בעיה בלתי נסבלת עם ה-Upload באינטרנט שלי (0.5\1.5) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בלתי נסבלת עם ה-Upload באינטרנט שלי (0.5\1.5)

מירו

Recommended Posts

לפני חצי שנה בערך התחברתי לחבילה של ה-1.5 מגה הורדה וה-0.5 מגה שליחה בכבלים עם 012.

מאז אני נהנתי מאוד ממהירות הורדה של בערך 190 קיי ומהירות שליחה של בערך 62 קיי.

בזמן האחרון אני שם לב שבכל תוכנות השיתוף שלי בלי יוצא מהכלל מהירות השליחה לא עוברת את ה-6 קיי והדבר הזה פשוט נוראי

אני כבר לא יודע מה לעשות זה מוציא אותי מדעתי והורס לי את כל הרטיו בכל ****** ודיי כבר נמאס לי.

מה גם שאני משלם על הדבר הזה עוד כסף.

ראוי לציין שהעלאה רגילה לאינטרנט מהירות השליחה בסדר (ככה לפחות עושה רושם) והדבר קורה רק בתוכנות השיתוף אבל בכולם

בנוסף, מהירות ההורדה רגילה לגמרי, אין לי שום בעיה עם מהירות ההורדה ואני עדיין ממשיך להוריד באותה מהירות מתי שהטורנט\קובץ בכל תוכנה אחרת עם ביקוש סביר. שיניתי כבר את הפורטים ועשיתי להם גם מלא בדיקות בכל מיני אתרים שבודקים אם הפורט טוב או לא ותמיד קיבלתי שהוא פתוח והכל מעולה גם פה וגם פה:

http://www.utorrent.com:16000/testport2.php?port=55944

http://www.canyouseeme.org/

לא יודע כבר מה הבעיה של זה!! זה לא שהמהירות שליחה הם הורידו לי אותה ולא שיש איזה בעיה עם תוכנת הורדה או שאולי בתוכנות האלה מעולם לא שיתפתי עם כזאת מהירות אלא שפתאום אם כל פורט שאני שם, הוא לא מסוגל לשלוח יותר מ-6 קיי גם אם הביקוש לאותו טורנט\קובץ גבוה מאוד וזה יותר איטי מהמהירות של הדבר הזה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

options

preferences

bittorrent

protocol encryption

תוריד את ה V מ allow incoming legacy connections

ואתה יכול גם לעשות ב output שיהיה forced

לצרכי הבדיקה.

כמובן שאחרי זה, תשנה גם את הפורט ותפעיל את התוכנה מחדש.

אווווווו תודה לאל, עזרת לי מאוד!!!

ווואייי הדבר הזה הפריע לי כבר כמעט חודש, חשבתי שאני משתגעעע כמעט התקשרתי ל-012 והרגתי אותם על זה

ווואיי תודה רבה אתה לא יודע כמה עזרת לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה באמת עזר, זה ממש חוצפה שהספק שרות שלך, 012, מנתרים תעבורת P2P ובכוונה מאיטים אותה (לא שזה לא צפוי, אבל עדיין, חוצפה).

אני אישית הייתי מתנתק מהם... מה גם ששימוש באופציה הזו (כשאתה עושה שזה FORCED) בעצם מנטרל לך הרבה קליינטים אחרים, וגם כאלו שלא משתמשים בהצפנה כיום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי, אם אתה עושה ENFORCED ולא מאפשר חיבורים פנימה רגילים, אתה מפסיק הרבה לקוחות, ככה שעדיף שההגדרה הזו תהיה על "אופציונלית/אפשרית" ולא על "הכרחית" (אבל אז כמובן, אם הם מנתרים את הפעולות הם יכולים לחסום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...