מה דעתכם ? מסך LCD - עוד שעתיים אני סוגר על הקנייה שלו ! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם ? מסך LCD - עוד שעתיים אני סוגר על הקנייה שלו !

ScreameR

Recommended Posts

דגם : IIyama 17 LCD ProLite E-430S-W

זמן תגובה : 8ms

מחיר : 1,830 ש"ח

5313.jpg

אתר היצרן : http://www.iiyama.co.uk/default.asp?SID=&NAV=236&DOC=0&PAGE=0&PARAMS=&PARAMS2=0&PCAT=2&PTUBE=&PROD=4229&SPCAREA=

מה דעתכם ? אני סוגר עליו היום ב2 אתם הדעה המקצועית היחידה שיש לי אז אני רוצה לדעת לפני הקנייה :silly:

תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבהירות שלו לא משהו אבל בכללי המסך בסדר למרות שבסכום כזה הייתי בוחר כבר במסכים אחרים במיוחד שאין שרות מי יודע מה טוב ל IYAMA בארץ.

ועוד דבר, לא מצאתי אם יש למסך DVI אם אין אז לא הייתי נוגע בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקשיב לו זה מסך מעולה..

תראה את ה CONTRAST זה 700:1

זה דבר שמאד מוסיף לאיכות של המסך, ולדעתי זה אחד הדברים החשובים במסך..

בהירות 300:1 תאמין לי שזה יספיק לך..זה הרבה מאד

זמן תגובה-8MS!!

אפילו רשום שם באתר שהוא מעולה למשחקים וסרטים..

וזה IIYAMA אחת החברות הטובות..

1800 ש''ח

אל תחשוב פעמים!!

כי אני בטוח שלא תתאכזב!!

תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשים לינק לחנות שממנה אתה קונה??

תשים לב - אני מכיר מסך של הדגם הזה שהוא 16ms !

תבדוק טוב טוב שאתה מקבל את הדגם עם ה-8ms ולא את זה עם ה-16ms !!! (יכול להיות שמה שיש במלאי זה כן ה-16ms, זה מה שראיתי כשבדקתי לפני חודשיים בערך)

<למה יצרנים משנים מפרט טכני ולא משנים את השם של הדגם?? ועוד משהו חשוב כמו המעבר מ-16 ל-8ms ?>

חוץ מזה, IIYAMA זו חברה מעולה! נשמע כמו מציאה אמיתית!

עד כמה שידוע לי אין לו חיבור DVI (זה שיש לו חיבור זה E431).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהירות של 1:300 זה בכלל לא משהו אבל בכלל לא משהו ואל תגיד שטויות חוץ מזה DVI כדי שיהיה כי אם אין לך עכשיו כרטיס מסך עם DVI אז יהיה לך כשתשדרג כי אתה רוצה זמן תגובה טוב וזה אומר שאתה משחק וזה אומר שתדרג כרטיס מסך בשביל שמשחקים יעבדו טוב ועכשיו כל כרטיס מעפן בא כבר עם DVI.

תקח בחשבון שבהירות עם הזמן יורדת (הכוונה להרבה זמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב לקנות את המסך הנ"ל, הוא עדיף על הSamsung710N , 1730B? כי אלו היה שני המסכים שעד עכשיו התלבטתי ביניהם, אני צריך לקבל החלטה עד סוף השבוע לגבי מסך LCD 17' למטרת משחקים/סרטים בתקציב מקסימלי של 1800 ש"ח, מצטער שאני פורץ ככה לדיון אבל כבר נפתחו יותר מידיי דיונים בנושא, תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו שבהירות זה כזה חשוב..

היה לי 250:1 ב LCD וזה מספיק..

לדעתי CONTRAST זה הרבה יותר חשוב.זה מביא צבעים הרבה יותר יפים!!

אבל מה שבאמת הכי חשוב במסך זה ''איכות התמונה''

ו VIEWSONIC טובים בזה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בערב אני הולך לראות את ה1730B וגם הדובים דיי קרובים אליי ככה שאולי אני יילך גם לראות את המסך הנ"ל, במידה והLG יענה על הדרישות אני חושב שעוד היום אני יקנה אותו אבל אני לא ממש בטוח בנוגע לקנייה משום שעוד לא ראיתי את הסמסונג, בכל מקרה מה אתם אומרים ללכת על הLG וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...