כדאי לרכוש XFX6600 PCI-E 256MB? - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לרכוש XFX6600 PCI-E 256MB?

sariti

Recommended Posts

אני מצטער אם אתה חושב שאני מזלזל או משהו , כי אני ממש לא , ולא זאת הייתה הכוונה שלי.

אתה פשוט עושה דברים בלי לחשוב ובלי לקבל עצות.

אם ככה , אז למה לא הקשבת אפילו לדיעה אחת ממשתמשי הפורום כאן וישר קבעת כל מני דברים בלי לבדוק אותם?

כל פעם שמישהו אמר שה-GT יותר טוב אתה ישר שללת את מה שהוא אמר.

ממש לא , אני שאלתי את זה ברצינות ליתר ביטחון , חבל שתהרוס לעצמך כרטיס חדש שקנית.

עכשיו בקשר לאוברקלוק - אני בספק רב אם תגיע ל-OC שאתה רוצה , אתה מתכוון להישאר עם הקירור סטוק?

*כמו שכבר אמרתי ואני יחזור על זה שוב כדי למנוע אי-הבנות: אנחנו כאן כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה , אבל אם אתה לא מקשיב זה חסר טעם לעזור לך וזה רק מעצבן את אלו שמנסים לעזור לך בזמן שאתה ישר שולל את מה שהם אומרים.

תודה מילק על ההבהרה שלך

תוכל לומר לי איפה אמרתי שהגיטי פחות טוב מה 6600 הרגיל? כי חיפשתי באשכול ולא ראיתי

בסך הכל אמרתי את דעתי על הכרטיס כאחד שחווה אותו אישית והדיעה שלי היה תואמת את הסיקורים והדעות של אנשים אחרים בעולם שסיקרו את המוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה מילק על ההבהרה שלך

תוכל לומר לי איפה אמרתי שהגיטי פחות טוב מה 6600 הרגיל? כי חיפשתי באשכול ולא ראיתי

בסך הכל אמרתי את דעתי על הכרטיס כאחד שחווה אותו אישית והדיעה שלי היה תואמת את הסיקורים והדעות של אנשים אחרים בעולם שסיקרו  את המוצר

כרגע אין בכונתי לעשות לכרטיס בכלל כי אני לא רואה שום צורך אבל בעתיד אם נצטרך אז אפשר לחשוב על האופציה כי היא פתוחה..בכל מקרה יש לי בעיה לשים על נכרטיס כי הוא קרוב לכרטיס אחר ואין אפשרות לשים משהו גדול יותר מהסטוק שיש עליו כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SARITI .... תשמע - אני לא קשור לצוות פה, אני סתם משתמש שלא קשור בכלל לדיון- שעברתי כאן על כל התגובות (כך שלא תגיד שאני ממחנה זה או אחר)... ותשמע מה יש לי להגיד לך:

מה שעשית עכשיו זה זרקת כסף לפח.

למה לא הלכת וקנית FX5200 עם 256MB? -הוא בכלל עול האיזה 200 שקל... והוא הרי עם 256MB ! זה אומר שבעתיד הוא יריץ משחקים הרבה יותר טוב מ6600GT (המסכן עם רק 128MB) ....

אתה אומר שאם תעשה OC למהירויות של 6800 אתה תעקוף 6600GT... וואלה? אז למה לא לקחת FX5200 ולעלות לו את התדרים למהירות של 6800U ???? ואז הFX5200 שלך (שעלה רק 200 שקל) יעבוד יותר טוב מרוב הכרטיסים בשוק....

אחי יותר מזה- אם היית קונה FX5200 והיית מריץ עליו פקמן- או 1 , היית רואה שהוא לא נופל מ6800U , אז למה לא קנית FX5200 עם 256MB ב200 שקל??? הכי פיננסי ויש לו 256MB!!!! (זה למשחקים עתידיים אמרת, לא?)

גבר- בסופו של דבר קנית כרטיס, תהנה ממנו, תלמד ותחכים... כי כשהכרטיס שלך יתחיל לזייף (פתאום רזולוציות גבוהות ופילטרים מתחילים להקשות עליו וזה יקרה...עם משחקים שיצאו בעתיד-הקרו ב אפילו) ואז תראה שה6600GT (שעולה רק 200 שקל יותר).... משום מה עם כל ה128MB העלובים שלו... מראה לכרטיס שלך מאיפה משתין הדג...

אתה אומר שעשית סקר שוק? אם היית קורא ביקורת אפילו אחת שעושה השוואה בין 6600 ל6600GT היית מבין כמה זה טפשי לקנות 6600 כשבעוד 200 שקל את הלא מקבל כרטיס טיפה יותר טוב אלא ברמה אחרת לגמרי....

אתה אומר שעם OC הוא יעקוף? בבקשה-עשה Oב ותגלה שאת בכלל לא יכול להגיע למהירויות גבוהות כי הכרטיס חרא בOC. לעומת ה6600GT שלכשעצמו הרבה יותר טוב- הוא גם אחלה בOC.... כך שהפער הגדול שלו רק גדל....

בקיצור- סלח לי- אבל עשית פה 3 טעויות:

1. שאלת שאלה אנשים שמבינים קצת יותר ממך (יפה מאוד, באמת, אחלה דרך לקנות היא לשאול קודם)- כולם פה פה אחד אמרו לך מה לעשות (בלי שום מניע אישי)- לא הקשבת.

2. הלכת וקנית ובזבזת את הכסף שלך כשפשוט זאת קניה מוטעית- אין כאן על מה להתווכח בכלל- פשוט הלכת וזרקת את הכסף כשבעוד 200 שקל יכולת להוצי אכרטיס לא "קצת יותר טוב" אלא ברמה אחרת לגמרי...

3. אחרי שכבר עשית את הטעות אתה בא ומתווכח עם אנשים שיצאת צודק- וגבר.... אני עם הכרטיס שלי (שהוא בכלל מהדור הקודם) מראה לכרטיס שלך אבק... גם מישהו עם R9800PRO (רק עם 128 MB ) - הוא גם יראה לך אבק- כרטיס מהדור הקודם בכלל!!!

בקיצור- בתור אחד שבכלל לא קשור לוויכוח הזה (שלא תגיד שאנחנו כאן עושים קנוניה), סלח לי אבל יצאת טמבל- 3פעמים. וזה עצוב.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אין בכונתי לעשות לכרטיס בכלל כי אני לא רואה שום צורך אבל בעתיד אם נצטרך אז אפשר לחשוב על האופציה כי היא פתוחה..בכל מקרה יש לי בעיה לשים על נכרטיס כי הוא קרוב לכרטיס אחר ואין אפשרות לשים משהו גדול יותר מהסטוק שיש עליו כרגע

כנראה שהבנת את התגובה שלי שונה ממה שאני התכוונתי...

אני מדבר יותר על הוויכוח של הזיכרון(128/256) , נאמרו פה טענות נכונות , אבל אתה לא ממש התייחסת... לדוגמה:

כולם אמרו לך ש-256MB לכרטיס לא ישנו כלום(והם צודקים לצורך העניין) , אבל אתה היית בשלך:

וחוץ מזה הכרטיס הוא פיסיאי אקס שעובד בכפול 16 ו 256 ראם לכרטיס

נותן פייט רציני ל 128גיטי

נעזוב לרגע את הוויכוח על הזיכרון ואני יתייחס לחלק הראשון של התגובה שלך.

זה שהוא עובד באפיק PCIe שרוחב הפס בו הוא 16X לעומת הAGP שהוא עובד ב-8X לא אומר כלום ,

ההבדלים ביניהם הם בכלל לא מורגשים ואתה לא תשים לב להבדלים במשחקים(אולי באיזה פריים או שניים)

אז לסיכום(אני ממש עייף) - כל עוד אתה מרוצה מהכרטיס שלך , זה מה שחשוב... תתחדש.

אפילו שיכלת לקנות כרטיס חזק יותר ומשתלם יותר , אבל מה שהיה היה.

מה שכן , להבא אני ימליץ לך להתייחס יותר לתגובות הגולשים , הרוב הגדול כאן מדבר מניסיון ועם ביסוס לדברים שלו.

אז שיהיה לך לילה טוב והמשך גלישה נעימה , אני הולך לישון :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SARITI ....  תשמע - אני לא קשור לצוות פה, אני סתם משתמש שלא קשור בכלל לדיון- שעברתי כאן על כל התגובות (כך שלא תגיד שאני ממחנה זה או אחר)... ותשמע מה יש לי להגיד לך:

מה שעשית עכשיו זה זרקת כסף לפח.

למה לא הלכת וקנית FX5200 עם 256MB? -הוא בכלל עול האיזה 200 שקל... והוא הרי עם 256MB ! זה אומר שבעתיד הוא יריץ משחקים הרבה יותר טוב מ6600GT (המסכן עם רק 128MB) ....

אתה אומר שאם תעשה OC למהירויות של 6800 אתה תעקוף 6600GT... וואלה? אז למה לא לקחת FX5200 ולעלות לו את התדרים למהירות של 6800U ???? ואז הFX5200 שלך (שעלה רק 200 שקל) יעבוד יותר טוב מרוב הכרטיסים בשוק....

אחי יותר מזה- אם היית קונה FX5200 והיית מריץ עליו פקמן- או 1 , היית רואה שהוא לא נופל מ6800U , אז למה לא קנית FX5200 עם 256MB ב200 שקל??? הכי פיננסי ויש לו 256MB!!!! (זה למשחקים עתידיים אמרת, לא?)

גבר- בסופו של דבר קנית כרטיס, תהנה ממנו, תלמד ותחכים... כי כשהכרטיס שלך יתחיל לזייף (פתאום רזולוציות גבוהות ופילטרים מתחילים להקשות עליו וזה יקרה...עם משחקים שיצאו בעתיד-הקרו ב אפילו) ואז תראה שה6600GT (שעולה רק 200 שקל יותר).... משום מה עם כל ה128MB העלובים שלו... מראה לכרטיס שלך מאיפה משתין הדג...

אתה אומר שעשית סקר שוק? אם היית קורא ביקורת אפילו אחת שעושה השוואה בין 6600 ל6600GT היית מבין כמה זה טפשי לקנות 6600 כשבעוד 200 שקל את הלא מקבל כרטיס טיפה יותר טוב אלא ברמה אחרת לגמרי....

אתה אומר שעם OC הוא יעקוף? בבקשה-עשה Oב ותגלה שאת בכלל לא יכול להגיע למהירויות גבוהות כי הכרטיס חרא בOC. לעומת ה6600GT שלכשעצמו הרבה יותר טוב- הוא גם אחלה בOC.... כך שהפער הגדול שלו רק גדל....

בקיצור- סלח לי- אבל עשית פה 3 טעויות:

1. שאלת שאלה אנשים שמבינים קצת יותר ממך (יפה מאוד, באמת, אחלה דרך לקנות היא לשאול קודם)- כולם פה פה אחד אמרו לך מה לעשות (בלי שום מניע אישי)- לא הקשבת.

2. הלכת וקנית ובזבזת את הכסף שלך כשפשוט זאת קניה מוטעית- אין כאן על מה להתווכח בכלל- פשוט הלכת וזרקת את הכסף כשבעוד 200 שקל יכולת להוצי אכרטיס לא "קצת יותר טוב" אלא ברמה אחרת לגמרי...

3. אחרי שכבר עשית את הטעות אתה בא ומתווכח עם אנשים שיצאת צודק- וגבר.... אני עם הכרטיס שלי (שהוא בכלל מהדור הקודם) מראה לכרטיס שלך אבק... גם מישהו עם R9800PRO (רק עם 128 MB ) - הוא גם יראה לך אבק- כרטיס מהדור הקודם בכלל!!!

בקיצור- בתור אחד שבכלל לא קשור לוויכוח הזה (שלא תגיד שאנחנו כאן עושים קנוניה), סלח לי אבל יצאת טמבל- 3פעמים. וזה עצוב.

תתחדש.

תסלח לי אבל תגובות כמו שלך מורידות את רמת הפורום

אבקש שלא תדבר אליי בחוצפה כזאת, בפעם הבאה אתלונן לצוות הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי אבל תגובות כמו שלך מורידות את  רמת הפורום

בבקשה תתלונן שינעלו כבר את הת'רד המטופש הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן:

זה לא אומר שה 6600 הרגיל פחות טוב

נכון להיום הגיטי יותר טוב אבל תחכו שהמשחקים ידרשו 256 אז לא יעזור גם דידיאר5 למי שיש רק 128מגה בכרטיס

וכאן:

אם אתה אומר שכמות לא קשורה לאיכות  ומה שעולה יותר הוא לא כ"כ טוב

אתה רק מחזק את השערתי שה6600 הרגיל שעולה פחות הוא לוודוקא פחות טוב :)

וכאן:

בעתיד משחקים ידרשו וינצלו את כל ה 256 מגה של הכרטיס ואז הגיטי ייפול אלה אם כן הוא בגרסת ה 256 !

מי שקונה היום 128מגהביט ולא משננה איזה כ חזק זה עושה טעות חיו :xyxthumbs:

בסך הכל אנשים מנסים להסביר לך, שהטיעון שלך כאן:

פיצויי הזכרון בהחלט יהיה שווה בטווח הארוך זה הכל ידידיי הטובים

הוא פשוט לא נכון. גם בעתיד לא יווצר מצב ש-6600 עם 256MB יהיה יותר חזק, או לחילופין יריץ יותר טוב משחקים, מ-6600GT עם 128MB.

עכשיו בקשר לזה:

תסלח לי אבל תגובות כמו שלך מורידות את  רמת הפורום

האא??

הבחור השקיע, כתב לך הודעה מפורט עם תשובה מלאה - ומה אתה עושה - יורק לו בפרצוף כי הוא מנסה לעזור לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי שגם כמה מנהלים צעירים פה מדברים בחוצפה כגון (יורק..) :screwy:

אם המנהלים שאמורים לשמש דוגמא לפורום מרשים לעצמם לדבר ככה אז אי אפשר לבוא בטענות כלפי המשתמשים בכלל...

בכל מקרה העניין כבר לא רלוונטי פעלתי לפי החלטתי וקניתי מה שאני רציתי ואני שמח עם החלטתי מי שלא מרוצה שישאיר את הכעס שלו בלב

:xyxthumbs:

אבקש לנעול את האשכול הוא כבר הגיע ל 9 עמודים :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המנהלים שאמורים לשמש דוגמא לפורום מרשים לעצמם לדבר ככה אז אי אפשר לבוא בטענות כלפי המשתמשים בכלל...

בכל מקרה העניין כבר לא רלוונטי פעלתי לפי החלטתי וקניתי מה שאני רציתי ואני שמח עם החלטתי מי שלא מרוצה שישאיר את הכעס שלו בלב

אבקש לנעול את האשכול הוא כבר הגיע ל 9 עמודים :hi:

ממש חוצפה מה שהולך פה !איך אתם נותנים (המנהלים) לבנאדם חסר השכלה (שמשחק את עצמו יענו שופט במשרה מלאה +שעות נוספות)כמוהו להמשיך ולטחון מים ???? אני עוקב אחרי התרד הזה כבר כמה זמן וממש חוצפה מה שהוא עושה פה למנהלים "המנהלים שאמורים לשמש דוגמא לפורום מרשים לעצמם לדבר ככה" :הלו!!...תתעורר ימעפן !! :bash: הם אנשים כמוך וכמוני ולא איזה שגרירים עם חליפות מחוייטות מה100 הקודמת .....ובאיזה זכות אתה בא ומטיף למנהלים איך לדבר....?!?!?! :pissed: :pissed:

קנית 6600 רגיל יופי !

זה שאתה לא שומע למה שאנשים אומרים לך זה כבר נושא בפני עצמו :s07: מה שאני מציע לכם (מנהלים) תנעלו את הטרד הטיפשי הזה  כי הוא כבר יצא מכל פרופרציות !!אין טעם להמשיך ולהשאיר אותו.....  כבר מיצא את עצמו אז לנעול! :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חאלס דיי

אנשים מנסים לעזור לך מקדישים לך זמן משקיעים בתגובות

ואתה מדבר אליהם בזיזול יש עליך פוזה של של בן אדם חכם מינימום איינשטן

זה שתדבר בשפה גבוהה לא הופך אותך לחכם

זה כמו שתתווכח עם מישהו שעגבנייה היא שחורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבקש לנעול את האשכול הוא כבר הגיע ל 9 עמודים  :hi:

לכו תבינו, בן-אדם פשוט מחורפן!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהלים , בפעם האחרונה , אני מבקש לנעול את הדיון , ואם אפשר גם מכיוון שזה מציק לי , לתת למשתמש אזהרה , שלא יטעה אנשים אחרים שיחשבו ש6600 רגיל או בכלל כרטיס עם 256מגה יותר טוב בעשרות אחוזים מאחד כזה עם 128מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...