שאלה| איזה אנטי וירוסים הכי טוב למחשבים שלי? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| איזה אנטי וירוסים הכי טוב למחשבים שלי?

wishmonster

Recommended Posts

אני מחפש אנטי טובים למחשבים הנ"ל (שיהיו מ 2011):

מחשב א - אני הרבה פעמים מסכן אותו ולכן אני צריך אנטי וירוס חזק (Win 7 ultimate 64Bit)

i5 2100 3.1Ghz Quad Core

8GB 1666Mhz

המחשב ב - כמעט ולא מסתכן לא רוצה שיכביד עליו (Win 7 ultimate 32Bit)

Core to Due 1.86Ghz 2 Cores

2GB 666Mhz

מחשב ג - לא מסתכן בכלל

Core to Due 2Ghz 2 Cores

3GB 1333Mhz

המחשב ד הזקן שלי חח :) - כמעט ולא מסתכן אם בכלל שיהיה הכי קל שאפשר (Win Professional)

2.7Ghz 1 core

512MB 400Mhz

(לא כולם שלי - אני לא אוסף מחשבים! :) )

אני רוצה לשאול איך F-Secure הוא זכה מקום ראשון באתר av-comparatives אבל אני לא מכיר אותו

הוא מכביד? הוא חזק? ועד כמה? הוא סורק מהר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום אנטי וירוס לא יעזור במידה ואין לאדם כללי שימוש נאותים במחשב.

גם אינני מבין את משמעות המילה "סיכון" לאדם אחראי להפעיל תוכנה שהגיעה מחבר, או עצם העובדה שהמחשב מחובר לאינטרנט יכול להוות סיכון.

אם אתה מוריד למחשב במטרה להדביק אחרים או לחקור אותם, נכנס לכל אתר פורנו שאתה מוצא ברשת, מוריד תוכנות ללא השגחה. אף אנטיוירוס לא יציל אותך.

הרץ חיפוש בפורום תמצא אלף ואחד המלצות לאנטיוירוסים טובים, ההמלצה שלי היא nod32. ממליץ ללכת גם על חומת האש שלהם במידה והמחשב מחובר לאנטרנט. כמו כן לרכוש או להשיג תוכנה חינמית לניקוי תוכנות זדוניות, שוב יש שלל המלצות בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כללים לשימוש אני לא טמבל (מאוד ;) )

הכוונה בסיכון הוא שהסיכויים שהוא יחשף לווירוסים גבוהים יותר

וברור שכל חיבור לאינטרנט הוא סיכון אבל סיכון כזה גם אנטי וירוס חלש יכול לפתור

אני לא חוקר ווירוסים או מנסה להדביק אחרים ואני לא גולש בפורנו

אני מוריד משחקים לפעמים לזה אני צריך הגנה ולפעמים מחפש קראק באינטרנט שזה טיפה מסוכן

לזה אני מתכוון סיכונים גבוהים לחפש קראק באינטרנט ולהיכנס לתוצאות מגוגל ולא מאתר מוכר

חומת האש של NOD32 מאוד חלשה כידוע לי אבל האנטי וירוס הוא די טוב בינתיים אני משתמש בו למחשב החלש

בנוגע לתוכנות זדוניות יש לי MalwareBytes'

(אני גולש גם באתרי מתכנתים אם זה משנה)

תודה על העזרה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה לקבל סימוכים לכך שחומת האש שלהם חלשה?

מבחינת האנטי וירוס שלהם הוא מאוד יעיל ולא צורך כמעט משאבים, לדעתי אתה יכולת להריץ אותו על כל המחשבים.

אם יש ברשותך מחשב שהוא סטטי,לא מחובר לרשת וכל קובץ שעובר אליו עובר בדיקה אז אתה יכול לא לשים בו אנטי וירוס אם כי שוב אנטי וירוס נורא קל אז בשביל ראש שקקט שים על כולם.

בנוגע לחיפוש קראקים זה תחביב מסוכן מכיוון ששאתה נכנס לאתרים שאתה לא מכיר ויכול להיות שהאתר בנוי כך ששהוא ינסה להדביק אותך בלי ידיעתך, הפייר וול אמור לעצור אך תמיד יש הפתעות. המלצה שלי השתמש באתר מוכר אחד שאתה סומך עליו וכל קובץ שאתה מוריד לפני שאתה נוגע בו תעביר בדיקה באנטי וירוס.

סנוגע ללהכנס לאתרים לא מוכרים כנ"ל הפיירבול אמור לחסום נסיונות חדירה ועם זאת באופן כללי ברגע שאתה נכנס לאתר לגיטימי שכל מה שבו הוא חוקי לרוב לא אמור להיות גם נסיון חדירה או תוכנה זדונית.

שיקול דעת הכי חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...