אוברקלוק ל - Gigabyte 8600 gts - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק ל - Gigabyte 8600 gts

Nikor

Recommended Posts

שלום לכולם,

הודעה ראשונה בפורום, נעים מאוד

קניתי לפני זמן קצר מחשב בעל הפרט הבא:

מעבד Core2Duo E6600 2.4ghz

זיכרון פנימי 2 ג'יגה DDR2 800 cl4 Mhz.

דיסק קשיח 320Gb במהירות 7,200 סיבובים בדקה .

מארז Aurora Aluminum Black .

ספק כח Enermax Liberty 500W Modular.

לוח אם P5B-Plus Edition .

כרטיס מסך 8600 GTS 256mb .

הייתי רוצה להתחיל להוציא יותר מכרטיס המסך, (מתחרט שלא לקחתי 8800 320מ"ב אבל לא משנה...)

כרגע ה Bus הוא על 675 וה - Memory Bus על 1008, רציתי לדעת אם יש כאן אנשים עם אותו הכרטיס שעשו לו ולקרוא לכמה הם העלו אותו ומה לדעתם הכיול הטוב ביותר שניתן להגיע עם המפרט שצויין.

תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע זה כרטיס גרוע לאוברקלוק...

והוכחה טובה לכך היא שבעל 86GTS מהפורום עשה OC לכרטיס שלו והביצועים רק ירדו...

אם בכל זאת תרצה לעשות אובר, יש מלא תוכנות ומדריכים, יש באתר מדריך איך לעשות אובר לכרטיס מסך, ויש שם רשימה של כל התוכנות שצריך, תקרא את המדריך ואני לא חושב שיהיו לך עוד שאלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

86XX הם כרטיסים מאוד חלשים עבור הכסף, עכשיו אם כבר היית קונה 8800GTS לא עשית את זה, היית יכול לקחת 8600GT לעשות לו OC בקטנה ולהגיע לGTS, אני מצטער על מה שקרה אבל הגעת כבר לגבול של ה8600GTS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן , OC גרוע (לפחות שלי ככה..)

*אני אגב זה החבר המדובר שה OC הוריד לו ביצועים ולא שיפר..

שמתי לו קירור מטורף של ZALMAN VF900-CU וזה משאיר אותו על מקסימום 56 מעלות במאמץ מלא של שעות..

אבל עדיין הוא OC לא משהו..

אני כרגע על 700/1080 ללא ארטיפקטים ב ATITOOL בכלל למשך הרבה זמן.. יותר מזה טיפה וכבר יש ארטיפקטים אחרי שתי דקות בדיקה..(אפילו שהטמפ' נמוכה ביותר..)

אני מוכן לעשות באנץ' שנית ב במיוחד בשבילך כדי לעמוד אחת ולתמיד כמה משפר (או מוריד) ה OC בכרטיס..

אעדכן עוד כשעה כאן.

*אז ככה ,

קודם כל הבנתי מה גרם לגריעה בביצועים לאחר ה OC - זה קרה בגלל שמזערתי את ATITOOL לסרגל כלים במקום פשוט לסגור אותו. בדקתי את זה פעמיים וזה אכן קרה בגלל זה..

לגבי הביצועים ב OC - הרמתי מעט את הקלוקים ל 700/1050 וכל ההבדל שקבלתי ה -05 הוא תוספת של 270 נק'. עלוב.

קלוקים יותר גבוהים מזה הם אפשריים אך יש כבר ארטיפקטים ב ATITOOL ולכן אני לא שם אותם בשום פנים ואופן.

11278 נק' בסטוק מול 11548 באוברקלוק. צרפתי ..

הוספתי גם של לפני ואחרי החלפת הקירור ל VF900-CU התותח.. שמשאיר אותו תמיד על מקסימום 57 מעלות במאמץ מלא של שעות.. (45 במנוחה)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו ! תודה רבה אחי על התשובה המפורטת, אני שמח למצוא אח לכרטיס :)

בכל אופן יש לי שאלה מאוד חשובה, למה בשם כל מה שקדוש אני מקבל כולה 5379 בסטוק ב ועוד איזה 300 נק' עם OC עדין

אתה מקבל פי 3 ממני, רעיונות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...