צריכת חשמל של ה 90 ננו מטר דור ב של AMD מול אינטל - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכת חשמל של ה 90 ננו מטר דור ב של AMD מול אינטל

TC2B

Recommended Posts

עכשיו אני אומר רציני לעומרי, לינטגרל ולעוד אחד שהתווכח עם תפוחים באשכול של "מלחמת הכוכבים פרק 3".

אומנם, אולי (!) תפוחים לא מציג את התמונה המלאה והוא בעצם אומר עובדות אבל רק חצי מהעובדות ולא את העבודות המלאות.

(חצי אמת- גרוע משקר) אבל זה לא העניין.

אני קורא את כל הדיון מההתחלה ועד הסוף וגם קראתי את הדיון על מלחמת הכוכבים ועוד כמה דיונים.

בתור בן אדם ניטרלי לחלוטין אני פשוט נדהם איך תפוחים קוטל אותכם עם טענות שאתם לא יכולים לעמוד מולם.

לדוגמא אנשים פה צועקים "בהתחלה היה בעיה עם 4 עכשיו זה הסתדר" והאשכול התחיל עם זה ש"תפוחים" הראה שבמעבד הכי (!) מתקדם

של הבעיה לא קרובה לסיום, כמו שתפוחים אומר באמת הבעיה תיגמר רק (!) שיצאו המעבדים החדשים בעוד כשנה ואז יהיה תחרות.

תפוחים אמר (לא פעם אגב) שבתחילת 2006 יכול להיות שאינטל יהיו יותר טובים ונכון להיום הם מפגרים טכנולוגית.

מי שמאשים את תפווחים בייחצנות אז הוא לא חכם כי תפוחים הודה שבניידים יותר טובים ומי שמקלל את תפוחים אני לא יתייחס כי זה רמה של כיתה ב'.

שמישהו יותר חכם מכם, אתם ניגשים לפתור את הבעיה בקללות, אז עדיף שלא תגיבו זה נראה רע, לפחות עומרי מתמודד ומצליח להגיב לתפוחים.

עוד משהו שנשמע הרבה זה "פנטיום 4 מתחמם יותר אבל הוא יותר טוב בקידוד" , גם לזה תפוחים תמיד אומר, שהייתרון של הוא לא רק בהתחממות אלה בעוד המון דברים כמו משחקים, 64 ביט וכו...

אבל גם מי שרוצה לקודד (לא משנה אם זה חנות קידודים או בן אדם פרטי שמקודד) לא יקנה 4 לקידוד.

מי שרוצה לעשות קידוד רציני וריבוי משימות רציני אז 4 יותר טוב מאטלון 64, אבל מי שבאמת רוצה לקודד יקח מעבד אחר לגמרי ומראש לא יגש לתחרות בין אטלון 64 לפנטיום 4.

בקיצור, מה שאני מנסה להגיד שכל המתווכחים הסידרתיים מול "תפוחים" כדאי שתיקחו שבוע חופשה, תחפשו בגוגל את מירב הדברים הרעים נגד ,

את כל הדברים הטובים בינטל, אולי אז יתיהיו פייט רציני לתפוחים, כי גם אם הוא עושה תעמולה והוא יחצן של הוא פשוט משפיל אותכם.

חבל.. אני אומר את זה מתוך קורא מהצד, חודשים אני בפורום הזה (מגיב רק בשבועיים האחרונים), אני גם ילד בן 15, אני רוצה ללמוד מחשבים רציני

ובנתיים אני קורא בפורומים ומגיב כדאי ללמוד את המירב לפני שאני יקח קורסים.

(למדתי להרכיב מחשב, לפרט מחשב, לעשות OC וכו וכו.. ממש ילד גדול :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא היה בעמוד הראשון, אני לא טורח לבדוק תאריכים כי אני משער שמה שבעמוד הראשון עוד ענייני.

אם הדיון היה בעמוד השני לא הייתי מגיב (אני גם לא טורח להגיע לעמוד השני) או שהייתי בודק תאריכים.

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היה בעמוד הראשון, אני לא טורח לבדוק תאריכים כי אני משער שמה שבעמוד הראשון עוד ענייני.

אם הדיון היה בעמוד השני לא הייתי מגיב (אני גם לא טורח להגיע לעמוד השני) או שהייתי בודק תאריכים.

:-\

איך בדיוק הוא היה בעמוד הראשון אם ההודעה האחרונה בו היא מה 12 לאפריל?!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אינטל נמצאת בפיגור טכנלוגי משמעותי מאחורי אינטל"

נשמע קצת מוזר לא, תפוחים? תערוך :xyxthumbs:

ומה שאתה אומר במרוץ מה"ז נכון - רק אני לא חושב שעל לאפשר לאינטל להעתיק את מה שהם עושים בליבות בלי סכום כסף נכבד מאוד - ובגלל תפיסת המה"ז של הגיע להם לאבד נתח שוק ובגדול

זה אפשרי שהייתה תקלה בשליחת נתונים או בדטהבייס של HWZONE ולכן קיבלת את הדיון בעמוד ראשון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו כבר לוקחים פסק זמן של כמה שבועות כדי ללמוד להתמודד טוב יותר עם תפוחים :screwy:

נו באמת...

תקרא טוב ותראה מי בורח מתשובות ומי מסלף דברים של אנשים שיתאימו לתעמולה נגד

בכל אופן, אין טעם להמשיך את הדיון הזה

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...