מנסים להאכיל את הישראלים חרא בכל מקום - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנסים להאכיל את הישראלים חרא בכל מקום

Omri.Bd

Recommended Posts

הזמנתי נעליים באינטרנט הכל טוב ויפה, עם משלוח והכל 80$ שזה יוצא בערך 300 שקל...

סבבה, אני יודע שבמחירים האלה ובמיוחד על ביגוד לא משלמים מכס, אולי משלמים מע"מ אבל אמרתי וואלה לא קריטי,

כשתגיע החבילה אני אשלם מע"מ.

אני בצבא, אמא שלי מתקשרת אלי ביום ראשון, עמרי הגיעו הנעליים אבל צריך לשלם עוד 270 ש"ח כדי שתוכל לקבל אותם.

על מה ולמה? 50 ש"ח מע"מ (אני לא זוכר בדיוק, כמובן אפשר לחשב) וכל השאר "טפסים".

עכשיו, אין לי מושג על מה מדובר, בחיים לא שילמתי על שום טפסים ושום נעליים להעברת המוצר אלי, המוצר כבר בארץ אצל UPS,

ועכשיו הם דורשים על בירקוקרטיה עוד ים כסף, קניתי מחו"ל דברים גדולים בהרבה ותמיד שילמתי רק על מכס ומע"מ ולא מעבר...

מה אני יכול לעשות?

המצב הוא שאני מנסה להחזיר את הנעליים, אבל בגלל שלא הסכמתי לקבל אותם הם עברו לסטטוס Abended, כלומר, ננטשו ולא נראלי שאני יכול לעזור כלום... נראלי שסתם הלכו 300 ש"ח לפח... ינעל העולם.

פניתי ל-UPS ולאתר ממנו הזמנתי את הנעליים במטרה לשלוח להם אותם חזרה, UPS אמרו שהאתר ייצור איתם קשר והם יסתדרו איתם, אבל האתר מסיר מעצמו אחריות כי המסים על חשבון המשתמש וזה לא מעניין אותו כל כך, והם יצטרכו לשלם את המסים במידה והמוצר יישלח אליהם, דבר שלא נראה לי הגיוני.

מה אני יכול לעשות?

הוצאתי פה קצת תסכול.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תנסה להבין את המצב עד הסוף.

כלומר תבדוק מה זה הטפסים האלה, למה אף פעם לא היית צריך אותם בהזמנות קודמות ולמה צריך לשלם בגללם 270 שקל.

אחרי שיהיו לך את כל הפרטים תוכל להחליט מה הכי טוב לך לעשות..

בנתיים תנסה להוציא את המשלוח שלך ממצב "ננטש".

בהצלחה ותכתוב כאן מה זה הטפסים האלה אם תגלה כדי שאחרים ידעו להזהר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עם מי?עם הדואר?

כן.

USPS priority.

אין תשלום על שחרור ממכס (חוץ מחבילות מעל 2 קילו- 35 שקלים), משלמים את המע"מ בסניף הדואר הקרוב, וברוב המקרים שמדובר בחבילה על גבול גביית המע"מ, הם אפילו לא טורחים לגבות. פשוט ומהיר.

במידה של חבילה שמעוכבת במכס- זה מעוכב בבית המכס האיזורי (ת"א/חיפה/אשדוד/ב"ש/אילת) ולא נתקע בת"א (או במקרה של פדקס/UPS- נתב"ג, שזה סיפור מפה ועד הודעה חדשה) ועמלות השחרור נמוכות יותר.

מה שכן, זמן המשלוח יכול לקחת עד לשבועיים, תלוי מאיזה מרכז שילוח בארה"ב זה יוצא. עדיף להזמין דברים ממקומות קרובים יותר לניו יורק/מיאמי, אלו מרכזי השילוח שהחבילות מהם מגיעות לארץ הכי מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי משלוח של אבקת חלבון לארץ עם UPS כולה 2ליברות, עכשיו הם טוענים שהמכס מעקב את זה כי צריך אישור של משרד הבריאות דבר שהם מוכנים לתת לי תמורת 150 שקל למשלוח!

על מה הם מדברים? מה אני עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי איתם היום ולא הייתה ברירה, אלא לשלם להם...

הורדתי אותם ל-180 ש"ח והנעליים יגיעו מחר אני מקוה (שיהיה לחג) :) .

בקיצור, למדתי לקח או להזמין כרגיל דרך USPS כמו שאחד אמר פה שזה הכי טוב,

וכך גם הייתי נוהג הפעם אם הייתה אופציה לשלוח דרכם דרך האתר שקניתי,

פשוט מעולם לא ניסיתי UPS ולא חשבתי שהם יהיו כאלו מלוכלכים.

לכל מי שמכיר ולא מכיר, למקרה שאתם רוצים להזמין מוצר שלא זמין לישראל,

או שאתם רוצים להיות בטוחים ב-100% כמה יעלה להם כל העסק ושהשחרור מהמכס וכו' יהיה מהיר,

יש 2 חברות עם כתובת בארה"ב, שולחים את המוצר לכתובת שלהם והם דואגים להעביר את זה לארץ:

http://www.mustop.co.il/

http://www.ushops.co.il/

באתר הראשון יש אופציה לשלוח אווירי בלבד, מהיר מאוד, וכרגע יש להם שלדעתי משתלם מאוד,

כל נעליים ששולחים לכתובת של הם בארה"ב תשלח לארץ במחיר של 19$ בלבד, בלי מע"מ (ככה זה בארץ לנעליים במחיר סביר,

ולא כמו ש-UPS אומרים), אני לא יחצ"ן שלהם אבל זה ממש מומלץ ויש לי נסיון איתם.

האתר השני אותו קונספט, אבל שם יש אופציה גם לשילוח ימי שהוא ארוך יותר (בערך כחודש) אבל משתלם משמעותית

ממשלוח אווירי למוצרים גדולים, כמו לדוגמה שהזמנתי, ודברים שיש להם יותר מאסה...

שיהיה חג שמח חברים ובלי שטויות כאלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי משלוח של אבקת חלבון לארץ עם UPS כולה 2ליברות, עכשיו הם טוענים שהמכס מעקב את זה כי צריך אישור של משרד הבריאות דבר שהם מוכנים לתת לי תמורת 150 שקל למשלוח!

על מה הם מדברים? מה אני עושה?

מהאתר של מסטופ:

חבילה בשחרור פרטני או שחרור מיוחד – במקרים אלו יחולו עלויות שחרור מכס נוספות בכל מקרה לגופו. עלויות הליך שחרור פרטני הן בין $20 -$50 .

שחרור חבילות אשר מצריך אישור משרד הבריאות (ויטמינים, תרופות, תוספי ולעיתים מוצרי מזון), יחויב בעמלת הוצאת אישורים בסך 150 שקלים.

בקיצור, אף אחד לא ישלם בשבילך את עמלת השחרור מהמכס והוצאת אישורים.

אף אחד לא עובד בחינם...

מה שכן, אני מסכים שUPS מגזימים מאוד עם העמלות, והדבר הגרוע הוא שאתה לא יודע את זה לפני שהמוצר מגיע, ואז אין לך ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מיטב ידיעתי (לא מנסיון אישי) DHL קצת יותר טובים. ברור לי שהם צריכים להרוויח את לחמם ולגבות ממך כסף. אבל כפי שנאמר פה - UPS מגזימים. גם מעצבן שהם תוקעים את המחיר על כל מני "עמלות" שקר. רוצים כסף - תגידו שאתם גובים הרבה כסף וזהו. הקטע של ההעמסה על "עמלות" גורם לכל הקטע שם להרגיש שקרי ו"קומבינטורי".

כך או כך - עדיף לשלם להם את העלות המנופחת מאשר ללכת לשחרר בעצמם (פעם עשיתי את זה ורציתי למות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...