החוויה הראשונית שלי עם ויסטה -- BSOD ישר על ההתחלה! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החוויה הראשונית שלי עם ויסטה -- BSOD ישר על ההתחלה!

3d7

Recommended Posts

יצרתי בדיסק הקשיח שלוש מחיצות (Primary Partitions):

1. XP

2. Vista

3. Data

על המחיצה הראשונה התקנתי Windows XP Professional x64 SP2, ויצרתי Image.

על המחיצה השניה התקנתי Windows Vista Ultimate 64-bit.

אחרי שהמחשב עלה, יצרתי משתמש ו-Windows עלה. אבל, אז קיבלתי מסך כחול. עכשיו בכל פעם שאני מנסה לעלות את ויסטה, אני מקבל מסך כחול.

ניסיתי לעשות Windows Repair, אבל הוא אמר לי שהוא לא יכול לתקן את המחשב בצורה אוטומאטית.

מה לעשות?

המפרט שלי הוא:

AMD 64 X2 5000

ASUS M2N-E

OCZ Platinum -800MHz 2GB X2

Palit 8800GT Sonic

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לעלות ב-Safe Mode, אבל גם אז קיבלתי מסך כחול.

האפשרות היחידה שאני יכול לבחור שלא מובילה למסך כחול זה להעלות את .

במסך הכחול כתוב שאני יכול לנסות לבטל בביוס Memory Caching ו-Shadowing, אבל אין לי מושג למה הכוונה.

מה אני יכול לעשות?

dmanbuhnik, אתה רציני? 64bit לא יודעת לעלות עם 4GB זיכרון?

יש אולי אפשרות אחרת? אני יכול לנסות להוציא סטיק אחד, אבל אני לא אדע איך לחבר אותו מחדש (ניסיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לויסטה באג עם 4GB בהתקנה, יש להם תיקון אבל אתה צריך מערכת שעובדת.... מעין מלכוד 22 :)

אם אתה לא יודע להכניס אז לא הכי כדאי אבל זה מאוד מאוד פשוט:

1) תסגור את המחשב לגמרי - מחשב כבוי והחשמל מנותק

2) להמתין עד שאין חשמל בלוח - בדרך כלל יש נורה על הלוח שמראה אם יש חשמל בלוח או לא, פשוט להמתין עד שהנורה נכבת (אחרי שמנתקים מהחשמל כמובן)

3) לשחרר סטיק אחד של הזכרון - יש לו 2 קליפסים אחד למעלה ואחד למטה, תשחרר אותם ואז תרגיש שהזכרון כבר כמעט ויוצא משם תמשוך (הכול בזהירות ובעדינות)

4) תעשה מה שצריך לעשות כאשר יש רק 2GB במחשב

5) שים את הזכרון בסלוט שלו - שים לב שיש מגרעת שהיא לא באמצע הסטיק בדיוק, זה בשביל שתדע איך להכניס אותו, תכניס את הזכרון כמו שצריך - פה צריך מעט כוח אבל לא יותר מכיוון שאתה יכול בטעות להכניס אותו הפוך (ולשבור את הסלוט של הזכרון ככה)

6) תתדחוף את הזכרון עמוק (שם לב ללוח האם שאתה לא מעקם אותו יותר מדי) ולבסוף תסגור את 2 הקליפסים עד שאתה שומע קליק של נעילה

נראה ארוך מסובך ומסוכן אבל בתכלס כול זה לוקח 5 שניות בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הוצאתי סטיק אחד ונשארתי עם רק סטיק אחד של 2GB.

פרמטתי את המחיצה של , והתקנתי Windows מחדש. הפעם ההתקנה עברה בצורה חלקה בלי מסכים כחולים.

בסיום ההתקנה, יצרתי Image.

כיביתי את המחשב, הוצאתי את הכבל של החשמל וחיברתי בחזרה את הסטיק שהוצאתי (לא היו בעיות).

אני מדליק את המחשב, Windows עולה ו... מסך כחול!

מה לעשות? יש איזשהו Patch שאני צריך להתקין, לפני שאני שם 4GB?

אתה יכול בבקשה לתת לי קישור ל-Patch, או אם הוא קטן אז להעלות אותו לכאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהסטיק יהיה תקול? עם זה עבד בלי בעיות.

הביוס מזהה 4GB, וגם הרצתי בדיקת זיכרון עם הדיסק של , והוא לא מצא בעיות בזיכרון.

אני לא צריך פשוט להתקין Patch של ל-4GB זיכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

דווקא יש לו 64.

3d7, ייתכן שהזכרונות תקולים ועדיין תעבוד טוב לכאורה (אבל עדיין לא תהיה יציבה ב 100%), וויסטה לא תעבוד בכלל, אולי בגלל ניהול זכרון שונה בין 2 המערכות.

היכולת של לעבוד לא מהווה אינדיקציה לכך שהזכרון תקין. לדוגמא, היתה תקופה שעבדתי ב עם סטיק תקול, והיא פעלה בסדר גמור לכאורה בעבודה שוטפת. אבל היו משימות שהמערכת כמעט תמיד התרסקה בהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-XP לא מזהה בכלל 4GB.

בטח ש-XP מזהה 4GB. התקנתי Windows XP Professional x64, והוא מזהה 4GB זיכרון.

חיפוש בגוגל העלה שויסטה צריך את העדכון KB929777 כדי לעבוד עם 4GB זיכרון.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=91672C7C-614B-404C-850C-377541E93C18&displaylang=en

אני אתקין אנטי-וירוס ופיירוול, ואז אני אתחבר לאינטרנט והוריד עדכונים. אני מקווה שזה יעבוד.

בכל מקרה, אני אדווח אם זה עובד או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי בפורומים בחו"ל שאנשים החזירו את הסטיק של ה-2GB אחרי ההתקנה וגם קיבלו מסך כחול. לפי מה שהבנתי, מי שהתקין את העדכון הזה אחרי שהתקין עדכון אחר לא מוצלח בלי להסיר את הגרסה הקודמת, אז זה לא עבד לו. אבל, מי שהתקין את העדכון הזה בלי שהיה מותקן לו עדכון קודם, זה עבד. אני אנסה את זה יותר מאוחר. אני מקווה שזה גם יעבוד לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...