קניתי רמקולים לחדר YAMAHA 1000W RMS X2(יש תמונות) !! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי רמקולים לחדר YAMAHA 1000W RMS X2(יש תמונות) !!

musari

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחח הטימטום של אנשים הורג אותי לפעמים.

אתה בחדר פיצפון, אתה שם שמיועדים לשטחים או לאולמות גדולים, אתה שומע בווליום שחוץ מלדפוק לך את השמיעה בטח מטריד חצי מהשכנים.

אני לא אתפלא אם עוד חודש חודשיים פתאום יפול לך משו על הראש.

והשטות הזאת של לקנות בכ"כ הרבה כסף למטרה שהם לא בנויים לה בכלל זה כ"כ מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא באמת מה זה הגזים זה לשטחים פתוחים לדר קנה משו איכותי בן זונה

אל תידאג אחי הם גם עוצמתיים ויותר מיזה איכותיים הלו מוניטור אתה שומע בהם כל צליל מדוייק אני משחק BF2 השכנים חושבים פיגוע המוני

משטרה כבר הספקתי לקבל הבית מהשכנים מהבלוק מימול...קניתי גם LCD 32 אינצ' צריך להגיע יום ראשון אני יביא המערכת הגברה עלתה לי 11,600

וה LCD 10,000 ...

החלפתי רמקולים ומסך כי http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=35237.1360

ציטוט

כל החדר שלך מפוצץ בדברים איכותיים ויש שם של GENIUS ומסך מאג?

חוץ מזה תעשה קצת סדר, דיי מבולגן שם (אני בטוח שאתה יכול להרשות לעצמך עוזרת).

עכשיו החדר מושלם!!! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות > עוצמה.

אתה טועה ניראה לי אולי אתה מדבר על רמקולים ביתיים ולכן מישו חשב על מערכת הגברה למועדונים וכדומה זה מיועד להגביר לעוצמה כזו ולקבל איכות

צריך לישמוע אני שמעתי המון מערכות גם היה לחבר שלי מועדון STUDIO23 ויש לו אולפן אמיתי בבית ההיתי משחק המון עם הציוד הגברה ושמעתי המון איכויות ליפני הקניה אני בדקתי ושם מערכת קולנוע ביתי לא סיפקה לי עוצמה ואיכות אז הלכתי לכיוון מערכת הגברה מיקצועים ושם מצאתי טכלס מערכות קולנועה ביתי אומרים לך סתם קח 800 וואט RMS ומקרטעות ב 140W וכל חנות שההיתי בה זה מה שקרה שאמרתי למוכר תגביר עד הסוף הריי יכלתי ליקנות מה שבא לי לא היה לי מיסגרת לתקציב בדקתי את כל המערכות האיכותיות BOSE ועוד ועוד אבל אף ביתי לא נתנה עוצמה כמו ששלי נותנת צריך לישמוע כדי לתת ביקורת ולא סתם ליזרוק אם יש עוצמה אין איכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...