איכות צילום - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איכות צילום

orlupo

Recommended Posts

חבל לקנות את הZ1 עכשיו, זו שנמצאת בשוק קרוב לשנתיים שנים , כל החנויות שמוכרות אותו מנסות להפטר ממנו, כיון שמינולטה הפסיקו ליצר אותו.

אני קניתי לפני חודשיים את הZ1 למרות שהמליצו לי פה בפורום על הZ10, והסיבה שרכשתי בסוף את הZ1 היא לא כי היא יותר טובה, אלה כי פשוט הייתי חמור, ולא היה לי כוח לחכות עוד שלושה ימים שהZ10 תהיה במלאי, או לקנות מחנות אחרת.

החסרון של הסידרה של הZ1/Z1 וה Z10/Z20 הוא שאין מיצב תמונה, כמו ל Z3/Z5, ובגלל החסרון הזה אל תצפה לתמונות טובות (או בכלל משהו שבכלל מתקרב לתמונה ברורה ולא מרוחה) עם זום.

אני עדיין לא הצלחתי להוציא תמונה אחת ברורה עם המצלמה הזאת בלילה.

כמו כן על תסתנוור מהזום הגדול של המצלמה, כח ברגה שאתה משתמש גם בזום הדיגיטלי, התמנות מגורענות ולא ברורות, אבל עם הזום האופטיל אפילו על מקסימום באור יום, התמונות באיכות טובה מאוד.

סך בכול עם יש לך את ה500 שקל אקסטה להשקיעה בZ3 הייתי משקיעה.

אם לא, תלך על הZ10, היא יותר טובה ממנה בנתונים היבשים, כח מהירות תריס יותר גבוה 1/2000 לאומת 1/1000, חישן יותר גדול, מקרו של עד ס"מ אח לאומת 10 ס"מ של הZ1.

והZ20 בעלת אותם נתונים כמו של הZ10 רק עם 2 מגה פיקסל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לקנות את הZ1 עכשיו, זו שנמצאת בשוק קרוב לשנתיים שנים , כל החנויות שמוכרות אותו מנסות להפטר ממנו, כיון שמינולטה הפסיקו ליצר אותו.

אני קניתי לפני חודשיים את הZ1 למרות שהמליצו לי פה בפורום על הZ10, והסיבה שרכשתי בסוף את הZ1 היא לא כי היא יותר טובה, אלה כי פשוט הייתי חמור, ולא היה לי כוח לחכות עוד שלושה ימים שהZ10 תהיה במלאי, או לקנות מחנות אחרת.

החסרון של הסידרה של הZ1/Z1 וה Z10/Z20 הוא שאין מיצב תמונה, כמו ל Z3/Z5, ובגלל החסרון הזה אל תצפה לתמונות טובות (או בכלל משהו שבכלל מתקרב לתמונה ברורה ולא מרוחה) עם זום.

אני עדיין לא הצלחתי להוציא תמונה אחת ברורה עם המצלמה הזאת בלילה.

כמו כן על תסתנוור מהזום הגדול של המצלמה, כח ברגה שאתה משתמש גם בזום הדיגיטלי, התמנות מגורענות ולא ברורות, אבל עם הזום האופטיל אפילו על מקסימום באור יום, התמונות באיכות טובה מאוד.

סך בכול עם יש לך את ה500 שקל אקסטה להשקיעה בZ3 הייתי משקיעה.

אם לא, תלך על הZ10, היא יותר טובה ממנה בנתונים היבשים, כח מהירות תריס יותר גבוה 1/2000 לאומת 1/1000, חישן יותר גדול, מקרו של עד ס"מ אח לאומת 10 ס"מ של הZ1.

והZ20 בעלת אותם נתונים כמו של הZ10 רק עם 2 מגה פיקסל יותר.

1.זה שלא הצלחת לצלם טוב בלילה, זה לא באשמת המצלמה- תלמד להשתמש במצבים הידניים כמו שאמרו לך פה.

2. ממתי משתמשים בזום דיגיטלי תגיד לי? זאת אופציה שישר מבטלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב ידני על ISO גבוהה וטיפה זום התמונה מתחרבשת, לא יעזור כלום, המצלמה הזאת לא יכולה לצלם בלילה בזום..

תסתכל בביקורות בZAP ובאתרים בחו"ל זה בעיה ידוע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לצלם טוב בלילה תצלם על ידני מלא, כל המצבים האוטו' לא יעזרו...

תשמור על מהירות תריס גבוה וכך תימנע מתמונות מרוחות.

איך שני אלה מסתדרים? אני מקווה שאתה לא מתכוון לשימוש בפלאש...

במצב ידני על ISO גבוהה וטיפה זום התמונה מתחרבשת, לא יעזור כלום, המצלמה הזאת לא יכולה לצלם בלילה בזום..

מה זה "מתחרבשת"? אם הכוונה לרעש, תוריד ISO ותשתמש בחצובה (או אם לא אכפת לך מתאורה מלאכותית מכוערת - תשתמש בפלאש). אם הכוונה ל"מריחות" כתוצאה ממהירות תריס נמוכה ורעידות של היד, תעלה ISO עד לרמה שהרעש עדיין סביר בעיניך, תשתמש בחצובה או במונופוד ותפתח צמצם עד הסוף.

לגבי הפלאש שלך, הוא לא מתאים למצלמות של מינולטה. אתה צריך עם תושבת מיוחדת ותמיכה במצלמות הדיגיטליות שלהם. מדובר בהוצאה של מעל 1000 ש"ח לפלאש רציני של חברה כמו סיגמה, או מעל 2000 ש"ח לפלאש מקורי. בשני המקרים לא הייתי נוגע בפלאש ללא ראש מסתובב. זאת הדרך היחידה לקבל תמונות מוארות באופן טבעי עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...