שיפור מהירות ב-VISTA - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור מהירות ב-VISTA

tomchook

Recommended Posts

לצערי הרב, נאלצתי לקנות מחשב נייד עם וויסטה (הצער הוא כמובן על הויסטה..)

הייתי בכל אופן רוצה להוציא מהמערכת כמה שיותר בנוגע למהירות. אני יודע שקיימת האפשרות בוויסטה כמו בXP להתאים ל-BEST PERFORMANCES, אבל השאלה אם זו האופציה היחידה, או שיש עוד כמה דברים שאפשר להוריד שלא מועילים בכלום.. אני אשמח אם תפנו אותי למדריך מפורט, או שסתם תתנו הרבה טיפים ונהפוך את הת'רד הזה לסטיקי!

אגב, המחשב שהזמנתי הוא pavilion dv9750EJ

עוד שאלה קטנה - אם במחשב הנייד הישן שלי יש , האם יש אפשרות להעביר את הרשיון למחשב החדש? האם קיימים גם לXP למחשב הזה למרות שהוא נמכר רק עם VISTA?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מיני TWEAKS

http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=166532

http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=120228 - התקנה נקייה של ויסטה ללא BLOATWARE

לגבי התקנה של - לא אמורה להיות בעיה של דרייברים למחשב הזה שיעבוד עם מע' הפעלה ,למרות שזה לא יהיה פשוט כ"כ כמו עם הויסטה,זה אפשרי.

לגבי הרשיון,מבחינה חוקית זה לא אפשרי להעביר מע' הפעלה ממחשב קודם(אני מניח שמדובר בOEM,אם זה PRO לא אמורה להיות בעיה),טכנית אין שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה שמדובר ברשיון OEM - לא ניתן חוקית להצמיד אותו למחשב אחר לאחר שהוצמד כבר למחשב הישן בשעת הרכישה,זהו מהות סוג הרשיון הזה.

במידה שזה PRO - אין בעיה להתקין אותו על אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הווינדוז הוא HOME EDITION. במידה ואני מתקין גרסה של HOME EDITION על המחשב החדש ומשתמש בסיריאל שנמצא על גב המחשב הישן, האם הווינדוז "יחשוב" שהוא חוקי? (כלומר, יאשר לי את הWGA)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יאשר שזה חוקי אבל אתה לא יכול להשתמש בסריאל אם אתה עדיין משתמש במחשב הישן... אתה צריך למחוק את מערכת ההפעלה מהמחשב הישן ורק אז להתקין במחשב החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלבד מה-Tweaks בד"כ לפעמים שקונים מחשבים מקבלים איתם תוכנות

לא נחוצות, מה שאתה לא רוצה הייתי ממליץ לך למחוק...

(כמובן לא את התוכנה שבאו עם הנייד כי בטח צריך אותן)

אבל אני מתכוון לאלה שאתה לא צריך, בנוסף על כך תוריד

CCLEANER , תוכנה שאני ממש ממליץ עלייה,

http://www.ccleaner.com

תשתמש במנקה , ותנקה (אני בד"כ בפעם הראשונה גם מנקה עם האפשרות מתקדם מסומנת אבל תבדוק לפני שאתה מסמן)

אחר כך, לך לרישום , ותתחיל לחפש בעיות, אחרי זה תנקה את הכול, אבל לפני הוא ישאל אותך אם לגבות, תגבה בפעם הראשונה.

אחר כך תילך ל-MSCONFIG , שמה תיראה אם יש תוכנות לא נחוצות שעולות עם המחשב.

אחר כך בד"כ הייתי מריץ איחוי, ובודק אם יש תהליכים או שירותים לא נחוצים.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יאשר שזה חוקי אבל אתה לא יכול להשתמש בסריאל אם אתה עדיין משתמש במחשב הישן... אתה צריך למחוק את מערכת ההפעלה מהמחשב הישן ורק אז להתקין במחשב החדש.

אתה בטוח במה שאתה אומר?ככל שידוע לי רשיון OEM מוצמד למחשב אחד בלבד,וגם אם מחקת אותו מהישן אתה לא רשאי להפעיל אותו על חדש,אלא לרכוש רשיון חדש לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאלה תאורתית - אם אני אתקין את הווינדוז הישן שלי על המחשב החדש, ואכניס את הסיריאל הישן - איך בדיוק יזהו שזה ווינדוז לא מתאים/לא מקורי? הסיריאל מתאים לחומרה/מחשב מסויים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...