חברה אני על סף שבירה ... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה אני על סף שבירה ...

r.g.comuters

Recommended Posts

דייי נמאס אני לא יכול יותר .... :s07:

אין לי עבושה אני תקוע בחוב של 2000 שח לביטוח לאומי שעוד מאת יהיה עליו ריבית + הצמדה :'(

כשאני אפילו מנסה למצוא עבודה ..

נכנס לכוח אדם או שהם זורקים לי איזה עבטדה כמו לכלב שאפילו ערבי לא היה הולך לעבוד שם או שאומרים לי

אחי אתה צעיר "בן 20" אין לך תבא אנחנו צרחים אחרי צבע אנחנו צרכים אנשים עם מקצוע ויש לי מקצוע

"תחזוקה מכנית עם תעושה של משרד העבודה " מה אני יעשה שלא יצא לי לצבור נסיון תעסוקתי ? למות בגלל זה :s05:

וכל זה למה כי בזמנו עברתי תאונת דרכים עם אופנים שברתי יד ורגל שכבתי שבועיים בבית חולים עם מסמרים ביד וברגל וכאבים שלא הייתי מאחל לאף אחד !

לצבא לא יצא לי ללכת אולי בגלל שהייתי מטומטם אי מודע הייתי טמבל ככשאלו אותי עם אני רוצה לשרת אמרתי לא רוצה ...

חשבתי שאני ימצא עבודה

בהתחלה עבדתי פה ושם עבדתי בחנות מחשבים בעיר שגרתי בה לפני זה העבודה הזואתי אכי התאימה לי ...

אבל מה אני ואמא החלתנו לעבור עיר

אמרתי יאללה אשדוד .! סבבה אחלה עיר

אבל באשדוד אני לא יכול למצוא עכשיו כלום מתסכל ומוזר באת ובעונה אחת לא ככה עיר גדולה עם הרבה יותר תושבים מקרית גת ..

אבל אין זיין אני לא מצוא לי כלום ::)

עכשיו אני לא יודע איך לסגור חובות ומה לעשות הלאה בחיים שלי .....

חשבתי כבר לנסות להתגייס לצבא אבל לא יודע עם גם יקבלו אותי עכשיו בקיצור אני תקוע

נהייתי כמו איזה פרזיט חיי מחרבן אוכל ויושן .... כמה אפשר החיין האלה יוצאים לי כבר מהתחת :pissed:

תודה שהקדשתם לי את הזמן שלכם ...

זהו שפכתי כמעט כול מה שהיה לי על הלב :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דייי נמאס אני לא יכול יותר .... :s07:

אין לי עבושה אני תקוע בחוב של 2000 שח לביטוח לאומי שעוד מאת יהיה עליו ריבית + הצמדה :'(

כשאני אפילו מנסה למצוא עבודה ..

נכנס לכוח אדם או שהם זורקים לי איזה עבטדה כמו לכלב שאפילו ערבי לא היה הולך לעבוד שם או שאומרים לי

אחי אתה צעיר "בן 20" אין לך תבא אנחנו צרחים אחרי צבע אנחנו צרכים אנשים עם מקצוע ויש לי מקצוע

"תחזוקה מכנית עם תעושה של משרד העבודה " מה אני יעשה שלא יצא לי לצבור נסיון תעסוקתי ? למות בגלל זה :s05:

וכל זה למה כי בזמנו עברתי תאונת דרכים עם אופנים שברתי יד ורגל שכבתי שבועיים בבית חולים עם מסמרים ביד וברגל וכאבים שלא הייתי מאחל לאף אחד !

לצבא לא יצא לי ללכת אולי בגלל שהייתי מטומטם אי מודע הייתי טמבל ככשאלו אותי עם אני רוצה לשרת אמרתי לא רוצה ...

חשבתי שאני ימצא עבודה

בהתחלה עבדתי פה ושם עבדתי בחנות מחשבים בעיר שגרתי בה לפני זה העבודה הזואתי אכי התאימה לי ...

אבל מה אני ואמא החלתנו לעבור עיר

אמרתי יאללה אשדוד .! סבבה אחלה עיר

אבל באשדוד אני לא יכול למצוא עכשיו כלום מתסכל ומוזר באת ובעונה אחת לא ככה עיר גדולה עם הרבה יותר תושבים מקרית גת ..

אבל אין זיין אני לא מצוא לי כלום ::)

עכשיו אני לא יודע איך לסגור חובות ומה לעשות הלאה בחיים שלי .....

חשבתי כבר לנסות להתגייס לצבא אבל לא יודע עם גם יקבלו אותי עכשיו בקיצור אני תקוע

נהייתי כמו איזה פרזיט חיי מחרבן אוכל ויושן .... כמה אפשר החיין האלה יוצאים לי כבר מהתחת :pissed:

תודה שהקדשתם לי את הזמן שלכם ...

זהו שפכתי כמעט כול מה שהיה לי על הלב :-\

אני מכיר אנשים מאשדוד שעובדים בת"א...נראה לי שבמצב של "אין ברירה"

עושים מה שצריך.

אני גם גר שעה נסיעה מהעבודה שבה אני עובד וכנ"ל גם אבא שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הם רוצים אנשים אחרי צבא?

אם אתה בגיל של אחרי , אז מה איכפת להם?

דרור עם הייתי יודע את זה לא הייתי כותב את התרד הזה עכשיו ואלי אני הייתי בעבודה טובה .....

אתה יודע מה אני למדתי שכול כוחות האדם הם זונות ... ואוכלי חינם ...!!! כן כן

העובד הרגיל שאני במצב שלו כרגע מקבל את כול העבודה השחורה והמגעילה ואוכל את החרא והם מקבלים עליך כסף ויושבים במשרד ממוזג כשאתה

קורע בחוץ תכושלאמא של התחת בעבודה פיזית ....

וגם עם תיהיה להם עבודה טובה שתתאים לך אתה תקבל אותה בקירוב של 1 ל 500 ככה זה זה אחי וחבל שכך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בלהיות מתדלק?

זה לא קריעת תחת רצינית ומרוויחים את המינימום. חוץ מזה שרוב המקומות יקבלו אותך בלי קשר לשירות צבאי. אז לא..אני לא אומר לך לתדלק עד הפנסיה אבל לפחות עד שתצא מהחובות אתה יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירות צבאי לא נחוץ להמון מקצועות..לרוב צריך זאת במקצועות שזה לא בדיוק עבודות מהנות..

אל תעבוד דרך כוח אדם חפש מודעות דרושים או קרובי משפחה וחברים זו הדרך הכי טובה.

כוחות אדם לוקחים על גבך אחוזים...ומתדלק זה עבודה לא רעה, פיזית לא מעבידים אותך...אל תשאף לגדולות אט אט הכל יסתדר לטובה.

סבלנות אף פעם לא מזיקה, בהצלחה בדרכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע בחור.. אולי זה קצת יפגע אבל זאת האמת..

אני עכשיו בשירות הצבאי שלי.. טוחן קורסים ...בשביל שאחר כך תהיה לי עבודה טובה ומעניינת..

לאתה לא עשית שירות צבאי. אני לא יגיד מה אני חושב על זה .. ולא דברים טובים. במיוחד בסיבה שלך.

אז עכשיו אתה חייב כסף.. חיי כמו פראזית. אין לך הרבה ברירות אתה לא יכול לבחור עבודה, כל עבודה שיש אתה תיקח,

אתה לא במצב שאתה יכול להרשות לעצמך לא לעבוד.

ותפסיק להתבכיין.. יש מלא עבודות.. אני יכול להביא מלא עבודות בתנאים נורמלים ומשכורת סבבה.

וזה שלא מקבלים אותך לעבודה בגלל שלא עשית שירות.. תבין לבד.."למה לא עשיתי שירות צבאי: כי לא היה בא לי"

אתה נשמע בחור מאוד רציני ככה.. אני לא הייתי מעסיק אותך.

אז תפסיק להתבכיין ותמצא עבודה.. יש הרבה עבודות

וכל עבודה מכבדת את בעליה..

ומתדלק זאת אחלה עבודה זמנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...