מה המשחק הכי טוב ששחקתם? - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המשחק הכי טוב ששחקתם?

888

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:kopfpatsch:

אתה שופט את HL1 בפרספקטיבה לא נכונה. כשמשחק יצא זה היה משחק גאוני. כל העלילה שאתה מרגיש שאתה בסרט, והאתגרים שצריך לעשות, ולהלחם בכל הקומנדואים. אכן היום זה נראה כבר "כאילו דה" אבל כשהוא יצא זה היה משהו לא מהעולם הזה, חידוש ענקי. HL2 רק ניסה לעשות בדיוק אותו הדבר ולדעתי הוא נכשל כי מה שעשה את HL1 לכל כך  טוב זה החדשנות.

יש הרבה אנשים שמסכימים איתי שיש משהו גדול שהתפספס ב- HL2, משהו חסר. המשחק טוב, אבל חסר הניצוץ שייחד אותו למשחק באמת מעל כולם. ולא, זה לא ה- Gravity Gun. ב- HL2 אין הרגשה של הזדהות עם הדמות, וזה הכרח לכל סרט/ספר/משחק עלילתי טוב.

מצטער לאכזב אותך אבל אותי המשחק פשוט שיעמם. את רידיק, למשל, אהבתי הרבה יותר.

אני אהבתי את HL2 מאד..העלילה באמת לא הייתה הכי מעניינת ומושכת אבל..המשחק עצמו מאד כיף ועם הגרפיקה הכי טוב שיש היום,אני אהבתי אותו הרבה יותר מהראשון,אבל שמדברים על רידיק..גם אני אהבתי אותו קצת יותר מ-HL2..רידיק זה משחק שהוא לפי הסרט וזה מה שאהבתי במשחק הזה,משחק ענק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני צריך לבחור משחק אחד אז זה רק Mafia )עבר את Far Cry!! בציון ב(GAMESPOT אתה יכול לעשות כמעט כל מה שאתה רוצה המפות שם ענקיות וממש זה היה המשחק הכי טוב לזמנו ועד היום אני עדין מתפלא ממנו

בקשר לאסטרטגיה אני בוחר בHeroes משחק מצויין והנאה במשחק היא שאתה משחר עם חברים\אחרים ועוד זה פשוט ה"דובדבן" שבמשחק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הגדול ביותר, STARCRAFT

המשחקיות שלו פשוט אין אין ... יצרו משחק מדהים. לא כמו שאר משחקי האסטרטגיה הריקניים, זה באמת משהו.

תראו כמה אנשים משחקים אותו בכל רגע נתון בערך: 44178 .(ראה תמונה מצורפת) תקחו את כל משחקי האסטרטגיה שנוצרו אי פעם ולא תגיעו למספר הזה של שחקנים בכל רגע נתו, ועוד המשחק התיישן ב7 שנים! כולל את סדרת ה C&C שמישהו פה אמר שהיא הכי טובה.

99% מהמשחקים שיוצאים עכשיו לא מגיעים למספר הזה של שחקנים ... אז משחק שיצא לפני 7 שנים ? זה באמת משהו.

אתה יודע כמה אנשים משחקים מונופול ברשת בעולם ?

אני חשבתי שהמשחק הכי פופולרי זה סוליטר , סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו המון משחקים שממש אהבתי, אבל בכל זאת הראשון שאני יכול לחשוב עליו הוא Mafia. אני לא חושב שיש עוד משחק כלשהו בעל עלילה כל כך סוחפת ומרתקת, שיוצר קשר כל כך חזק בין השחקן לדמות הגיבור הראשי. והסוף שלו - ענק!

*מחזיק אצבעות ל-The Godfather*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו המון משחקים שממש אהבתי, אבל בכל זאת הראשון שאני יכול לחשוב עליו הוא Mafia. אני לא חושב שיש עוד משחק כלשהו בעל עלילה כל כך סוחפת ומרתקת, שיוצר קשר כל כך חזק בין השחקן לדמות הגיבור הראשי. והסוף שלו - ענק!

*מחזיק אצבעות ל-The Godfather*

רואים שלא שיחקת ב-Deus Ex.

ואיך אף אחד ממכם לא טרח להזכיר את Thief1/2/3 ?? ?? ??

מה אתם נורמאליים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהלם שרק בן אדם אחד כאן הזכיר את סדרת quake

הסדרה בעצם הפכה את המשחק ברשת למה שהוא כיום!

קוויק 1 התחיל את המהפכה וקוויק 2 לדעתי היה המשחק הראשון שקהילת השחנים שלו גדלה לגודל מפלצתי

כל האנשים כאן שורשמן ומשחקים בסגנון פשוט לא יודעים מה זה משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי קורא לקוויק 1 ו2 מתחילי מהפכת הרשת...אם כבר אז דום היה המשחק הראשון שבאמת הציג משחקיות , כאשר אסרו על עובדים להתקין אותו בגלל ששיחקו על גבי השת של החברה יותר מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהלם שרק בן אדם אחד כאן הזכיר את סדרת quake

הסדרה בעצם הפכה את המשחק ברשת למה שהוא כיום!

קוויק 1 התחיל את המהפכה וקוויק 2 לדעתי היה המשחק הראשון שקהילת השחנים שלו גדלה לגודל מפלצתי

כל האנשים כאן שורשמן ומשחקים בסגנון פשוט לא יודעים מה זה משחק

WTF השקר? רואים שאתה לא משחק ברשת... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לדום הראשון, הוא היה אחד המשחקים הראשונים שהיה לו מולטי מרובה מחשבים עם מודם/רשת

ועד כמה שאני יודע הוא הFPS הראשון שהציג משחקיות כזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...