פרויקט הפרספקט הגדול שלי (תמונות)=מארז +קרור גז!!סימתיייי!!!!! יפהה רצחחחח כנסו - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט הפרספקט הגדול שלי (תמונות)=מארז +קרור גז!!סימתיייי!!!!! יפהה רצחחחח כנסו

ye_3333

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועודדד חברה התמונות יצאו טיפה מטושטשות מסיבה מוזרה אולי בגלל שאני מצלם בלי פלאש! אבל אני מבטיח יצא חלומות חח ניראה אולי נעשה סרט כי בסרט רואים כמו שצריך!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחרון חביב!!

מקווה שאהבתם כמו שאני ..

יחיאל בן חמו!!

נ.ב

שוקל לצייר או להדביק מדבקה יפה על הצד ימני שצבוע בשחרו עם אתם רואים!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי מי ממן תפרוייקט .. :o

מין הסתם שאני!!

הכול יצא לי בערך 500 שקל כי את כול המאווררים כבר הייה לי רק הפרספקט והדרמל עלו לי ביחד 500! (שתי חתיכות של מטר על מטר בעובי 6 מ"מ)

יפה מאוד.

אתה לא פוחד שזה יתמוטט?

היתמוטת אני בטוח ב-100 אחוז שלא!! כי מין הסתם שבדקתי את החוזק והכול לפני שחיברתי ושמתי בחלק העליון (איפה שהקרור גז) משקולת של 18.5 קילו למשך יומיים שלמים וזה לא היתמוטת אז אין שום בעיה שזה יחזיק 6 קילו (המשקל של הקרור גז)!

:xyxthumbs: מתי נראה את זה בגלריה שלנו? :)

איזה יש לך? יש סיכוי שתצלם עם חצובה (או כשאתה מניח את המצלמה על מקום כלשהו ולא אתה מחזיק אותה?). זה אמור לצאת הרבה יותר טוב לתמונות בלי ...

בקשר לצילומים המצלמה שלי טובה מאד 6 mega הבאתי מחו"ל רק פשוט היא דיי חדשה ועוד לא למדתי עליה.. אבל תביא לי לינק כדי לצרף את הפרויקט לגלרייה ואני יעשה בשימחה!!

נ.ב

לידע כללי לא יודע עם ראיתם או לא אבל כול הדלת הימנית של המארז צבועה בצבע שחור כמוו כן גם הפלטה שהלוח יושב עליה וזאת כדי שלא יראו שום חוט (ותאמינו לי יש מלאאאאא) אז כך הכול מוסתר חח בכול מקרה אני מתכנן לכתוב עם מדבקות בדת הימנית את כול המפרט של המחשב נירהא אני יעשה את זה אולי בהמשך או אולי עם תאורה וחריטה חח

יחיאל!!

אהבתם אהההה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שתייצר לך סט של תמונות שאתה חושב שהן מספיק טובות ואיכותיות לייצג את הפרוייקט שלך בגלרייה, כאן:

http://www.hwzone.co.il/gallery/index.php

תוכל למצוא את כל הפרטים של איך לשלוח לנו את הפרוייקט.

בכל אופן, אם אתה מצלם בלי , ממולץ לא להחזיק את המצלמה בידיים אלא להניח אותה על שולחן או משהו נייח, ורק אז לצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא מרשים מאוד :xyxthumbs: סחטיין על הציוד :o

שמתי לב לכמה דברים: (קבל את זה כביקורת בונה)

הספק לא מותקן אלה מונח בצד

הדלת השמאלית יושבת על מדבקות

את החריטה עשית ביד חופשית נראה לי, נסה קודם לסמן עם טוש את מה שאתה הולך לחרוט או תניח דף עם הציור מתחת ואז תעבור עליו.

אם תשייף את הקצוות של הפרספקס אם נייר בגודל עולה ותגיע לגימור שקום זה יראה הרבה יותר אסטטי.

ואם אתה רוצה להרשים יותר תנקה את הטביעות אבצעות מהפרספקס לפני הצילום. ;)

וחוץ מזה מה המעלות שלך עם ה Vapo Chill? (אולי אתה לא צריך אותו? ;D ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...