תוצאות השקטת המארז עם Thermaltake A2384 Noise dampening Kit - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות השקטת המארז עם Thermaltake A2384 Noise dampening Kit

m.l

Recommended Posts

למה ה Akasa יקר כל כך יחסית לTT?

כנראה בגלל שפנדה הם היבואנים היחידים של AKASA אז הם יכולים לתמחר אותם איך שהם רוצים.

והמוצרים של AKASA יקרים יחסית גם באופן כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אל תשכח שזה חומר אחר, אם תראה בתמונות מהחומר של משום מה . . .

בכל מקרה, אני לא מוצא אף חיסרון לקיט הזה:

- הוא זול (ניתן למצוא אותו אף ב 25 שקל)

- הוא גמיש ואפשר לחתוך אותו ולשים איפה שרוצים

- הוא משקיט קצת, ובשתי שכבות משקיט ממש רעש של כל מאורר שקיים בתוך המחשב, מהווה פתרון כולל לרעש מהמארז (בניגוד לפתרונות נקודתיים של יצרני המארז עצמו כגון רגליות סיליקון,גומיות בחיבור הכוננים הקשיחים ועוד . . .).

תחשבו ככה. 5000 ש"ח זה מחיר של מחשב חזק ממוצע למשחקים (מדגיש - למשחקים).

אז מה זה לקנות עוד שכבה או שתיים(או אפילו יותר אם המארז ענק או שיש מקום לשפצרו עוד יותר (לשפר צורה בעגה הצבאית, לצעירים בינינו) ב 50 ש"ח :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה ששמעתי, אפשר להשיג תוצאות השתקה טובות עוד יותר ע"י שימוש בספוג סופג רעשים שנמכר בחנויות אודיו כי הוא עבה הרבה יותר.

אך גם המחיר כנראה יהיה גבוה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו שאלה לי אליכם: במארז גדול ועם המון ציוד בתוכו....אני מדבר על מארז עם 5 דיסקים קשיחים וכרטיס מסך עם אקטיבי ועם כמה וכמה מאווררים (שקטים אבל בכול זאת)

אם שמים 3 שכבות של החומר...תיאורטית זה יהיה יעיל יותר מ2 לא? (שאלה עקרונית...אני פשוט מתכנן משו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה ששמעתי, אפשר להשיג תוצאות השתקה טובות עוד יותר ע"י שימוש בספוג סופג רעשים שנמכר בחנויות אודיו כי הוא עבה הרבה יותר.

דניס, תגדיל ראש, הרי לא תוכל בכלל לסגור את הדלתות של המארז כאשר החומר הזה מודבק אם הוא עבה יותר מהחומר של . בגלל זה יש הגבלה לכמות השכבות שאת היכול להדביק אחת על השנייה גם עם הקיט הדק הזה. אתה פשוט נתקע עם השכבה העבה בכלוב ההארד דיסקים ואי אפשר לסגור את דלת המארז. ואני כבר לא מדבר על הצד העליון שבו הספק מפריע, או על הצד הקדמי שבו הכל מפריע, או על הצד התחתון שבו יש כלובים למטה . . . עדיף להדביק על החלק שאתה יושב מולו של המארז וזהו. אצלי המארז על השולחן לימיני ובגלל זה שמתי שכבה כפולה על הדלת.

תגידו שאלה לי אליכם: במארז גדול ועם המון ציוד בתוכו....אני מדבר על מארז עם 5 דיסקים קשיחים וכרטיס מסך עם אקטיבי ועם כמה וכמה מאווררים (שקטים אבל בכול זאת)

אם שמים 3 שכבות של החומר...תיאורטית זה יהיה יעיל יותר מ2 לא? (שאלה עקרונית...אני פשוט מתכנן משו)

מצחיק, אבל זה בדיוק המחשב הקודם שלי שאתה מדבר עליו במחיר לא שפוי אמנם אבל BEAST אמיתית :xyxthumbs:

http://hwzone.co.il/tradezone/showcat.php?cat=500&ppuser=34806

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך זה משפיע על הטמפרטורה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...