הראוטר שלי Edimax br-6504n לא מתמודד עם 100 מגה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הראוטר שלי Edimax br-6504n לא מתמודד עם 100 מגה

Milford Cubicle

Recommended Posts

בבדיקת מהירות אני לא עובר את ה-70Mb/s. בחיבור ישירות למודם ללא הראוטר אני מגיע בקלות ל-100Mb/s.

לפי הנתונים שלו הוא אומר לתמוך עד 300Mb/s..

מצד שני, חיבור הרשת במחשב מציג דרכו חיבור במהירות 100Mbps, ובחיבור ישירות למודם הוא מציג חיבור במהירות 1Gbps.

יש מה לעשות או שזאת מגבלה פיזית של הראוטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הראוטר שלך לא תומך ב- 1000 מגה.

תראה מה כתוב פה:

"Power , WLAN , WAN 10/100Mbps and Link/Activity"

היציאות הקוויות שלך תומכות בעד 100 מגה ולכן כאשר תחבר את המחשב באמצעות כבל לראוטר לא תגיע ל- 100 מגה באופן מלא.

לגבי הקישוריות האלחוטית זה תלוי בהרבה גורמים. חוץ מזה שזאת מהירות תיאורטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד יכול להיות שמדובר במגבלה של המעבד בראוטר שלך.

לדוגמא, ה Linksys WRT54GL שלי מוגבל עד 40-50 מגה בחיבור ה WAN, למרות שמהירות החיבור התיאורטית היא 100Mbps.

המעבד שלו פשוט לא מהיר מספיק בשביל לאפשר מהירויות גבוהות מזו (אוברקלוק דרך קושחת צד שלישי משפר בקצת את המהירות).

אם התיאוריה הזו נכונה, ייתכן שאין מה לעשות חוץ מלהחליף את הנתב.

300Mb זו המהירות התיאורטית בתוך הרשת האלחוטית עצמה, לדוגמא אם אתה מעביר קובץ ממחשב למחשב ברשת דרך שרת FTP מקומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין..

באסה.

תודה :)

חבל שאין לי שני חיבורי במחשב, הייתי מתחבר עם אחד מהם למודם ישירות ועם השני לראוטר..

אני מניח שאני יכול לחבר את הראוטר לאחד משאר החיבורים במודם כדי להפיץ , אבל אני צריך את הרשת בעיקר בשביל לאפשר שיתוף קבצים בין המחשבים ברשת (ראשי+HTPC). נו מילא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, הייתה לי את אותה בעיה כמוך.

עד לפני כמה ימים השתמשתי באותו ראוטר כמוך, ולא הייתי מצליח לעבור את ה85MB בחיבור ללא חייגן.

היום אני משתמש בTP-LINK 1043 והוא סוחב 100MB ללא בעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...