פרויקט הפרספקט הגדול שלי (תמונות)=מארז +קרור גז!!סימתיייי!!!!! יפהה רצחחחח כנסו - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט הפרספקט הגדול שלי (תמונות)=מארז +קרור גז!!סימתיייי!!!!! יפהה רצחחחח כנסו

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבטיח לכם דותן עם קרור גז והלוח שלי יתנו יותר ביצועים מכול מעבד שתביא עכשיו חוץ מהכפול ליבה!!

גם הפלמינגו עם קרור גז או הfx 55 עם קרור גז לא יגיעו לאותם תוצאות בסופר פאי או בכול דבר אחר עם הם על אותו קלוק (תדר) או כול דבר אחר בדוק!!

אני חוקר את הנושא הזה כבר הרבה הרבה זמן באתרים בחול באיכר ואין המעבד קטלני לאלה אני מת כבר שיגיע ניראה כמה זמן יקח!

יחיאל

נ.ב

כמובן שאני יביא תוצאות שהוא יגיע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תיזהר שלא תשתחווה לו פתאום

אני אישית לו מבין את האוברקלוקרים האלה שקונים דותן אוברקלוקינק אני מבין בתור דבר העוזר לשפר את ביצועי המחשב אבל למה לקנות בהתחלה מעבד יחסית איטי רק כדי לעשות אותו הכי מהיר באחוזים - בעיני זה טימטום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אתה לא מבין אהה אחי!

אז אני יסביר!

דותן במהירות 1.73 גיהרץ באס 533 מוציא בסטוק דוגמא פשוטה... בספור פאי 34 שניות!! זה מה שפרסקוט מוציא באובר קלוק ל4 גיהרץ!!!!!

אז תחשוב לך בעדינות לרגע כמה יוצא דותן במהירות אחרי ל איזה 3 גיהרץ? (שזה לא בעיה להגיע לשם)

נ.ב

לידע כללי דותן במהירות 1.73 עם ל3.6 מוציא 19 וחצי שניות בסופר פאי!!!! ה fx 55 הכי מהיר שיש עם כול האוברקלוק מוציא 23! וה fx55 עולה כמו 3 דותן 1.73!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראלי יכול להיות מכמה מוצאות בינהם ערבי \נוצרי והשאר.........יהודי הכוונה יהודי אשר חי בישראל........אם בלבלתי לכם את השכל אז תתעלמו פשוט .......חזרתי ב4 בלילה וישנתי שעתיים וזאת התוצאה... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין כשיש משהו טוב בארץ זה " המוח היהודי" וכשזה דבר גרוע אז זה "המוח הישראלי"

צאו כבר מהקטע הזה

כי המוח הישראלי הוא סובל מהפרות של "שכונה" שפשוט הורסות אותו

"המוח הישראלי" הוא פשוט "מוח יהודי" שבוזבז ושחושב בכיוונים לא פרודקטיביים ומועילים ....

וגם שהמוח היהודי קיים כבר המון המון זמן והמוח הישראלי רק 57 שנה (חגגנו את זה לא מזמן ...) ועוד בגלות זה נקרא כך כי הוא תמיד חשב על משהו שיצא לטובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח G.I.JO

.

כוסעמק כל כך קשה לכתוב כמו בנאדם ולא כמו ילדה בכיתה ה?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חלאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התמיכה קודם כולללל

דבר שני אני מיתכוון לסיים אתהמשב לגמרי בימים אלה מש וכמון להבא תמונת של הכול נקי מצוחצח ומסודר

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...