חוקר קנדי בטוח שהמציא פרפטום מובילה - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוקר קנדי בטוח שהמציא פרפטום מובילה

TaZeR

Recommended Posts

חוקר קנדי, בשנות ה-40 לחייו, בטוח שהמציא את המכונה המורכבת ביותר בעולם ההנדסה - פרפטום מובילה. הוא השקיע את כל חייו, עזב את אישתו ואת ילדיו, הוציא הון על חומרים וציוד והכל במטרה לפצח את אחת החידות הקשות ביותר בעולם ההנדסה - מכונה שמייצרת יותר אנרגיה מהאנרגיה שמושקעת בה.

קישור לכתבה

לפי ההדגמות שבסרטון, שאני לא בטוח עד כמה הן אמינות, ניתן לראות בבירור שהמכונה עובדת (ההדגמה השנייה, לא הראשונה). מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא "חידה" שאף אחד לא הצליח לפתור.. הפתרון שלה ידוע והוא שלא ניתן ליצור מכונה כזאת.

הפתרון שלה לא ידוע כיוון שהיא נוגדת את חוקי הטרמודינמיקה וחוק שימור אנרגיה בפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא "חידה" שאף אחד לא הצליח לפתור.. הפתרון שלה ידוע והוא שלא ניתן ליצור מכונה כזאת.

זה שלא הוכח שזה אפשרי זה לא אומר שזה באמת לא אפשרי?? אולי הוא מצא דרך?? למה אתה סתם פוסל רעיונות??

בכל אופן, אם זה היה אותנטי לא באמת היו מפרסמים ככה סרטון ביו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מהנדס ולא ממש מבין בתחום, אבל קראת את הכתבה בYNET? מדענים עדיין לא הצליחו להבין איך המכונה עובדת, זאת אומרת שהיא נבדקה וכרגע היא אוטנתית. זה שאנחנו עדיין לא מבינים את זה, זה לא אומר שזה לא אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא "לא הוכח שזה אפשרי".

הוכח שזה לא אפשרי.

לא מדוייק, תקרא על אנרגיית נקודת האפס, ואפקט קזיימיר בפרט.

מכונות תנועה מתמדת זה דבר אפשרי, מסתכלים על זה כעל ניצול של אנרגיה שתמיד הייתה שמה אבל אנחנו לא היינו מודיעים לקיומה(בלי קשר לניסוי של הקנדי הזה כיוון שבאמת אין לי מושג מה הוא עשה שמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפיזיקה אין דבר כזה שאי אפשר לבצע משהו..הוא פשוט נוגד את מה שהכרנו עד היום...כל הפיזיקאים הגדולים יצאו נגד כל הקביעות שהיו קיימות בתקופתם והפכו את הפיזיקה על קנה ....אין מה לעשות..אי אפשר להגיד על משהו שהוא לא אפשרי פשוט צריך להיות קצת ספקן אבל עם ראש פתוח...

המכונה ניראת מדהימה הבנתי את העקרון הבסיסי שהוא עבד לפיו ובאמת רואים שהוא ישב הרבה מאד זמן וחשב על זה...בכל אופן אני מאמין שעוד הרבה מומחים ייבדקו את המכונה ורק אז נדע בדיוק מה קורה איתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, בדיוק כמו שאיינשטיין יצא נגד האבל אבל אין מה לעשות, הצדק היה עם האבל.

אני מאוד רוצה להאמין שהחוקר הקנדי אכן פיתח פרפטום מובילה, זה יהיה פשוט המצאת המאה, ולבטח אחד הפיתוחים הכי חשובים בהיסטוריה המדעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...