פרויקט הפרספקט הגדול שלי (תמונות)=מארז +קרור גז!!סימתיייי!!!!! יפהה רצחחחח כנסו - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט הפרספקט הגדול שלי (תמונות)=מארז +קרור גז!!סימתיייי!!!!! יפהה רצחחחח כנסו

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחחח אנשים הצחקתם אותי חח טוב קודם כול תודה על התמיכה כי דוגרי אני צריך את זה יכולתי לסיים הכול בשבוע אבל אני מושך את זה עוד ועוד יום בגל הבסיס הזה ועכשיו כבר הגיע לחודש וזה נורא נורא מיאש תאמינו לי!1 אבל בקשר לשאלותיכם!

נראה מצויין, אבל למה תקעת לדים אדומים רגילים?

אז כך בעיקרון אני יכול להביא לדים רגילים בכמות אין סופית מחבר שעובד עם זה ולצערי לדים כמו שצריך (אולטרה) מצאתי ב8 שקל לחתיכה וזה נורא יקר בשבילי במיוחד שאני צריך איזה 20!

כך שכניראה אני יצטערך להיסתפק בכמה אדומים רגילים וב8 אולטרה שקניתי!

אלה עם כן אתם מכירים מישהו שמוכר לדים בזול ואיפה אני יכול להשיג?

מתחיל לקבל צורה :xyxthumbs:

אהבתי, רק מה מפריע לי... ההארדיסק שלך יושב על הצד, לא מומלץ בכלל... תנסה לארגן משהו שהוא יהיה מאוזן, אתה לא רוצה לפגוע בו....

אז כך ההרדיסק שלי לא יושב לצד כאילו הוא עומד במקום לשכב! אבל הוא מחובר לפרספקט בעזרת 4 ברגים ולפי מה שהבנתי עם הוא מיושב טוב (עומד) אז אין שוב אפשרות לפגוע בו וחוץ מזה זה גם יפה כי ההרדיסק כזה מופיע תיראו בתמונות! וגם חוסך לי עבודה!

של חיבור וכו וכו

הפרוייקט הזה מתחיל להתקדם, אבל חבל שאתה לא מפרט על התהליך עצמו, אחרי הכל זו היא המטרה של הפורום הזה.

לענינינו: מתקדם יפה, אבל יש שם המון המון בלאגן (כבלים וחו...), אם תסדר קצת השיוני יההי גדול.

בקשר לזה שאני לא מפרט על התהליך עצמו אני מאד מצטער פשוט גם אין לי מחשב לשלוח ממנו הודעות חוץ מהפוקט שלי שזה משגע מרוב הזמן שלוקח לרשום הודעה חח וגם הצבא תקוע באמצע כך שאין בדיוק זמן לחפש מחשב ולרשום הכול אבל מבטיח שאני ישתדל לפרט יותר ויותר עם יש לכם שאלות אני ישמח לענו אליהם..

ובקשר לבלגן של החוטים אני יודע שיש בלגן אדיר אבל זה לא מפריע לי מסיבה אחת והיא שגם כך כול הפלטה שהלוח יושב אליה והפלטה שסוגרת מצד ימין את המאז יהיו צבועות בשחור וזאת כדי גם לא לראות את כול החוטים ותאמינו לי יש מלאאאא  (יש 2 ספקים וחוטים של קרור גז והחוטים של המחשב עצמו תבינו לבד חח) וכך גם התאורה לא תיתפזר סתם אלה תהיה יותר חזקה בתוך  המארז בגלל שהשחור מונע ממנה לצאת לפחות לצד ימין של המארז וזה לדעתי היפה ביותר אלה עם גם פה יש רעיון לשיפור?

בנאדם השקיע עשה עבודה ובדק את המחשב בטח שם בו גיפורס 4 בנתיים לראות איך הכל רץ ......ואתה מנחית עליו שאלה כזאתי במקום לפרגן לו.....באמת... ;D

טוב לעניין עצמו.....יצא פצצתי ביותר......רק שאלה אחת

WTF למה צבעת את הגרלים של הTT בשחור?????

קודם כול תודה על התמיכה וזה נכון אני לא מיתקדם לחבר את ה6800 אולטרה שלי לפני שכול המחשב יהיה מוכן מתוך חשש להרוס אותו חח כמו כן תראו שאין גם כונן 1.44 או  צורב או כול דבר אחר!!

ובקשר לגרילים! אני לא רוצה שהמחשב יהיה בצבעים שונים כי לדוגמא חלק מהמאוורים היו בצבע כתום והגרילים הם בצבע זהב וכול החוטים הציבעוניים למינהם של המחשב והתאורה האדומה והכחולה כול זה יותר מדיי צבעים ואין יחודיות של צבעים לכן החלטתי ללכת על שחור כול החוטים והמאווררים וכו וכו (כך גם לא רואים בחושך וביום זה יפה) ותאורה של הקרור גז בצבע אדום!! והמחשב עצמו בכחול והפרונט אדום שיהיה שילוב קלטני אני מקווה!!

אז זהו עניתי על כול השאלות עם יש עוד שאלות הצעות לשיפור רעיונות וכו וכו אני ישמח לקבל תודה...

ובקשר לחריטה שאני יעשה בצד שמאל של המחשב אני מיתכוון לעשות את התמונה הזאת (למטה) של הגולגת רק בלי העיגול שמיסביב את הלהבות או מה שזה לא יהיה שיוצא מהגולגלת אני יעשה לכול פינה של המארז (4 פינות חח) עם יש לך רעיון לחריטה אחרת אני  ישמח לקבל תמונה!

והתמונה למטה של של החריטה בגג של המארז (vapo chill(  עם תאורה (אולטרה) אדומה אחת בלבד בתיכנון 4 מנורות רק קודם אני צריך לקנות עוד כמה !

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.lsdiodes.com/ - לדים זולים ומצויינים

אחי אתה יודע שבקישור הזה לחנות יש פאקינג ווירוסים ואיידיאוורים....... :s07:

הקספרסקי עכשיו לא יכול למחוק אותם וזה רק מתי שאני נכנס ללינק של הלד של ה5 מ'מ.......אוףףף >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ללדים תודה אבל כבר מצאתי חח לדים אולטרה ב 3 שקל לחתיכה ובמלאי מידי מחר אני ילך להביא איזה 20 חתיכות טובות וירכיב אותן ואז ניראה מה יקרא חח בוכל מקרה מחיר טוב הייתי אומר לא?

כמו כן נו מה אומרים יש עוד רעיונות לשיפור?

כמו כן יש מספר שאלות בתגובה הקודמת שלי אני ישמח לתשובות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כל החיתוכים האלו הם החיתוכים הכי הכי עקומים שראיתי בחיים,

יש לך פרקינזון או מה?

מה זה החריטה הזאת? עם סכין יפנית ומצית אני עושה חריטה יותר נקייה ממה שעשיתה :lol:

נראה לי כל האנשים כאן מתאפקים לא לצחוק עליך :smile1:

זה נראה כמו אנדרטה מפרספקס O0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החריטה יחצאה מושלמת בדיוק כמו שרציתי!!! אולי אתם רואים בתמונה כאילו זה עמוק ורחב וכו כוו אבל למעשה החריטה לא עמוקה בכללל בכלל ועוד דקה ככול האפשר מבטיח לארגן תמונה יותר יפה כדי להוכיח זאת בנתיים הגיעו הלדים החדשים שהבאתי (אולטרה ברייט) אני ישב על זה היום או מחר ויביא תמונות1

ובקשר לקרור לדעתי קרור סוף הדרך הוא מחזיק לי את הכרטיס מסך שלי ב31 מעלות חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלי עם קרור גז חח

הזלמן מחובר רק לכרטיס מסך (שזה חלק שיותר מחמם מאשר המעבד) בכול מקרה 6800 אולטרה באובר קטלני תיראה בפרטים!

וטמפרטורה 31 מעלות חח ובעומד אולי 36 לא יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ללדים תודה אבל כבר מצאתי חח לדים אולטרה ב 3 שקל לחתיכה ובמלאי מידי מחר אני ילך להביא איזה 20 חתיכות טובות וירכיב אותן ואז ניראה מה יקרא חח בוכל מקרה מחיר טוב הייתי אומר לא?

כמו כן נו מה אומרים יש עוד רעיונות לשיפור?

כמו כן יש מספר שאלות בתגובה הקודמת שלי אני ישמח לתשובות!

3 שקל? מאיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...