תוצאות השקטת המארז עם Thermaltake A2384 Noise dampening Kit - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות השקטת המארז עם Thermaltake A2384 Noise dampening Kit

m.l

Recommended Posts

שאלתי פה לפני שבוע ניראה לי..(זה הדיון: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=267415.0 )

הדבקתי את הקיט הנ"ל כמו בהוראות וכמו שהסביר לי האדם שעשה סקירה פה בסטיקי על שקטים..הדבדקתי למעלה למטה ובדלתות....ולא חסמתי את המאווררים וחתכתי את המקומות של המאווררים של המארז וגם השארתי את החירור האחורי במארז שתיהיה זרימת אוויר...

לפני זה הטמפרטורה הייתה 45-46 במנוחה...עכשיו היא 62 במנוחה!!!

העלה את הטמפרטורה בצורה מחרידה במיוחד.!! בקיצור גרוע ביותר ממליץ לא להישתמש בקיטים הללו כלל וכלל!!

הוספתי עוד תמונה מרגע זה ממש..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמסין?! המזגן דולק בחדר ויש מאוורר מופנה על המחשב.....ממש לא צחוק....המעבד רותח....אני לא מתאר מה יהיה בלי המזגן

מבחינת שקט זה עזר קצת אבל הקירור של המעבד צורח עכשיו ממש...לפני זה אפילו תוך כדי משחק הייתי יוצא לבדוק טמפרטורה והייתי מקסימום על 55 וזה בלי המזגן בחדר עכשיו עם מזגן ועם מאוורר במנוחה הטמפרטורה 66-69

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאה אחוז....אני גם לא מבין כי זה ממש לא ניראה לי הגיוני שיעלה ככה את הטמפרטורה אבל זה TAT...זה קריאת אין סיכוי שזה מזייף בכזה הפרש טמפרטורות....גם בקורטמפ אני מקבל אותו דבר...

אני כניראה ייצטרך להוריד הכול מהמרז....אפילו שלקח לי שעה להדביק וחתכתי לפי המידות של המאווררים במדוייק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו שלקח לי שעה להדביק וחתכתי לפי המידות של המאווררים במדוייק

כן אה ?! אני מקווה שהבנתי לא נכון . . . לא חסמת גם את המאוררים נכון? ::)

כקונטרה לדבר הזה אני רוצה לציין שאני הדבקתי על כל ה P180 שלי את כל הקיט, גם על הפאנל מאחורי הלוח אם (!) ולא הייתה עלייה של טמפרטורה ככה שמאוד תמוהה לי התוצאה שלך :o

רעיונית אם אתה מתכוון שכל המארז שואב קור מבחוץ ומעביר את זה כלפי פנים ועכשיו בגלל שחסמת את כל שטח הפנים של המארז והוא לא מקרר "טבעית" נראה לי ממש מוזר, אחרת לא היינו צריכים מאוררים גדולים במארז.

אני תוהה, מתי ניקית לאחרונה פילטרים של מאוררים, מניסיוני כשיש יום חם, או לפני או אחרי יש חול באוויר שזה סותם א המאוררים יופי, או פתחי אוורור או משהו אחר.

התוצאה שלך נגיד היא שהדלקת מזגן, אבל זה לא הגיוני בכל מקרה. נראה לי חסמת יותר מדיי דברים.

אישית, אשמח אם תביא לנו של המארז מבחוץ ומבפנים כדי שאראה מה בדיוק חסמת, כי תבין:

א) נגיד והגומי הזה חסם את שטח הפנים של המארז ממעבר קור מבחוץ פנימה - לא הגיוני

ב) נגיד והגומי הזה מונע מאוור אוויר חלק בתוך המארז - לא קרה אצלי, וזה לא הגיוני גם כן, כי למרות שהגומי הזה אינו חלק (הוא בנוי ממיליוני בועות אוויר שחוסמות רעש) הוא עדיין לא עוצר אוויר, זה לא פילטר מול המאורר שכן עוצר אוויר בצורה מטורפת.

ג) נגיד שחסמת איזה חור אוורור שלא היית צריך, זה אני מבין בהחלט

ד)הפעלת מזגן (!) ועדיין יש לך 20 מעלות יותר ? לא הגיוני בעליל ! ! ! מדוע? הרי אוויר קר מאוד נשאב מקדימה אל אחורי המארז וממילא הוא אמור להיות ממש קר. תשים את היד על המאוררים האחוריים של המארז ותגיד מה אתה מרגיש, כי אתה אמור להרגיש אוויר קר שיוצא, אלא אם כן אתה שם את המארז במקום שאינו מאורר.

שוב, כל המקרה הזה נורא מוזר לי לאור הניסיון שלי עם ה P180 המשופצר שמכרתי.

נ.ב - בקשה קטנה: כדי שכולם יוכלו לזהות את הפוסט הזה עכשיו ובעתיד תשנה את הכותרת ל:

תוצאות השקטה עם A2384 Noise dampening Kit

נ.ב.ב - תעלה של המארז מבחוץ (מבט על חורי האוורור והמאוררים) ומבפנים (על הכל), דחוף . . .

עדכון: הנושא הזה כל כך הציק לי שאני חש אחריות אישי לדבר הזה אז למרות שלא רציתי (כי גם ככה הוא שקט, רק המאורר של ה ספק הזה רועש כשחם ה COOLERMASTER, ספק רועש, שתדעו . . . ), אני הולך לפתוח קיט חדש ולהשקיט את המארז שלי ה SOLO. אני אמדוד טמפרטורה מהמאורר האחורי לפני ואחרי ו "תמות נפשי עם פלישתים". צפו פגיעה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אין לי שמץ למה זה קרה כול זה...לא חסמתי שום מאוורר...הטמפרטורה ירדה עכשיו ל50 בערך במנוחה....עדיין גבוה עם מזגן...יכול ליהיות שזה בגלל שהדבקתי שני שכבות?...להוריד אחת אוליי?

והמארז שלי נקי לחלוטין...אפשר לאכול ממנו....וניקיתי גם מקודם לפני שהתחלתי להדביק....

בוא נגיד שעכשיו הטמפרטורה גבוהה ב5 מעלות בערך מהטמפרטורה לפני שהדבקתי....לא יודע למה ואיך אבל כככה זה אצלי...

ואין צורך שתעשה בדיקה....יכול ליהיות שעלייה של 5 מעלות היא הגיונית אבל בכול זאת...מקודם היה טירוף...רק אחרי 20 דקות זה היתייצב...כעיקרון המחשב שקט מאוד עכשיו כי כמו שאמרתי הדבקתי שני שכבות...אז אם 5 מעלות זה מה שצריך לסבול אני ייסבול למרות שחשבתי שזה לא ייגרום לעלייה חשבתי אוליי 1-2 מעלות אבל לפני זה זה עלה בכמעט 20 מעלות!!....אני לא יודע מה ניסגר עם המארז הזה אבל אני בכול מקרה מחליף אותו כשהHUSH יגיע לארץ...את זה אני יעביר לאחים שלי...

ובקשר לתמונות...אני צריך לחכות ליום שני כי המצלמה אצל אחי והוא יחזור מהבסיס רק יום שני

נ.ב

יכול ליהיות שבגלל שזה מארז מיני וששמתי שני שכבות זה השפיע כול כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה . . .

הקיט של המדובר מגיע עם שני ריבועים ושני מלבנים של גומי למארז בגודל MIDI ATX, כאשר המרובעים לדלתות המארז והמלבנים למעלה ולמטה.

תמונות של איך זה נראה תקבלו כאן במארז ה HUSH של NZXT:

http://www.overclockersclub.com/reviews/nzxt_hush/3.htm

אני הדבקתי את ה קיט הזה על מארז ה SOLO והרעש מהספק אכן עומעם. אני מדדתי טמפרטורות והן נשארו כמעט זהות מ 35 ל 38 שזה אותו דבר, gם מדידות חוזרות זה התייצב על אותו דבר.

מה שכן, יש לשים לב שתוך יומיים הפילטרים בקדמת ב SOLO בסביבת המגורים שלי נסתמים לחלוטין מה שמצריך ניקוי תכוף שלהם.

בכל מקרה, בסופו של דבר לבחור הקודם זה העלה את הטמפרטורה ב5 מעלות שזה כלום וניתן לייחס את זה לאורור לקוי או פילטרים שגם כן נסתמו, ומצד שני אצלי גם אם הייתה עלייה של כמה מעלות בודדות זה כלום.

לרוץ ולקנות. הקיטים האלה נמכרים כמעט בחינם היום יחסית למה שהם שווים. לשים שתי שכבות בתוך המארז עצמו מאפשר את זה כדאי ואף רצוי.

רק שימו לב לא לחסום את פתחי המאוררים, שאר החורים לסתום - משם יוצא הרעש של המאוררים,הדיסקים הקשיחים וכל דבר אחר שמזמזם בפנים.

אלכס :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק מאוד...הרעש אכן הופחת בצורה מאוד משמעותית...המארז עכשיו חרישי לחלוטין...ועשיתי ניסיוי גם אני...גיליתי שהבעיה אצלי היא ככול הניראה הייתה בגלל שהמארז שלי הוא מארז מיני ממש קטן וצר....הטמפרטורה עלתה ואחרי כשעה פחות או יותר היא היסתדרה מעצמה אין לי הסבר איך אבל הטמפרטורה פשוט ירדה מעצמה פתאום....מוזר לגמרי אבל זה לא משנה...העיקר שהשקט הושג והחום ירד. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הישתמשתי בשני שכבות ויש ירידה מאוד ניכרת...משמעותית ביותר הייתי אומר...עכשיו לא שומעים את המחשב אלא אם כן ממש יום חם והקירור סטוק צורח או שאתה שם ראש ליד המחשב או שאתה ממש מיתאמץ להקשיב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שהמאווררים של המארז שלך + של הקירור למעבד מוציאים את הרוח החמה לכיוון החתיכות גומי האלה שהדבקת?

אני חושב שזה הסיבה היחידה שבאמת המחשב שלך חם

הגומי מוליך חום מצוין ככה שאם יש עליו רוח חמה זה משפיע המון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...