לוגיט'ק Wave - דעתכם בבקשה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוגיט'ק Wave - דעתכם בבקשה

xtract1

Recommended Posts

אני יכול להשיג אחת כזו ב-skypc שנמצאים בראשון בעוד אני נמצא בקריות (בצפון,ליד חיפה)

עם 10 תשלומים הם דורשים עליה 278 ש"ח אם אינני טועה.

באתר שלהם הופיע שהאחריות היא 36 חודשים,דיברתי עם הנציג והוא אמר שזו טעות ושינה ל-60 (5 שנים,כמו שצריך להיות)

אבל רשום שהאחריות היא דרכם. כששאלתי אותו הוא אמר שאני יכול להביא את זה אליהם או לבחור להביא ישירות ליבואן אם אני חפץ בכך.

מה דעתכם על העניין? צפויות לי תסבוכות במימוש אחריות במקרה וקורה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:puke:

חרא מקלדת. לא ארגונומית בגרוש. למרבה צערי קניתי אותה, ואחרי יום חיפשתי איך להפטר ממנה. למזלי הצלחתי להפטר ממנה בלי נזק כלכלי גדול מדי.

Microsoft Natural 4000 אם אתה מחפש ארגונומיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לך את זה?

http://www.tigerdirect.com/applications/searchtools/item-details.asp?EdpNo=3119078&Sku=M17-1864&SRCCODE=GOOGLEBASE&CMP=OTC-GOOGLEBASE

אני כמעט משוכנע שה-4000 כשבדקתי אותה עם המשפט ההוא לא פספסה כמעט כלום.

עריכה:

הנה! מצאתי:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=281870.msg2480401#msg2480401

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאחריות ל60 חודשים, לי לא נראה שהחנות תיתן לך מעבר לאחריות של היצרן, כי סה''כ הם מפסידים כסף בכך שהם או מתקנים או נותנים חדשה במקרה ויקרה משהו, אני אומר לך כבר לבנות על ה36 חודשים כדיי שאח''כ לא תתבאס כשיגידו לך שלא היה ולא נברא ל60 חודשים.

בנוגע למקלדת עצמה, אתמול רכשתי לי אחת, ב295 ש''ח בחנות בעירי, (אחרי התלבטויות רבות בין הWave לMicrosoft ) החלטתי לקנות אותה, היא לא ממש אורגונמית (איך שלא אומרים את זה) אבל סה''כ מקדלת ממש נוחה עם כל המקשי קיצור, (פתיחת , הוצאת CD בלחיצת כפתור, ווינאמפ ועוד...)אבל היא ממש ממש ממש ממש נוחה !

ובקשר לעניין הזה שמישהו רשם שבמשחק סביר להניח שהיא תיתקע כאשר ילחצו על 2 כפתורים בו זמנית, שטויות כאלה עוד לא שמעתי, המקדלת עובדת מצוין בלי בעיות ובלי סיבוכים, ובמשחקים גם, בקיצור אין לך מה לדאוג בעניין של המקלדת עצמה, מצוינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי את המקלדת הזו: http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=1355_2228_1591&products_id=19806

לפני חודשיים, אני מאוד מרוצה ממנה, מאוד נוחה לכתיבה ומשחקים.

אני כאחד שיודע כתיבה עיוורת ולא צריך להסתכל על המקשים כדי להקליד מאוד נוח לי.

מבחינת המבנה שלה(WAVE) אין לי כאבי פרקים(אף פעם לא היו...).

אני ממליץ עליה בחום, ה-REVIEWS ברשת מאוד התרשמו ממנה לטובה.

אבל שוב, זה עניין של טעם ונוחות.

מה שנוח לי לא בהכרח נוח למישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לעניין הזה שמישהו רשם שבמשחק סביר להניח שהיא תיתקע כאשר ילחצו על 2 כפתורים בו זמנית, שטויות כאלה עוד לא שמעתי, המקדלת עובדת מצוין בלי בעיות ובלי סיבוכים, ובמשחקים גם, בקיצור אין לך מה לדאוג בעניין של המקלדת עצמה, מצוינת.

תלחץ על שני השיפטים בבית אחת, ותנסה לכתוב את המשפט הבא (תוך כדי החזקת השיפטים):

THE QUICK BROWN FOX JUNPED OVER THE LAZY DOG

אתה כבר תראה באיזה כמויות מטורפות היא מפספסת.

אם יש מקלדת שנתקעת בשילוב של 2 מקשים, היא כישלון אוטומטי וצריך לפסול אותה למכירה.

אני מדבר על שילובים של שלושה/ארבעה/חמישה מקשים (כן, יש משחקים שזה קריטי בהם)

זה לא שאני חושב שזה ככה- הייתה אצלי המקלדת הזו, אחרי שעתיים-שלוש התבאסתי בטירוף, החזרתי לאריזה והחזרתי לחנות. למזלי הם אלו שהטעו אותי בעניין הטווח, אז הם היו מחויבים לקבל את זה חזרה.

החלפתי את זה בסט בלוטות' של מייקרוסופט, אני מרוצה עד הגג, ובנוסף לזה במשפט שרשום למעלה היא מפספסת רק 2 אותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח, ה COMFORT CURVE 2000 פספסת רק את ה-X

אבל המקלדת אינטרנט הפשוטה של מיקרוסופט מחסירה כמעט חצי מהמשפט, איזה זוועה.

אולי זה בגלל שה CC מחוברת ב והשניה ב PS2 או שזה לא אמור לשנות?!

ובאמת ה WAVE סתם חרא של מקלדת ;D

עדיף את הנטורל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע...

פיקה לפי מה שזכור לי אתה קנית את ה WAVE האלחוטית, ולא החוטית כמו שדניס קנה...

למישהו פה יש את MEDIA KEYBOARD ELITE שיכול להגיד לי אם היא מפספסת הרבה?

ואלחוטי אני לא הולך לקנות, אלא אם כן זה בלוטות', שגם ככה אין לי תקציב לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...