מעקב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעקב

Shasoosh

Recommended Posts

או שאני מפספס פה משהו או שכולם סתם מעצבנים.

מאיפה הגיעה התופעה הזאת שכל בנאדם שני, על כל דיון, רושם תגובה עם המילה "מעקב". לקבל עדכון שהדיון מתעדכן? זה העניין?

מעבר לזה שזה מטנף את הדיון ולדיון עם 30 תגובות יש רק 2 רלוונטיות, יש כפתור שנקרא "ליידע" ששולח מייל ברגע שהדיון מתעדכן כאילו הגבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאני מפספס פה משהו או שכולם סתם מעצבנים.

מאיפה הגיעה התופעה הזאת שכל בנאדם שני, על כל דיון, רושם תגובה עם המילה "מעקב". לקבל עדכון שהדיון מתעדכן? זה העניין?

מעבר לזה שזה מטנף את הדיון ולדיון עם 30 תגובות יש רק 2 רלוונטיות, יש כפתור שנקרא "ליידע" ששולח מייל ברגע שהדיון מתעדכן כאילו הגבת.

^^

מחזק תבחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיקוי מפורומים בחו"ל, אלא מה? (של העמים דוברי האנגלית, כנראה. אחרי הכל, אפשר לומר בביטחון שמרכז הפעילות של פורומים אינטרנטיים הוא ארה"ב ולראייה ה-top message boards כמעט כולם אמריקאיים או לכל הפחות של העמים דוברי האנגלית.)

שם זה tagged או tagged for later או מוטציה כזו או אחרת שלהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסברתי למעלה "מה איכפת לי"

בנוסף, כשאני רוצה לקבל עדכונים על נושא מסויים אני מקבל מייל שהנושא התעדכן ובמקום משהו ענייני עוד מישהו הרגיש צורך ליידע את העולם שהוא עוקב אחרי הנושא.

אני חושב שזה מוריד את רמת הדיון בצורה ניכרת אבל הבחנתי שגם מנהלים נוקטים בשיטה הזאת לכן אין לי הרבה מה להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב היה אם היה כפתור שמוסיף את ההודעה ל"הראה תגובות חדשות להודעות שלי" במקום עדכון במייל.

(זה באמת הרבה יותר נוח)

בכל מקרה, מה כל כך "מוריד מרמת הדיון" פה?

זה בכלל לא חלק מהדיון, פשוט תמשיך לקרוא הלאה.. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...