בעיית התחברות בMSN MESSENGER - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית התחברות בMSN MESSENGER

SemteX

Recommended Posts

שלום, יש לי בעיה מאוד מתסכלת בMSN MESSENGER.

לא זכור לי מתי זה התחיל, אבל אני חושב שזה התחיל אחרי שעשיתי סריקת וירוסים בתוכנה NOD32.

הבעיה היא כזאת. כשאני מנסה להתחבר לMSN MESSENGER, שמותקן אצלי בגירסא הכי עדכנית שלו (7.5.0324) מופיע החלון הזה :

http://img394.imageshack.us/my.php?image=problemessenger2zm.jpg

כתוב שאני לא יכול להתחבר וכו' וכו' וכו', ובעיה זו נקראת 80048820 כמו שאפשר לראות בתמונה. ניסיתי לעשות את הTROUBLESHOOT והדבר היחיד שכתוב אודות לבעיה זו חוץ מלבדוק את חיבור המודם וכו', היא שאני צריך להוריד את הגירסא הכי עדכנית של MESSENGER (וגם רשמו את מספר הגירסא כמו שרשמתי בסוגריים למעלה). אבל יש לי את הגירסא הכי עדכנית, אז אין לי שום פתרון לבעיה זו.

יש למישהו רעיונות? אולי שחזור מערכת יעזור?

אני אשמח אם תענו לי. יום טוב וחג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כ"כ מבין מה רשמת שם. סימן שאלה?

וגם מספר הERROR הוא לא אותו הERROR.. אתה בטוח שמה שכתוב שם קשור לבעיה במסנג'ר שלי?

אני מאוד צריך עזרה.. ממש דחוף לי. אני משתמש בעיקר במסנג'ר ולא באיסיקיו ואני חסר אונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, לך אל

http://webmessenger.msn.com

ואם אתה יכול להתחבר, נסה שוב להתחבר מהתוכנה. אם עדיין לא עובד, סגור את התוכנה, הסר אותה מ-הוסף/הסר תוכנות, אתחל את המחשב בלי שום דבר רץ ברקע

start | run | msconfig | diagnostic startup

והתקן שוב את 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הWebmessenger מתחבר בלי בעיה. זו בעיה בתוכנה על המחשב שלי. חשוב להוסיף שאותה הבעיה קיימת גם על הMESSENGER של הווינדוס.

אני מצטער על הבורות.... אבל איך אני מוחק את הMessenger של הווינדוס המקורי? כי אני מנחש שהMSN MESSENGER מתבסס על קבצים שקיימים בWINDOWS MESSENGER ואם אני אמחק את שניהם אז פחות או יותר כל הקבצים של המסנג'ר יימחקו ואני אתחיל מחדש בלי כל השטויות.

אזזזז... איך מוחקים מסנג'ר של וינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוחקים אף פעם את ה-Windows Messenger והוא הכרחי לדברים כגון Remote Assistance ונדמה לי גם הרכיב של כתב יד ב-MSN Messenger. תחביא אותו (WM) ותגיד לו לא לעלות עם המחשב (כמו כן נקה את היוזר וסיסמה ששמת שם אחרת הוא יתנגש עם ה-MSNM כלומר שניהם יתחברו לחשבון שלך בסופו של דבר).

אם אתה כן רוצה להסיר לצורכי ניקוי, תעשה מפה, ואז תדאג גם להתקין מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Neo תאמין לי שהייתי מסיר את ה-WM מהמחשבים הרבים מאוד שאני מתקין אבל בשלב כלשהו למדתי על חיוניותו ועכשיו אני רק מסתיר אותו. אם הוא עולה לך כמו קוץ כשאתה לא רוצה, זה בגלל שאתה לא יודע להסתיר אותו כמו שצריך ולנקות לו מידע שלא יוכל להתחבר לשומקום גם אם ירצה.

עובד אצלך רכיב הכתב יד ב-MSN Messenger? עובד אצלך Remote Assistance?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שאתה מסיר Windows Messenger, לא תוכל לבקש עזרה או לתת עזרה דרך Actions | Request Remote Assistance עם השגיאה הבאה:

Your invitation was not sent because you need the latest version of Windows Messenger to use the Remote Assistance feature. Please go to the Windows Messenger update site to install the latest version.

לא קריטי האמת, כי אני בינכה עובד תמיד עם UltraVNC, אבל זה טוב שיש backup מהיר ונגיש ביותר.

אה, ואין קשר לרכיב של כתב יד - הוא עובד גם אחרי הסרת Windows Messenger - בדקתי הרגע. רכיב הכתב יד דורש משהו אחר, את ה- Journal Viewer... ערבבתי בין שניהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שאתה מסיר Messenger, לא תוכל לבקש עזרה או לתת עזרה דרך Actions | Request Remote Assistance עם השגיאה הבאה:

Your invitation was not sent because you need the latest version of Messenger to use the Remote Assistance feature. Please go to the Messenger update site to install the latest version.

לא קריטי האמת, כי אני בינכה עובד תמיד עם UltraVNC, אבל זה טוב שיש backup מהיר ונגיש ביותר.

אה, ואין קשר לרכיב של כתב יד - הוא עובד גם אחרי הסרת Windows Messenger - בדקתי הרגע. רכיב הכתב יד דורש משהו אחר, את ה- Journal Viewer... ערבבתי בין שניהם...

קטלני... והעזרה מרחוק לא משתמש בזה בכלל...

איך מסירים WM?

הוספרה או הוסרה של רכיבי וינדוס... נמצא בהוספה או הוסרה בלוח הבקרה...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...