שאלה על שני קיטים של השתקה...כמה באמת זה עוזר? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על שני קיטים של השתקה...כמה באמת זה עוזר?

m.l

Recommended Posts

ראיתי את הקיט הזה" Akasa Paxmate PLUS noise reduction AK-PAX-2

ואת זה: A2384 Thermaltake

מי מבינהם יותר טוב ויותר עדיף....

זה באמת עוזר או סתם גימיק?

האם יתאים למארז עם חלון?

אם אני קונה את האפולו (מחכה שיגיע למלאי) וישתמש באחד מהקיטים האלו-המחשב יהיה ממש שקט?

האם הם בכלל יתיאמו לאפולו מבחינת גודל? (אם צריך לקצץ אין בעיה לחתוך את זה עם סכין יפנית?)

ושאלה באמת אחרונה..-זה פוגע בקירור במשהו? בפליטת חום?

תודה מראש על התשובות..אני יודע שיש הרבה שאלות אבל אני מודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שום סקירה בין הנ"ל אבל ממה שידוע לי רובם משתמשים באקסה.

תוכל לבנות לאלכס (הבחור שחיבר את הסטיקי על המארזים השקטים) ולשאול אותו,אני בטוח שלפני שהוא קנה את האקסה הוא בדק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - AKASA מאד לא משתלם כי הוא נמכר רק בפנדה ועולה פי 4.5 מה - TT (אני מדבר על הגרסה למארזי מידי, הגרסה הגדולה יותר עולה פי 6 מה - TT).

לינקים:

1) http://tms.co.il/product_info.php?cPath=197_199&products_id=3242&show_desc=1&language=en

2) http://www.topmarket.co.il/index.php?productID=3992&PHPSESSID=ab09c170c6882ca9525cc48564b35ad3

המחיר שאתה משלם פה הוא מאד נמוך ולכן הסיכויים להתאכזב הם לא גדולים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטוח עוזר, כמה אי לא יודע...

החומר הזה משמש להשקטה של מגוון דברים, כמו מכוניות ועוד

זהו חומר "סופג רעש" ואין לי נסיון עם זה במארזים, אבל יש לי חבר עם מערכת די יקרה באוטו, וכדי לשפר את הסאונד הוא התקין באוטו קיטים של השתקה, בדיוק כמו אלה למחשב, ויש הבדל גדול...

שומעים את המוזיקה הרבה יותר טוב ונקי, ובלי המוזיקה יש הרבה פחות רעש בפנים (שנוצר מהגלגלים המנוע, וסתם רעש חיצוני) מאשר שהיה פעם

אז כן הקיטים האלו עוזרים, הם לא סתם גימיק, אבל אני לא יודע כמה הם עוזרים במארזי מחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל בכול זאת העדפתי לשאול...בכול מקרה הזמנתי עכשיו 2 קיטים...אחד למארז העכשיוי שיעבור אחר כך לאחים שלי ואחד לאפולו שלי שאני מתכנן לקנות (כשהוא יגיע למלאי לקראת סוף החודש-תחילת חודש הבא)

זה יעיל בכלל במארז עם חלון?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...