מה המשחק הכי טוב ששחקתם? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המשחק הכי טוב ששחקתם?

888

Recommended Posts

אני חושב שהמעניש הוא משחק ממש נחמד,

תקשיבו אז נכון שהוא לא ממש מורכב הולכים, קופצים, יורים, הורגים....

אבל הגרפיקה נחמדה והוא דייי מהנה....

לא המשחק הכי טוב ששחקתי, אבל שווה קניה ובטח הורדה

ואם לא,תיהיה בטוח שהיו מענישים אותו. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הירוס 3 הכי שולט!!איך אני זוכר היתי בן 8 כל יום בא לחבר שלי לשחק תמישחק עד שהשגתי אותו בעצמי ואז היתי הבן אדם הכי שמח בעולם..ורק לפני שנה בערך הפסקתי לשחק בו כי סימתי פשוט את כל המפות ואת כל השלבים ואת כל ההמשכים וחלק גדול מהירוס 4 אז כבר לא מעניין..

וגם רידאלרט 2 וC&C אחלה משחקים..וGTA וזהו בעיקרון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה כמה מעולים כמובן שהכל עניין של טעם: Deux Ex, HL, Longest Journey, Syberia1,2, HL2, KOTOR, Mafia, Max Payne ואולי עוד כמה שברחו לי מהראש.

רוב המשחקים למעלה מתאפיינים במשחקיות ובעלילה מדהימים וזה פשוט חור בהשכלה למי שהפסיד חלק (במיוחד Deus Ex).

עאעאעאעא איך שכחתי את Metal Gear Solid 1,2?!?!? אני ממש דיסלקט עם מאוד קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואאאאאוווווווווו איזה רשימה יש פה אני חייב להסכים עם כמה אנשים פה

אז קודם כל

Mafia-משחק הכי מושקע שיכל להיות באותו תקופה פשוט הכל מצויין אני עדין משחק בזה :||||

ואז מגיע

Heroes 3,4- אלה משחקים ממש ממכרים בייחוד שאתה משחק עם חברים,אחים וכל אחד תוקף את השני מומלץ בחום

והמשחק הכי ממכר שאני מכיר שקיים על פני האדמה :lol:

Championship Manager עכשיו כבר נקרא Football Manager זה אותו דבר - זה משחק שפשוט הייתי מבריז מבית הספר ולוקח כרית ומתחיל לכסח את כולם צריך הבנה די גדולה באנגלית

ואז יש גם Counter Strike Source ו CS 1.6 שהם ממש ממכרים למרות שזה דפוק הגרפיקה ב1.6 על הפנים אבל בכל זאת מחזיק אלפי שרתים ואלפי משתמשים

Call of Duty - משחק ענק ממש מציג את המלחמה בצורה יוצאת מן הכלל

Battlefield Vietnam - פשוט מהמם יש שם הכל , מסוקים, אוניות, רכבים וחוץ מזה הרבה מודים מצויינים למשל Point of excistence :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1::o :o :o :o :o

גם מקס פיין וhitman משחקים טובים מאוד

בעיקרון זה ת'רד טוב מאוד ומשחקים מצויינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם נאבים

FFX זה המשחק, אני פשוט לא יכולתי לצאת ממנו, חודשיים שיחקתי בו בערך 17 שעות ביום (זה היה כל החופש הגדול שעבר) ואין, זה פשוט המשחק הכי גאוני שיש

(בעצם... אין משחק FF שהוא לא גאוני) המשחקים האלה זה יותר יצירת אומנות ממשחק, פשוט גאוני (מי ששיחק יודע, ומי שלא.. שיתחיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי נכון... כל כך נכון.

אסור להזניח את סדרת מטאל גיר סוליד לפלייסטיישנים

ופרילאנסר זה ללא שום צל של ספק אחד המשחקים המוצלחים ביותר.. אין פה שום דבר רע. פשוט שום דבר! (חוץ מזה שהוא קצר.. ואז צריך לחפש מודים, ומי שלא יודע על זה פשוט גומר לשחק בשלב שהוא אמור להתחיל בו!)

פיינל פנסטי כמו שכבר ציינתי בשלב מוקדם יותר.. אמנם היו קצת ירידות אבל הם יחזרו ויגיעו לשיאים חדשים. פשוט יצירות אמנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...