חברה אני על סף שבירה ... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה אני על סף שבירה ...

r.g.comuters

Recommended Posts

לפותח הדיון

לי אחרי שסימתי היה מאוד קשה ואני יכול להבין אותך

אתה בטח רוצה עבודה טובה דירה וכו

אבל יש לך 2 ברירות כרגע

1-לעבוד בעבודה שאתה לא אוהב ולחסוך ללימודים גבוהים ולחפש עבודה טובה שיהיה לך תואר ביד

2-לעבוד כמו חמור עד שתגיע לבסיס כלכלי

בכל מיקרה בשנים הראשונות צריך לעבוד קשה כדי ליתקדם

אני עובד בגינון

מה שלדעתך זה עבודה ערבית בטח

אבל האמת שאין באמת עבודה ערבית

אתה רוצה ליתקדם ואין לך קשרים או כישורים מיוחדים תעבוד קשה ותחסוך

ולכסות חוב של 2000 שקל לבחור צעיר אמור להיות קל מאוד

תעבוד כמה שבועות במקדונלדס או משהו ותסגור תחוב

חוץ מזה אם שואלים אותך למה לא עשיתה תגיד בעיות בבית או משהו

אפשר ורצוי ליפות קצת קורות חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טמבל.

כשישאלו אותך מה עשית בצבא פשוט תגיד שיצאת על 21 רפואי, לאף אחד לא יהיה משהו רע להגיד על זה ולא יפסלו אותך בגלל זה.

אם כן - אתה יכול לתבוע אותם, מעסיק לא יכול לשפוט אותך על בסיס העבר הצבאי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת אתה צריך עבודה אתה תמצא...

ילדים בני 15 עובדים בבורגר ראנץ, אתה לא יכול

יש למלצר לעבוד בבאג למשל או איזה חנות בקניון

תאמין לי זה הכל ענין של התפשרות

כמובן זהו תיהיה עבודה להחזיר את החוב ואחרי זה לך תעשה עם עצמך משהו

עוד משהו אתה תמיד יכול להתחיל לפנות זבל (בלי צחוק) האנשים שעושים את זה מקבלים מלא כסף ועובדים יחסית קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמבל.

כשישאלו אותך מה עשית בצבא פשוט תגיד שיצאת על 21 רפואי, לאף אחד לא יהיה משהו רע להגיד על זה ולא יפסלו אותך בגלל זה.

אם כן - אתה יכול לתבוע אותם, מעסיק לא יכול לשפוט אותך על בסיס העבר הצבאי שלך.

כן

ואם ישאלו מה היה תגיד בעיה אישית אבל שהכל כבר מאחוריך

לפחות מה שאני אמרתי...

:xyxthumbs:

וכמובן לכתוב דברים יפים בקורות חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איפה חיפשת אבל באשדוד יש ים עבודה אם זה בנמל או בעזור התעשייה \ כבדה\קלה\דרומית אני לא מאמין שלא תמצא עבודה אלה אם כן אתה לא מחפש ברצינות עבדתי חצי שנה לפני הגיוס אחרי סיום הלימודים ויש מלא עבודות באשדוד , אם אתה מחפש לשבת במישרד על כוס קפה שכך מזה.

אבל עבודות כמו מכסנאי , מלגזן , מכונאי , מהנדס , שליח פיצה , מלצרים צריכים אמון.

לך לכח אדם תשאיר אצלם פרטים הם יחזרו עליך בטוח אלי עד עכשיו מתקשרים בקשר לעבודות כבר חודשים מאז שהתגייסתי.

אם הם רואים בן אדם רציני אין סיבה שלא - אני לא אומר לך לפרוק מחולות (קונטיינרים) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו אין לך את הלוקסוס לסנן עבודות... קודם כל תיקח את מה שנותנים ורק אחרי זה תוכל לחפש לאט ובשקט עבודה נורמלית ונוחה יותר

תיפה קצת את הקורות חיים כולם עושים את זה, תתלבש ותראה נורמלי ולא כמו יצור כשאתה בא לראיון עבודה

אתה עדיין חי על חשבון ההורים, מה תעשה אחר כך שתצטרך לדאוג לעצמך עם הוצאות קבועות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ שתרכוש איזהשהו מקצוע ביינים במקום לעבוד עבודות כמו שפרעה העביד אותנו :screwy:

בלשכת העבודה יש מלא קורסים כמו רתך , חשמלאי ,צבאי תעשייתי ,מלחים תעשייתי וכו'

אני פעם עשיתי קורס להלחמת רכיבים אלטרוניים - סבבה לחלוטין וגם יש הרבה עבודה בזה בתנאים מעולים :xyxthumbs:

כדאי לך לבקר שם

או שאולי כדאי שתלך ישר ללשכת הרווחה בעיר שלך לברור על קורסים מסובסדים או מסובסדים חלקית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים הייתי במצב שלך. תבדוק טוב טוב אם המעסיקים הקודמים שלך הפרישו לביטוח לאומי. גם לי היה חוב מצתבר של 2000 שקל והתראה על עיקול שקיבלתי ביומולדת 21 שלי - איזה כיף. את ה-600 שקל שקיבלתי ליומולדת רצתי להביא לבני זונות. אח"כ חפרתי בכל הבית ומצאתי תלושי משכורת (איבדתי כמה אבל מצאתי את הרוב) והבאתי להם העתקים ומה מסתבר בסוף...? שהבני שרמוטות חייבים לי כסף! מה קרה? כל הזמן שילמתי וזה פשוט "לא התעדכן אצלם". הפקידה עושה לי "לוקח לנו לפעמים עד שנתיים לעדכן תשלומים". כששאלתי אם אני צריכה לשלם על טעויות שלהם, ענתה לי בלי בושה "כן!". קיללתי אותה 3 דורות אחורה והלכתי.

לא יכולתי להחזיק עבודה יותר מחודש-חודשיים. חשבתי שאני דפוקה, כבר רציתי להתאשפז ואז עשיתי הפסקה של 3 חודשים מחיפושי עבודה וישנתי הרבה, הלכתי לים, אכלתי טוב ועשיתי קורס ברמנים. עכשיו אני ברמנית בנתב"ג, עובדת מצטיינת וזה דיי בסדר. השכר קצת קקה, הטיפים הם כמו יריקה בפרצוף, אבל רוב החברה' איתי סבבה (חוץ מאחמ"ש אחד שחושב שגידלו אותו סרסורים שחורים באוקלנד). אני מחכה לחודש הבא אחרי המשכורת, טסה לגרמניה, חוזרת, עוברת לעבוד בחצי משרה והולכת להתלמד בבאר נורמאלי בת"א (בחצי משרה) עד שאשתול שם שורשים.

תנסה איזה קורס מקצועי מטעם משרד התעסוקה (לך למש' התעסוקה בעירך ובקש מהם רשימת קורסים). יש קורסים בחינם ויש בתשלום סמלי. השעות קצת חרא, 8 עד 5, אבל אתה מקבל תעודה ואז אתה לא תצטרך להוכיח "נסיון" בהרבה מקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...