כדאי לרכוש XFX6600 PCI-E 256MB? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי לרכוש XFX6600 PCI-E 256MB?

sariti

Recommended Posts

overlord , ב3dmark03 תהיה יותר בכיוון ה5100 לרגיל ו8100-8200 לגיטי , לפותח התארד , אתה באת לשגע אותנו? , כי אני פשוט לא מבין אותך , יש לך עובדות , כל האתרים בעולם ובארץ אומרים את אותו הדבר ויש סקירות , אני בעצמי התקנתי 6600GT 256מגה בPCIE לבן דוד שלי שלא צריך יותר מזה , ו3 6600GT בAGP עם 128מגה דידיאר3 , והGT יותר טוב בלפחות 20אחוז אם לא יותר(הרבה יותר) , ועוד המערכת עם ה6600 הרגיל הייתה יותר חזקה(פנטיום 4 B 3.0 לעומת אטלון 64ביט 3000 סוקט 939 עם דואל דידיאר 1GB)

בכל מקרה , אם אתה מתכוון להמשיך ולהתנגד לדברים שלנו , בכיף שלך , לך על ה6600 , הוא לא כרטיס חלש , הוא גם לא חזק , אבל אז , למה באת לכאן בכלל!? , כדי להתווכח איתנו שה6600 יותר חזק מה6600GT!? , הרי למה קוראים לGT GT!? , כי הוא יותר חזק , בהרבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

overlord , ב3dmark03 תהיה יותר בכיוון ה5100 לרגיל ו8100-8200 לגיטי , לפותח התארד , אתה באת לשגע אותנו? , כי אני פשוט לא מבין אותך , יש לך עובדות , כל האתרים בעולם ובארץ אומרים את אותו הדבר ויש סקירות , אני בעצמי התקנתי 6600GT 256מגה בPCIE לבן דוד שלי שלא צריך יותר מזה , ו3 6600GT בAGP עם 128מגה דידיאר3 , והGT יותר טוב בלפחות 20אחוז אם לא יותר(הרבה יותר) , ועוד המערכת עם ה6600 הרגיל הייתה יותר חזקה(פנטיום 4 B 3.0 לעומת אטלון 64ביט 3000 סוקט 939 עם דואל דידיאר 1GB)

בכל מקרה , אם אתה מתכוון להמשיך ולהתנגד לדברים שלנו , בכיף שלך , לך על ה6600 , הוא לא כרטיס חלש , הוא גם לא חזק , אבל אז , למה באת לכאן בכלל!? , כדי להתווכח איתנו שה6600 יותר חזק מה6600GT!? , הרי למה קוראים לGT GT!? , כי הוא יותר חזק , בהרבה!

חס וחלילה לא באתי להתווכח

אלה להגיד את העובדות שאני חושב שהם חשובים ולא להסתיר אותם מתחת לשולחן...

אני אישית לא ראיתי הבדל בפאר קריי בדרייבר3 ניד פור ספיד אנדרגראונד2 בין הרגיל לגיטי שום הבדל שנראה לעין (ואותם אפקטים בדיוק במישחק)

אז לדעתי אני לא חושב שצריך להשקיע לגרסת ה GT

ובקשר לסכרון ב 6600 הרגיל אם אני עושה ל 1000מגההרץ זה יההי שווה ערך לגיטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה לא באתי להתווכח

אלה להגיד את העובדות שאני חושב שהם חשובים ולא להסתיר אותם מתחת לשולחן...

אני אישית לא ראיתי הבדל בפאר קריי בדרייבר3 ניד פור ספיד אנדרגראונד2 בין הרגיל לגיטי שום הבדל שנראה לעין (ואותם אפקטים בדיוק במישחק)

אז לדעתי אני לא חושב שצריך להשקיע לגרסת ה GT

ובקשר לסכרון ב 6600 הרגיל אם אני עושה ל 1000מגההרץ זה יההי שווה ערך לגיטי?

לא...

הGT בא עם זיכרונות GDDR3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומכיוון שהוא בא עם דידיאר 3 זה נותן לו יתרון כי רוחב הפסח שלו יותר גבוהה בהרבה , זה שיש יותר , לא אומר כלום , תמיד מה שיקבע בכרטיסי מסך זה לא הכמות אלא ה"איכות" שזה אומר המהירות של הזיכרונות , רוחב הפס של הגיטי גדול בכמעט פי 2 מהרגיל. , בקיצור , זה שאתה לא רואה הבדלים , לא רואה שלא תראה בעתיד , בעתיד תראה הבדלים גדולים מאוד לטובת הגיטי מכיוון שרוחב הפס שלו הרבה יותר גבוהה , גם בין ה9800NP ל9800XT לא רואים הרבה הבדל , אבל הוא קיים.

בוא נגיד ככה , תנסה לשחק רידיק בשני הכרטיסים על אותו המחשב על אותם הגדרות ותבין שהגיטי חזק בהרבה...(רידיק משחק לא קל מבחינה גרפית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומכיוון שהוא בא עם דידיאר 3 זה נותן לו יתרון כי רוחב הפסח שלו יותר גבוהה בהרבה , זה שיש יותר , לא אומר כלום , תמיד מה שיקבע בכרטיסי מסך זה לא הכמות אלא ה"איכות"  שזה אומר המהירות של הזיכרונות , רוחב הפס של הגיטי גדול בכמעט פי 2 מהרגיל. , בקיצור , זה שאתה לא רואה הבדלים , לא רואה שלא תראה בעתיד ,  בעתיד תראה הבדלים גדולים מאוד לטובת הגיטי מכיוון שרוחב הפס שלו הרבה יותר גבוהה , גם בין ה9800NP ל9800XT לא רואים הרבה הבדל , אבל הוא קיים.

בוא נגיד ככה , תנסה לשחק רידיק בשני הכרטיסים על אותו המחשב על אותם הגדרות ותבין שהגיטי חזק בהרבה...(רידיק משחק לא קל מבחינה גרפית)

חח לזה בדיו רציתי להגיע

בעתיד אני יחליך תכרטיס למשהו חדש

ולא ייתקע עם גיטי שהשקעתי עליו הרבה

אז נכון לעכשיו במשחקים אין שום הבדל ולזאת מסקנה רציתי להגיח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תידפק - שמע לכולם וקח את ה6600 GT , FPS יותר גבוה , ביצועים הרבה יותר מרשימים...

אל תשפוט כרטיס לפי הזיכרון , למשל - READON 9550 256MB יותר טוב מה 9600XT 128MB ? - לא!

ואה, זתם שאלה - ראיתי שמקודם דיברתם על GDDR 3 ב6600GT .. , תראו יש לי 6800NU ובחוברת של היצרן כתוב שהוא לא GDDR3 אבל בEVEREST כתוב ב BUS TYPE - GDDR3 , באמת יש בכרטיסי 6800 NU GDDR3 ולא ידעתי ? אגב הכרטיס הוא מחברת XFX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואה, זתם שאלה - ראיתי שמקודם דיברתם על GDDR 3 ב6600GT .. , תראו יש לי 6800NU ובחוברת של היצרן  כתוב שהוא לא  GDDR3 אבל בEVEREST כתוב ב BUS TYPE - GDDR3 , באמת יש בכרטיסי 6800 NU GDDR3 ולא ידעתי ? אגב הכרטיס הוא מחברת XFX

לא. הוא עם זיכרון רגיל.

חברת XFX

יותר טובה מגיגהבייט וגאינווארד? כי ראיתי שהם עולים חות מ XFX

מדוע??

שניהם חברות טובות, בדר"כ לGAINWARD יש פתרונות קירור טובים יותר (אחת מהחברות המובילות בעולם). ומתי תבין שכמות לא קשורה לאיכות?!

(אז אם יקרה יותר מGAINWARD [למרות שאני לא מאמין שקיים דבר כזה] אזי היא יותר טובה? סליחה אבל יש לך צורת חשיבה של ילד בן 6).

ההפרשים רק כמה עשרות שקלים לטובת ה XFX

אולי בגלל שהפילטרים שלה טובים יותר?

אין קשר.

אתה יודע בכלל מה זה פילטרים?

מטרת הפילטרים בכלליות (בלי להכנס להסברים מיותרים) היא "לנקות" ולחדד את איכות התמונה.

איך הכרטיס מתמודד עם פילטרים תלוי בחוזק של הכרטיס נטו (ליבה+זיכרונות) בלי קשר ליצרנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. הוא עם זיכרון רגיל.

שניהם חברות טובות, בדר"כ לGAINWARD יש פתרונות טובים יותר (אחת מהחברות המובילות בעולם). ומתי תבין שכמות לא קשורה לאיכות?!

(אז אם יקרה יותר מGAINWARD [למרות שאני לא מאמין שקיים דבר כזה] אזי היא יותר טובה? סליחה אבל יש לך צורת חשיבה של ילדה בת שנתיים).

אין קשר.

אתה יודע בכלל מה זה פילטרים?

מטרת הפילטרים בכלליות (בלי להכנס להסברים מיותרים) היא "לנקות" ולחדד את איכות התמונה.

איך הכרטיס מתמודד עם פילטרים תלוי בחוזק של הכרטיס נטו (ליבה+זיכרונות) בלי קשר ליצרנית.

אם אתה אומר שכמות לא קשורה לאיכות ומה שעולה יותר הוא לא כ"F טוב

אתה רק מחזק את השערתי שה6600 הרגיל שעולה פחות הוא לוודוקא פחות טוב :)

ופילטר כמובן מהפירוש סינון כמובן שהמשמעות לנקות ובמקרה ל כ מסך הכוונה לנקות את המסך לחדד אותה מ"רעשים".

אם אתה לא מאמין ש יקרה יותר מגינווארד אתה מוזמן לעשות חיפוש בכמה אתרים פופולארים כי אני חושהב שאסור לפרסם כאן את שם החנות

אבל אם תחפש תמצא אני בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים לא יראו הבדלים באיכות התמונה אם תריץ אותם על אותם ההגדרות - זה ברור

מה שטוב בGT זה שהוא יסחוב הגדרות הרבה יותר גבוהות, שזה מה שחשוב בכרטיס מסך, וזה ייתן לך איכות תמונה טובה בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר שכמות לא קשורה לאיכות  ומה שעולה יותר הוא לא כ"F טוב

אתה רק מחזק את השערתי שה6600 הרגיל שעולה פחות הוא לוודוקא פחות טוב :)

ופילטר כמובן מהפירוש סינון כמובן שהמשמעות לנקות ובמקרה ל כ מסך הכוונה לנקות את המסך לחדד אותה מ"רעשים".

אם אתה לא מאמין ש יקרה יותר מגינווארד אתה מוזמן לעשות חיפוש בכמה אתרים פופולארים כי אני חושהב שאסור לפרסם כאן את שם החנות

אבל אם תחפש תמצא אני בטוח.

לא יודע איך הגעת ממה שאמרתי שכמות זה לא מדד יחידי לאיכות לכך שאני מצדיק את דעתך שה6600 יותר טוב מה6600GT לכן אולי תקרא את התגובה שוב....

בכל מקרה, אין לי כוונה להתווכח איתך שה6600GT הרבה יותר טוב מגירסתו הרגילה (להלן 6600) בגלל שנראה לי שאתה די "נעול" בדעותיך ואינך מקשיב לדבר שנאמר כאן. אז שתחליט להתפקח ולהכיר בעובדות תקווה שזה כבר לא יהיה מאוחר מדי.

בכל מקרה לא נראה לי שיש עוד מה להוסיף בנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך הגעת ממה שאמרתי שכמות זה לא מדד  יחידי לאיכות לכך שאני מצדיק את דעתך שה6600 יותר טוב מה6600GT לכן אולי תקרא את התגובה שוב....

בכל מקרה, אין לי כוונה להתווכח איתך שה6600GT הרבה יותר טוב מגירסתו הרגילה (להלן 6600) בגלל שנראה לי שאתה די "נעול" בדעותיך ואינך מקשיב לדבר שנאמר כאן. אז שתחליט להתפקח ולהכיר בעובדות תקווה שזה כבר לא יהיה מאוחר מדי.

בכל מקרה לא נראה לי שיש עוד מה להוסיף בנושא הזה.

לא יודע מאיפה לקחת שאמרתי שהרגיל יותר טוב מהגיטי

בסך הכל אמרתי שהוא לא נופל ממנו בצורה דרסטית ופיצויי הזכרון בהחלט יהיה שווה בטווח הארוך זה הכל ידידיי הטובים

רכשתי בשעה טובה XFX 6600 256MB PCI-E

על לוח K8NF-9

ומעבד Winchester 0.09 technology low voltage

2x Kingstone Dual Channel 256MB PC3200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שזה מתבטא ככה , אבל :

אתה מטומטם.

לא הבנת כלום ממה שאמרתי לך , גם היום , יש הבדל רציני בין שני הכרטיסים! , אם תשים את שניהם ברידיק על 1024X768 עם פילטרים 2X ו16X , תראה שהגיטי בערך ב40\45אחוז יותר טוב! , בהרבה! , ה6600 הרגיל בקושי יוכל להריץ את המשחק הזה על ההגדרות האלו בעוד שה9800פרו שלי כן מסוגל , ואפילו טוב... , בקיצור , עשית טעות , בעוד 100-200שקל היית מקבל כרטיס הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...