הגיע אליי ה CMV 222H שהזמנתי - צריך עזרה בהגדרות - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע אליי ה CMV 222H שהזמנתי - צריך עזרה בהגדרות

Vaz

Recommended Posts

הגיע אליי המסך היום בערב...רק עכשיו סיימתי לחבר אותו , כמו מטומטם חצי שעה הסתבכתי עם הסטנד שלו , יש לו כפתור מעצבן כזה , עד שקלטתי איך שעובדים איתו...

איך מגדירים את המסך להגדרות הכי טובות ? צריך להוריד ב brightneess ל0 ? או משהו ?

עכשיו נגעתי בטעות ב contract והורדתי מ50 ל0 על כמה זה צריך להיות ?

רואים על הפנים במסך..אני רואה גם תצל של הידיים שלי למשל על המסך שאני מקרב אותן..רואים ברוולוציה גדולה מאוד

אבל בהגדרות זה עדיין מופיע 1024*768 מה שהיה לי במסך הקודם 17 crt

איזה הגדרות צריך לשנות ? אגב יש גם דיסק עם המסך אבל אין בו התקנה בכלל רק קובץ אקרובט

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ! בהתחלה חשבתי שהביאו לי מסך תקול התחלתי להסתבך עם הכפתור הזה של הסטאנד , זה קפיץ כזה שיש דרך מיוחדת לסדר אותו.

אני רואה את המסך עכשיו ברוולוציה ענקית ! וזה מראה לי במאפיינים שזה על 1024 *768 איך זה יכול להיות ? ואין לי שם אפשרות ל 1680*1050 יש לי שם הכי גבוה 1536*2048 ?! יש 1200*1600 אבל אין בכלל 1050*1680. אז מה עושים ?

יש לציין שזה בחיבור vga וכרטיס מסך fx5200. רק ברייטנס וקונסטראקט על 50 בכל השאר לא לגעת ?

ואגב אני אמור לקבל עם המסך כבל לטלווזיה ? קיבלתי איזה כבל כזה אבל אני לא יודע לאיפה אני מחבר אותו בטלווזיה [br]פורסם בתאריך: 12.11.2008 בשעה 21:59:33

אוקיי הפעלתי את המחשב מחדש וזה הסתדר , הצלחתי לבחור 1050*1680 שזה המרבי בהגדרות.

והגדרתי brightness על 50 ו constract על 50 ? זהו זה הכל ?

זה הקטין לי ממש את את כל התמונה של הדסקטופ צריך תמונה מיוחתדת לגל 1050*1680 ?

זה נורמלי לי השטחים המתים בגלישה ? נגיד פה באתר יש לי 2 חלקים לבנים ענקיים מתחת לפרסומת בצד שמאל ,ובצד הימני גם חלק לבן ענקי. מה עוד עושים כדי לקבל חוד תמונה טוב ?

גם בשולחן עבודה הסמלים של המחשב שלי והאייקונים הולכים קצת שמאלה שחצי מהאות הראושנה לא נראית איך מסדרים את זה ? ורואים הבדל רצינייי באיכות ירודה לעומת האיכות של ה crt ..זה נורמלי או לא הגדרתי טוב משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה הבנתי אותך. בקשר לזה שהאייקונים בדקסטופ נבלעים קצת שמאלה , צריך להזיז את זה קצת ימינה עם האפשרויות של המסך ?

וזהו בעקרון האיכות צבעים שאני רואה עכשיו זה האיכות של המסך ? ניסיתי לגעת לבד קצת בבהירות ובכל המאפיינים שם לא ממש עזר.

מכירים את הטקסט של השירים בווינמאפ בגרסאות הישנות ? שזה סקין שחור עם טקסט ירוק כזה ? אז בקושי רואים את הטקסט רואים דהווי כזה , זה הסתדר רק שלחצתי על כפתור auto adjust , אז בעקרון אלו ההגדרות הכי טובות של המסך ?

כי עדיין הצבעים קצת מוזרים נגיד הכותרת של הדפדפן השורות מתחת ל file edit וכל זה קצת בצבע חרדל כזה צהבהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין למסך הזה dvi יש רק vga או hdtdmi שאני לא יודע מה זה

גם לא קיבלתי כבל של יציאה לטלווזיה , קיבלתי רק כבל כזה של uab ועוד אחד ירוק כזה שלא יודע מה הוא

איפה dennis שהמליץ על המסך הזה? אפשר לדעת מי בפורום כתב על המסך הזה המלצה ?

יש לי גוונים של חרדל בכל הכותרות איפה שהקדימה אחורה ורענן , והרבה צבעים צהובים..

זה ככה בכל המסכי 22 ? או רק אצלי מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הבהירות כן הורדתי אותה עד 0 העלתי ל 100 המצב אופיטמלי זה משאיר על 50 שזה הכי נורמלי ב auto adjust

בצבעים לא נגעתי. אני מנסה לבדוק את החיבורי vga של המסך והמחשב אולי לא הידקתי אותם טוב או מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רואים איזה מגעיל זה נראה הצבעים של המסך ?

למשל תראו איך הצייר נראה לדוגמא בתמונה[br]פורסם בתאריך: 13.11.2008 בשעה 18:28:47

או תראו איזה גוון יש לגלישה באתרים ברשת..של חרדל כזה !

:kopfpatsch:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק תעזור לך תמונה שצילמת מתוך המחשב ולא של המסך, ברור לך שאני אצלי רואה את הצבעים של המסך שלי בתמונה שלך נכון ?

תנסה לצלם עם מצלמה את המסך.

לא בדיוק ברורה מה הבעייה שלך. תבצע הסרה מלאה של הדריברים לכרטיס המסך כולל תוכנות יעודיות, התקן את הדריבר האחרון מהאתר של NVIDIA, אפס את הגדרות המסך שלך. אם אפשר - תשתמש ביציאה הדיגיטלית - תצתרך כבל DVI ל (לא יקר) או ממיר. לאחר מכן תכוון לרזולוצייה טבעית ואפס את הזום באקספלורר.

מכאן תתחיל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ז"א כשאני עושה פרינט סקרין אתה לא רואה את הצבעים של העמוד אינטרנט כמו שאני צילמתי אותו ? איפה שהכותרת של האתר בתפריטים History,view והשורות מתחת , הכל במקום בצבע אפור במין אפור חרדל כזה צהבהב...כשמתרחקים 3 מטר מהמסך ומסתכלים רואים הכל דהוי כזה. כשניסיתי לשחק nba live 2008 רואים את זה כמו בגרפיקה של מגסון..אין לי איך לצלם את המסך ...אולי פלאפון ?

יש picture mode שזה הרבה בהירות וגם לא רואים טוב , יש text mode שזה יותר כהה אבל גם צהבהב , ויש ecomoney שזה הכי כהה והכי גרוע.

ו auto adjust לא מתקן כלום. יש לי fx5200 מהדגמים הישנים יש בו רק יציאת vga ו video. נכנסתי לאתר של nvidia והורדתי עדכון לדרייבר הכי חדש שיש , יש את הקובץ הזה http://www.nvidia.com/object/winxp_175.19_whql.html

לסדרה fx 5 series ..וגם נכנסתי ל Option 2: Automatically find drivers for my NVIDIA products

וזה אומר Your PC currently has the latest driver installed for your GPU. No driver update is necessary at this time

בכל זאת להסיר את הדרייברים ולהתקין מחדש ? יש צלמית של nividia עכשיו בשורת משימות וכל האופציות בה לא עוזרות :

תיקון צבעים , הגדרות סיבוב ,הגדרות איכות וביצועים , ובלה בלה

מה זה כבל hdmi בכלל ? ולאיפה אני מחבר אותו ? יש לו כניסה אחת vga ואחת hdmi למסך ?

אולי הכבל vga שהם הביאו לי דפוק ? אולי זה דיירקט איקס ? המסך על רוולוציה 1050*1680 מה זה איפוס זום באקספלורלר ?

אני גולש עם מוזילה , וגם שמגדילים עם ctrl והעכבר וגם בטבעי רואים על הפנים. אז הכרטיס מסך או המסך ?

איך המליצו על המסך הזה? יכלתי לקחת את המומלצים של וסמסונג ...ביותר זול...או שמשהו פה לא בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בעיקר אתה ;)

נראה לך שבאמת יוציאו לשוק מסך שמראה צבעים לא תקינים ולא קשורים למציאות ?

יציאה דיגיטלית כנראה אין לך - אז עזוב את החיבור הדיגיטלי.

תתחיל מזה שתעשה הסרה מסודרת לדריבר ותתקין את האחרון מחדש.

פתח תרד עזרה בפורום המתאים איך להסיר דרייבר כמו שצריך (המטרה שלך להיפטר מכל ההגדרות שלו שחבויות עמוק במערכת שזה זבל שקשה להיפטר ממנו).

פרינט סקרין מוציא את הפלט מהכרטיס מסך, אין שום פרוצדורה שמוציאה את הפלט של המסך עצמו לקובץ. מה שעשית זה בערך כמו להעתיק שיר לחבר שלך כדי שישמע על המחשב שלו את האיכות של הרמקולים שלך.

זה או שמשהו לא תקין (מסך כבל וכו') או שההגדרות מכל סוג שהן שקשורות לפלט תצוגה היתפקששו.

המטרה היא לאפס את הכל כמה שאפשר כאילו קנית מחשב חדש ועוד לא נגעת בכלום (חוץ מלהתקין את הדריברים וכו) - ומכאן להתחיל, אחרת אי אפשר להגיע לשום אינדיקצייה.

*דרך נוספת לבדוק תקינות - חבר את המסך למחשב אחר, אם לא עוזר נסה לחבר עם כבל אחר. את כל זה כמובן אחרי שאיפסת את ההגדרות שלו. אם לא עוזר - הבעייה קשורה למסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...