שאלה חשובה-בריאותית(קרינה) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשובה-בריאותית(קרינה)

zilkanir

Recommended Posts

wi-fi 802.1g

אני עובד על המחשב והכרטיס רשת האל חוטי ממש לידי כל הזמן(בנקודה הזאת הקליטה שלו הכי טובה), רציתי לשאול אם יש סכנה של קרינה מהשידור? זה משדר בעוצמות גבוהות הwi-fi? (בזמן האחרון יש לי קצתכאבי ראש שלא היו לפני זה בלי האינטרנט אל חוטי). בנוסף אני עובד גם עם מקלדת ועכבר אל חוטיים גם עם מקלט RF של , ורצית ילדעת עם שידור כזה, הוא גם מהווה איזהשהו סכנה בריאותית, אם יש ממנו גם קרינה?. בנוסף אני עובד פה עם טלפון אל חוט י panasonic שמשדר על 1.9ghz משהו כזה(גם הוא משדר בעוצמות גבוהות?), ועם סלולרי שברור לי שהוא פולט קרינה גבוהה. ועוד רציתי להוסיף דונגל בלוטות' למחשב לתקשר עם הסלולרי, אני מרגיש שנעצרתי ממש בזמן שהטכנולוגיה כבר מתחילה לעלות בבריאות. מה אתם אומרים לגבי זה? אני חושב שבקרוב אני יתחיל להוציא מהבית את המוצרים המשדרים למיניהם, הכי חשוב לגבי הwi-fi, האם הוא באמת משדר חזק מידי ומסוכן? או שמשהו לא מורגש? (ראוטר 3com(עם 2 אנטנות)+כרטיס רשת 3com יואסבי מחובר עם מאריך)

בנוסף, מסך lcd של 730b, האם גם ממנו ניפלטת קרינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש.... ת'ראד קרינה פתחת פה... :)

בדיוק קראתי על הסיכונים (אם יש כאלה) שבWIFI ואכן אפשר למצוא ברחבי האינטרנט כמה סברות שהוא מזיק.

אמנם קרינת\ עוצמת שידור הWIFI היא חלשה, אבל כנראה שעדיף לשמור מרחק של 3 מטר מנקודת גישה אלחוטית (AP).

WIFI ADAPTER כמו כרטיס רשת פולט פחות קרינה וכנראה שהוא לא מהווה בעיה.

* מקרה חסר תקדים נגד הWIFI היה כאשר הורים מודאגים לילדים בבית ספר בקנדה תבעו להפסיק שידור WIFI בסמוך לבית הספר (היתה תביעה משפטית כנראה).

באשר לטלפון הסלולרי - כולם דיי בטוחים שהוא מזיק (להצמיד מכשיר פולט קרינה למוח זה דבר שבוודאי לא יכול להועיל) וממנו צריך לחשוש הרבה יותר מהWIFI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהייה מופתע אם עוד כמה חודשים יגדל לך זנב ...

סתם אחי ... חכה לתגובה יותר נורמלית

נוספה לך אזהרה על הודעת ספאם. זו אזהרה 1 מתוך 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

liiigh אל תגיב פה. הספאם שלך מפריע לרצף הדיון.

דרך אגב, תמיד רציתי לדעת, מי סופר כמה אזהרות יש לכל אחד? יש לכם איזה דטא בייס ענקי עם השמות של כולם?

לשאלתך: נמאס לי להסביר לכולם את כל התורה לכן אני אענה נקודתית:

א. מסכים לא פולטים קרינה מזיקה. הקרינה שיכולה להיות מזיקה נפלטת מהצדדים של מסכי CRT .

ב. טלפון אלחוטי הוא בעל עוצמת שידור נמוכה פי כמה עשרות מזאת של טלפון סלולארי. לכן הוא הבעיה הכי קטנה שלך.

ג. גם החדר שלך פולט קרינה. וגם גזים מזיקים. והקרינה והגזים האלו הוכחו כמזיקים ומסוכנים. תתחיל לפחד.

ד. נתב אלחוטי מהסוג שלך באמת פולט קרינה. אך היא לא צמודה למוח שלך. אם אתה מאמין שהקרינה הסלולארית מזיקה מטווח רחוק זאת דעתך האישית, ואתה מוזמן לפעול על פיה.

ה. טלפונים סלולארים מזיקים רק בגלל שהם צמודים למוח במשך שנים על גבי שנים. מחקרים לא מצאו שום הוכחה לנזק בתקופה של 10 שנים, וכל הסימן שאלה

הוא מה יקרה בתקופה של 30 שנה ויותר. חלק ממליצים לנקוט בזהירות מונעת, אך אני חושב ששווה להתרחק רק בגלל החום שהטלפון מפיץ.

ו. אם הקרינה של טלפון סלולארי מסוכנת בגלל שהיא צמודה למוח והיא יכולה להעביר מידע ממרחק של קילומטרים מתחנת הבסיס (אנטנה) אני בספק אם

קרינה שיוכלה להעביר מידע ממרחק של 5 מטרים והיא לא צמודה למוח היא מסוכנת.

ז. תחום הבלו טות הוא פרוץ, ואין תקן לו, לכן היצרנים יכולים להפציץ אותך עם קרינה ברמה לא סבירה ואתה לא תדע. מומלץ לבדוק באינטרנט למבחנים שבוצעו. אוזנית הבלו טות הראשונה של שהובאה לארץ בכל אופן פולטת משהו כמו 1 חלקי 100 מהקרינה של טלפון סלולארי.

ח. אם אתה מעוניין בסכנות אחרות שהתקשורת לא מסקרת ושהורגות אנשים כבר עכשיו לחץ 9 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zilkanir, יש פה הרבה אנשים שאומרים דברים שונים.

אתה צריך לדעת שכמעט כל דבר מסוכן, וכאבי הראש שלך כנראה נובעים מהWI-FI.

כדאי לך להרחיק אותו כמה שיותר.

אני קונה אחד חוטי, יותר זול ויותר בריא.

אמרו לי גם פעם אחת שלאלחוטי יש קרינה של מיקרוגל, לא יודע אם זה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף איתכם.

פליטת הספק של נתב תקני היא בערך 1 חלקי שלוש מאות מפליטת ההספק של טלפון סלולרי.

ועכשיו, כיוון שהמכשיר לא יושב לכם ליד האוזן, עוצמת הקרינה פוחתת כריבוע המרחק ביניכם לבין המשדר.

כל זה גורם לכך שאתם סופגים מהטלפון הסלולרי קרינה בעוצמה הגדולה בהרבה סדרי גודל מאשר הקרינה של רשת אלחוטית.

ולמרות הכל, עדיין אין שום מחקר קונקרטי שמבסס נזק מקרינה של טלפון סלולרי.

ונניח לצורך הדיון שקרינה מטלפון אכן גורמת לנזק שאפשר לראות אותו אחרי 30 שנה.

באמת נראה לכם שקרינה שאתם סופגים מרשת אלחוטית, שהיא חלשה בעוצמתה פי 1000 לפחות מקרינה של טלפון תעשה לכם משהו?

אם כן, אני מציע לכם להוציא מהבית מיקרוגלים, טלפונים אלחוטיים, סלולרים, אלחוטיות - ואל תשכחו את מנורות הפלואורסנט.

אם יש לכם קתודה במחשב תזרקו אותה גם.

אל תשכחו לצפות את קירות הבית שלכם באלומיניום ולהאריק אותו.

אה, וכן - גם תלבשו על הראש כובעי אלומיניום שחייזרים לא יקראו לכם את המחשבות.

עריכה:

תיקון טעות הקלדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

liiigh אל תגיב פה. הספאם שלך מפריע לרצף הדיון.

דרך אגב, תמיד רציתי לדעת, מי סופר כמה אזהרות יש לכל אחד? יש לכם איזה דטא בייס ענקי עם השמות של כולם?

סליחה שאני מפריע. וכן יש לנו רשימה של האזהרות של כולם, וכתוב שם שלך יש אזהרה אחת, אבל עכשיו כבר יש לך שתיים.

חצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...