!

תהנו ובהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אקח GTX660 (בהנחה שאכן מחיר בסביבת 900 ש"ח כרגע 660 הזול ביותר שמצאתי ברשת עולה 1075)

והאמת היא שמחיר הרבה יותר חשוב מבחינתי מ OC או איכותי יותר-- (לדעתי גם להרבה אנשים אחרים)

באופן כללי כל הכבוד על היוזמה :yelclap::xyxthumbs::yelclap:

(אבל אם יש אפשרות להשיג TI בסביבת 1200 ש"ח זו תהיה אופציה עדיפה בהרבה מבחינתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-7870XT לוקח רק 20W יותר במקסימום של המקסימום שלו - לא משהו שבכלל מדגדג נורמאלי ואולי מגיע ל-10-20 ש"ח יותר בחשבון החשמל בשנה במקרה הגרוע ביותר. זניח לחלוטין.

שזה לא מה שיעצור אותך מלקנות את אחד הכרטיסים המשתלמים ביותר של החודשים האחרונים ובכלל...

שימו לב שבינתיים יש לנו הצעות רק ל-GTX660-OC עם משופר ולא לרגיל.

אני מקווה שאם יהיה ביקוש נקבל גם הצעות כאלה אבל זה המצב בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקווה שלא אאלץ לחזור על עצמי שוב, הנה כמה ציטוטים מהקניה הקודמת שאני מניח שעדיין תקפים:

בסקר המקדים נרשמו ל~140 כרטיסים!

פה, כשצריך להיות רציניים, הצביעו עד כה בקושי 30 איש ואני מניח שעוד פחות מזה נרשמו "רשמית" בהודעה פרטית. :nono:

מה נהיה חברה? אתם לא רציניים! :nixweiss:

אם אתם רוצים קניה קבוצתית אתם צריכים קודם כל להיכנס אליה - זה לא יעבוד מעצמו!

אתם רואים שהמספרים מביאים תוצאות וזו רק ההתחלה. כדי שנגיע לעיסקה טובה לשני הצדדים חייבים את המאסות אז אל תהיו כל כך בררנים.

בסופו של דבר ההבדלים בין כל הכרטיסים/דגמים האלה ממש לא תהומיים אז אל תיתפסו לקטנות ותפילו את כל העיסקה. חבל!

זו שעת המבחן שלנו כקהילה וירטואלית וקבוצת אינטרס צרכני.

אני מבטיח לכם שננסה למצוא את הדיל הכדאי והמשתלם ביותר, בין אם זה כרטיס בסיסי במחיר הכי זול שנצליח ובין אם מדובר בדגם איכותי יותר במחיר לא גבוה בהרבה.

אל תתחילו להתמקח איתנו על גבי הת'רד או לשפוך כאן מבחני ביצועים - פשוט כי זה לא רלוונטי ממש לעניין.

אי אפשר לרצות כל אחד ואחד ב-100% ועדיף שכל אחד יתגמש ממש טיפה בשביל להצליח לקבל עיסקה משתלמת יותר.

תראו חברים יקרים - אני מאוד מתאפק לא להתחיל למחוק כאן הודעות אז אנא התנהגו בהתאם לכללים שהונחו בהתחלה.

אני מבקש שוב:

* לא לנהל מו"מ על גבי הת'רד, כולל ניתוחי שוק, ספקולציות ואגדות אורבניות.

* לא לנסות "לדחוף" את המכירה או להפיל אותה כי אתם חושבים שאתם יודעים יותר טוב מכולם איך לנהל אותה ומה צריך לעשות.

לא ע"י הודעות "מחיר מעולה - יותר מזה אי אפשר לרדת יא דפוקים" או "חרא של מחיר נתתם יא גנבים, דפקתם אותנו".

בשביל זה יש מנהל מכירה שגם עומד איתי בקשר ואנחנו לא נוציא לפועל את המכירה בתנאים שיראו לנו לא משתלמים.

האמינו לנו שיש לנו כנראה לא פחות ידע בתנאי השוק ומה כדאי ומומלץ.

כבר יש הצעות לא רעות ובכיוון ויש עוד בדרך. :xyxthumbs:

אם המכירות הקודמות משקפות משהו, ברגע שנציג את הדגמים והמחירים הסופיים לפעמים גם צצות הצעות חדשות משחקנים נוספים.

אבל, וזה אבל גדול, חוסר ההיענות שלכם בהרשמה בשורה התחתונה מפיל את הקניה לכולם.

מרוב חשש לשלם עוד כמה שקלים בשביל קניה בארץ מחנות איכותית, אחריות ודגם טוב כל הקניה הזו תיפול ותישארו עם הז..ן ביד.

זה בוודאי לא אומר שנסכים למחירים גבוהים משמעותית מהקווים המנחים שלנו (זוכרים? 15-25% הנחה מהמחיר הנמוך ביותר ב-ZAP בתלות בדגם ובכמות המשתתפים או מחיר ממוצע באמאזון כמדד למחיר יעד) אבל ללא ההיענות שלכם לנו אין כוח מיקוח וליבואנים/חנויות אין מוטיבציה להביא סטוק ולתת מחיר.

זה לא ילך בשיטת ה"בונקר" בלי קצת לתת בנו אמון.

לפני תום המכירה נציג את ההצעות הטובות ביותר ואם יהיה קונצנזוס שהן לא טובות דיין פשוט לא נוציא לפועל את המכירה ולא תשלמו שקל.

מי שמכיר אותי וקרא את הודעותי בפורום יודע היטב שאני לא תומך בקניה בכל מחיר - רק אם זה באמת משתלם.

בינינו - במקרה הכי גרוע בו הקניה יצאה לפועל ויקר לכם מדי, כולה תשלמו איזה ~100 ש"ח יותר, בקושי 10%. קצת פרופורציות בחיים.

שימו לב שלא רק המחיר עומד לנגד עינינו בקניה הזו אלא גם שיקולים מקצועיים וצרכניים אחרים שמאחריותנו לתת אליהם את הדעת בקניה שמתבצעת תחת קורת הגג שלנו:

1. איכות הדגם המדוייק - ביקורות, PCB, , רעש, ביצועים.

2. ספק, יבואן, אחריות ושירות - יש לא מעט אפשרויות ולא כולן זהות (בנדא, מור לוי, CDlog, ח.י., איסטרוניקס, יבוא מקביל ועוד). אני מציע לכולם לברר מעט בפורום ולגגל בעניין כדי לקבל מושג על ההבדלים ביניהם. אחריות ושירות טוב אחרי הקניה שווים לרוב הפרש של כמה שקלים...

3. ככל הנראה נעדיף גרסת RETAIL מלאה שמבטיחה מצב חדש ומקסימום אחריות יבואן רשמי ו/או יצרן (אלא אם יהיה הבדל מחירים מהותי ומדובר בדיוק באותו מוצר באותו מצב).

זהו בינתיים...

אני מבקש לא לפתח דיון על זה פה - תפתחו דיון בפורום המתאים אם יש לכם שאלות כלליות בנושאים הנ"ל (יבואנים, חנויות, דגמים, OEM מול RETAIL, שירות RMA וכדומה).

בבקשה אל תתנו לי לצטט את עצמי פעם שלישית! :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימנתי אקנה בלי קשר לדגם - עד 1300 ש"ח, למרות שהאופציה הזאת קצת מטעה, למשל, אני לא אקנה את הHD7850-2G כנראה בכל מקרה ואת הHD7870 לא ב1300.

יותר נכון מבחינתי להגיד שאני אקנה את ההכי טוב שיהיה, לפי מחירי היעד שפורסמו, ושחריגה סבירה לא מפריעה לי.

שתי האופציות שעומדות (GTX660-OC וה-HD7870-XT BOOST ) נראות סבבה, אם לא יהיה משהו יותר טוב אקח אחד מהם בטוח.

מבחינת העדפה, מעדיף את ה 7950 (מינימום עם טוב, עדיף OC) או ה660TI (עדיף OC אבל זה לא יקרה :nixweiss: )

שוב תודה למארגנים ואני סומך על שיקול הדעת שלכם.

לא התכוונתי שיצא פוסט ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימנתי גם אני קנייה עד 1300 שקל, אך האופציה הזאת לא מחייבת / טיפה מטעה כמו שהשאר אמרו, בעיקרון אני מעדיף את ה 7950 או את ההכי טוב שיהיה, אבל לפי מה שהשאר אומרים ש ה 7870 לא בהרבה חזק ממנו אז אפשר לחסוך כמה שקלים ולקנות אותו.

שוב, כמו שהשאר אומרים האופציות האחרות נראות סבבה, לכן אני לא מתחייב שאקח כרטיס ב1300 שקל.

אגב, יש חדש עם הבאנדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים - אני מתנצל מאוד על הסקר המבלבל :facepalm:

רציתי לעזור אבל בסוף זה רק עשה יותר בלאגן...

הסקר הוא רק כלי אומדן ולא מעבר אז אני אשנה אותו למשהו פשוט יותר - אני מבקש ממי שהצביע להצביע שוב בהתאם.

שוב - סליחה על הבלאגן, קורה. :nixweiss:

אם גם החדש לא יהיה מוצלח אני פשוט אמחוק אותו וזהו.

מסובך מדי לעשות כזה סקר עם כל כך הרבה דגמים ובכזה טווח מחירים.

אי אפשר לכסות כראוי את כל האפשרויות והוא נעשה כמעט חסר משמעות.

בזה בואו נסגור את הדיון בעניין הסקר, OK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...