כדאי לרכוש XFX6600 PCI-E 256MB? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לרכוש XFX6600 PCI-E 256MB?

sariti

Recommended Posts

סליחה שזה מתבטא ככה , אבל :

אתה מטומטם.

לא הבנת כלום ממה שאמרתי לך  , גם היום , יש הבדל רציני בין שני הכרטיסים! , אם תשים את שניהם ברידיק על 1024X768 עם פילטרים 2X ו16X , תראה שהגיטי בערך ב40\45אחוז יותר טוב! , בהרבה! , ה6600 הרגיל בקושי יוכל להריץ את המשחק הזה על ההגדרות האלו בעוד שה9800פרו שלי כן מסוגל , ואפילו טוב... , בקיצור , עשית טעות , בעוד 100-200שקל היית מקבל כרטיס הרבה יותר טוב.

מי לימד אותך להתבטא בצורה כזאת? אני מקווה שהמנהלים לא ישעו אותך... :nixweiss:

רק בשבילך אני ינסה את המישחק "רדיק" ואני מקווה להשתיק גם אותך בקשר להשערה המופרכת מכל יסוד שלך.. :screwy:

בעתיד משחקים ידרשו וינצלו את כל ה 256 מגה של הכרטיס ואז הגיטי ייפול אלה אם כן הוא בגרסת ה 256 !

מי שקונה היום 128מגהביט ולא משננה איזה כ חזק זה עושה טעות חיו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי 6600GT על אותו הלוח, את'לון 64 3200 וג'יגה . בא לך לקבוע מועד (עוד חצי שנה, שנה - מתי שבא לך) כדי להריץ באנצ'מארקים ולראות מי מתעלה על מי?

אני מבטיח לך שאני מוריד אותך לקרשים... :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לקרשים , לפח זבל!

ואני רציני לגמרי , לרוב אני לא מתבטא ככה , כולם כאן פה אחד אומרים לך שה6600GT לא חשוב כמה מגה הוא יותר טוב , אבל לא הקשבת , אכלת אותה...

אתה באת לכאן כדי להתווכח , הרי ידעת שכולם יאמרו לך שה6600GT יותר חזק , אז למה באת לכאן!? , כדי לנסות להוכיח לנו שה6600NU יותר טוב? , באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעתיד משחקים ידרשו וינצלו את כל ה 256 מגה של הכרטיס ואז הגיטי ייפול אלה אם כן הוא בגרסת ה 256 !

בשביל מה פתחת את הת'רד הזה , אם אתה לא רוצה להבין כלום ?

בשביל מה פתחת את הת'רד הזה , בשביל שנוכל לשמוע את השטויות שאתה מדבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לזה בדיו רציתי להגיע

בעתיד אני יחליך תכרטיס למשהו חדש

ולא ייתקע עם גיטי שהשקעתי עליו הרבה

אז נכון לעכשיו במשחקים אין שום הבדל ולזאת מסקנה רציתי להגיח !

חוח.

אם כסף היה הבעיה כאן, היית צריך לקנות 6200 ולנופף ב-256mb המופלאים שלו. יכולת באותה הזדמנות לשלוף משחקים מהבוידעם, ולהראות חווית משחק זהה על 6200 ו-6800U.

אבל לא. אתה רוצה ביצועים, ולכן קנית את ה-6600 נכון? אכן מדובר בכרטיס חזק נכון לעכשיו, ואין וויכוח על כך שה-6600GT יקר ממנו, אבל אדם חכם היה עושה סקר שוק ומגלה שה-6600GT יותר זול יחסית לביצועים שהוא נותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 6600GT על אותו הלוח, את'לון 64 3200 וג'יגה . בא לך לקבוע מועד (עוד חצי שנה, שנה - מתי שבא לך) כדי להריץ באנצ'מארקים ולראות מי מתעלה על מי?

אני מבטיח לך שאני מוריד אותך לקרשים...  :hat:

כן אני מעוניין עוד כמה חודשים שה 128 כבר יצא לפנסיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוח.

אם כסף היה הבעיה כאן, היית צריך לקנות 6200 ולנופף ב-256mb המופלאים שלו. יכולת באותה הזדמנות לשלוף משחקים מהבוידעם, ולהראות חווית משחק זהה על 6200 ו-6800U.

אבל לא. אתה רוצה ביצועים, ולכן קנית את ה-6600 נכון? אכן מדובר בכרטיס חזק נכון לעכשיו, ואין וויכוח על כך שה-6600GT יקר ממנו, אבל אדם חכם היה עושה סקר שוק ומגלה שה-6600GT יותר זול יחסית לביצועים שהוא נותן.

תשמע אני 128 מגה לא קונה ולא יקנה הטרנד של היום הוא 256 מגה

לא ידוע אם עקבת אחר הטרד אבל לא השמצתי את הגיטי רק אמרתי שהוא לא נופל בהרבה וההפרש לא מוצדק בכלל

ו 1200 שקל בשביל גיטי מסכן עם128 בכלל לא מצדיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני 128 מגה לא קונה ולא יקנה הטרנד של היום הוא 256 מגה

לא ידוע אם עקבת אחר הטרד אבל לא השמצתי את הגיטי רק אמרתי שהוא לא נופל בהרבה וההפרש לא מוצדק בכלל

ו 1200 שקל בשביל גיטי מסכן עם128 בכלל לא מצדיק

אנשים שלא מבינים בכרטיסי מסך , קונים לפי טרנדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL "טרנד" :lol:

שמע, הת'רד הזה באמת לא הולך לשומקום.

מספיק לשנות מילה פה ושם בהודעות שלך, וקיבלנו אדם לחוץ תקציב שמנסה לשכנע את כולם ש-6200 עדיף על 6600 ("הצינורות נפתחים" ו"800 שקל זה יותר מדי בשביל 6600 מסכן"). בוא פשוט נסיים את הויכוח בזה שכבר רכשת כרטיס-מסך, ולא נותר אלא לאחל לך ליהנות ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שלא מבינים בכרטיסי מסך , קונים לפי טרנדים

LOL לא מבין בכרטיסי מסך? תאמין לי שלפני שקניתי התעמקתי ולקחתי בחשבון את הפיצרים הקטנים שעושים את ה גיטי ליותר טוב..

ולא מצאתי שהוא אכן משתלם

בכל מקרה אם אני קונה לפי טרנדים אז למה אתה קנית פנטיום4? שכולם אומרים שאין על אי אמ די? אתה נראה לי קונה לפי טרנדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...