מי היא תוכנת הדואר (POP3) המועדפת עליכם? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי היא תוכנת הדואר (POP3) המועדפת עליכם?

MoRtZkInG

Recommended Posts

אולי נהפך את זה לסקר בסוף...

חבר'ה, באיזה תוכנת POP3 אתם משתמשים ולמה. מה אתם ממליצים מעבר ל-O-E הרגילה?

חשובה לי התמיכה בעברית ואם יש תוכנה שניתן להעלים אותה משורת המשימות ועדיין שהיא תרוץ ברקע זה יהיה נחמד.

אז מה? Eudora? Thunderbird? IncrediMail? להישאר עם Outlook? אני אשמח להמלצות ולסיבות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

outlook 2003 .

למה ? כי הוא נוח , אני משתמש בcalendar יחסית הרבה , ורק עם האווטלוק המלא הוא עושה לי סינכרון לסלולרי , וכי אפשר להקטין אותו לtray !

עקרונית , הרגל של כמה שנים של עבודה עם אווטלוק . אולי הוא קצת כבד , אבל הכי נוח שאפשר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת הכל אותו זבל לדעתי.. הIncrediMail לדעתי ילדותית עם כל הציורים והמשחקים שלה.. לא אוהב בכלל בכלל..

האווטלוק סבבה נוחה אבל יש כאלה שנרתעים ממנה בגלל החורי והאי נוחות לעבוד עם מספר חשבונות (בתיקיות שונות לדוגמא)

אני אישית מתפשר על ה Thunderbird שרחוקה מלהיות מושלמת אבל עושה את העבודה לא רע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת הכל אותו זבל לדעתי.. הIncrediMail לדעתי ילדותית עם כל הציורים והמשחקים שלה.. לא אוהב בכלל בכלל..

האווטלוק סבבה נוחה אבל יש כאלה שנרתעים ממנה בגלל החורי והאי נוחות לעבוד עם מספר חשבונות (בתיקיות שונות לדוגמא)

אני אישית מתפשר על ה Thunderbird שרחוקה מלהיות מושלמת אבל עושה את העבודה לא רע..

^^ what he said ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם הט'אנד-בירד.

למה? כי היא גם נוחה וגם יש לה אפשרות להתקין לתוכה תופסות כמו בפיירפוקס (לדוגמא, אני יכול לשלוח הודעות שמוצפנות בPGP שזו שיטת ההצפנה הכי טובה... חוץ מהצפנה קוונטית).

והתוכנה גם לא לוקחת יותר מידי משאבי מערכת, והממשק שלה מהיר ונוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...