תחרות OC למעבד INTEL E6500K עם מכפלה פתוחה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות OC למעבד INTEL E6500K עם מכפלה פתוחה

ViperPC

Recommended Posts

בימים האחרונים הגיע אל מעבדתנו מעבד E6500K של אינטל עם מכפלה פתוחה , הראשון מסוגו בארץ ! מדובר במעבד מיוחד של אינטל לקהל האוברקלוקרים !

פרטים על המעבד אפשר לראות בלינק זה :

http://hwzone.co.il/news/1250847288/37315/

http://hwzone.co.il/news/1250158876/22768/

כמובן שניסינו ושיחקנו עם המעבד , הרכבנו אותו על לוח MAXIMUS FORMULA של מבוסס צ'יפסט X38 עם קירור של SCYTHE NINJA 2 עם 2 מאווררים INTAKE ו-OUTTAKE , זיכרון Reaper 800MHz CL4 2GB וספק כח של ENERMAX 400W ECO80+

המעבד אפשר מכפלה של מקסימום X22 על FSB 200MHZ ושמר על יציבות , לאחר מספר נסיונות הצלחנו להרים את המעבד ל4720MHz (במכפלה של 20 על FSB 235MHZ) והמערכת הייתה יציבה , כמובן שלא הספקנו לתת למעבד את מלוא תשומת הלב ולכן אנחנו מזמינים את כל קהל האוברקלוקרים באשר הם לבוא לחנותנו לעמדת ה-OC , נא להביא ציוד מתאים ! בואו לנסות לשבור שיא OC עם מעבד במכפלה פתוחה של E6500K !

פרסים בשווי מאות שקלים מובטחים לאלה שיצליחו לשבור שיאים !

אתם יכולים לראות באתר החברה איפה אנחנו ממוקמים , ישנה מפת הגעה עם כתובת מסודרת , נא לפנות לכפיר/שי על מנת להתחיל "לשבור שיאים" !

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ד"א המעבד הזה לא מופיע באתר של ואין עליו מידע רישמי ! [br]פורסם בתאריך: 2.09.2009 בשעה 20:30:47

יש אפשרות להשתמש בלוח וזיכרון של החנות , אתם צריכים להביא בעצמכם :)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי סתם חארטה... אין CPUV, אין טמפ', אין כלום. בן אדם שיודע לעשות OC במקצועיות כזו יודע גם שצריך לפרסם את הדברים הללו... לי סתם ניראה שהוא מדבר הרבה...

"עשיתי OC ל- I7 920 8GHZ"

בול אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמפ' 57 מעלות , בניסיון ראשון ו....לא אני לא סתם מדבר...[br]פורסם בתאריך: 2.09.2009 בשעה 22:50:13

מחר אני יעלה פה את הנתונים המלאים של פרופיל ה-OC שעשינו במעבדה... מתחים וכו'
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הסקפטים למניהם. ביררנו הנושא עם כפיר מקוברה מחשבים, לפני שניתן האישור לפתיחת הדיון הזה. הנתונים שיש לו בידיים הם אותנטיים. הוא פתח את הדיון בפורום כדי לתת הזדמנות לאנשים שיש להם נסיון רב יותר משלו, כדי להביא את המעבד לתוצאות גבוהות יותר משלו. הוא לא בא כדי להגיד לכם שהוא שבר שיא, וזהו, והלך מפה. ההפך הוא הנכון.

קיצר, הבחור הרים את הכפפה, עכשיו זה תלוי בכם לבוא ולנסות ולשים את קהילת ה-OC של על המפה. היו בטוחים שאם יהיו תוצאות מרשימות, נציין את זה בעמוד הראשי. :)

נ.ב.

החנות שלהם ממוקמת בחולון, הכתובת באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם , כמו שהבטחתי אני מפרסם נתוני ראשונים מהמעבדה שלנו

cpuV: 1.6375

cpu pll: 1.6

NB V: 1.43

dram V: 2.16

FSB termination V: 1.2

SB V: 1.075

Load Line: disabled

cpu gtl: 0.63x

NB gtl: 0.67x

sb 1.5: 1.5

טמפ' 59 מעלות

NB/SB 35~37

המחשב נכנס להתקנה של WINDOWS עכשיו ונעשה VALIDATION עם CPU-Z - כמו כן כרטיס המסך הוא 9500GT 1GB to אם זה משנה משהו...

נעלה עדכון בעוד שעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...