מה עדיף לי MX1K או MX518? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף לי MX1K או MX518?

Rule The Pc

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע מה איתכם , אבל היה לי ניסיון עם הMX1000 ויש לי בבית MX510 וMicrosoft Explorer 3.0 , מכולם אני הכי אהבתי את האקספלורר 3 , הוא קל , מהיר , נוח , ופשוט עכבר מדהים , החסרון היחיד שלו לדעתי(אני לא ממש ספץ בכפתורים ולא מפריע לי גם אם יהיה לו שלוש(למרות שיש לו 5)) זה שהוא מתאים רק לימיניים... , הוא עכבר מדהים לדעתי , לגיימרים... , כמה שה510 טוב ונוח , המיקרוסופט פשוט קל ואני אוהב עכברים קלים , תוך שניה מרימים ומזיזים , במשחקים כמו אנריל זה ממש טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איתך בעניין הזה.

בעכברים של לוגיטק כף היד פונה למטה (תנוחה לא טבעית לזמן ממושך),בעוד שבאקספלורר 3 העכבר כל גך גבוה עד שהתנוחה היא טבעית לגמרי.

הוא עלה לי 120 שקלים לפני שלוש שנים והוא עדיין משרת אותי נאמנות.

החיסרון היחיד הוא הרגישות המאוד מחוספספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם , אבל היה לי ניסיון עם הMX1000 ויש לי בבית MX510 וMicrosoft Explorer 3.0 , מכולם אני הכי אהבתי את האקספלורר 3 , הוא קל , מהיר , נוח , ופשוט עכבר מדהים , החסרון היחיד שלו לדעתי(אני לא ממש ספץ בכפתורים ולא מפריע לי גם אם יהיה לו שלוש(למרות שיש לו 5)) זה שהוא מתאים רק לימיניים... , הוא עכבר מדהים לדעתי , לגיימרים... , כמה שה510 טוב ונוח , המיקרוסופט פשוט קל ואני אוהב עכברים קלים , תוך שניה מרימים ומזיזים , במשחקים כמו אנריל זה ממש טוב...

תעשה את המוד להוצאת המשקל (משקולת זהובה בתוך העכבר) ל- mx510 ואז תנסח מחדש את ההודעה. וככה זה עם CSers, הם תמיד ילכו על ה- MS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם זה נראה כמו רעיון ממש טוב......

רגע רגע אם אני אוציא את המשקולת מהMX518 אז הוא יותר יקל וזה יותר טוב או שהמשקל הוא דווקא יתרון?

וגם זה לא מבטל אחריות או פוגם בעכבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

מצטער על ההקפצה אבל אין טעם בתראד חדש

אוקיי תעזרו לי בדילמה.. הנה השיקולים

MX1000-

לייזר טיפה יותר דיוק

כפתור איפה שהאגדול שהוא כמו ALT TEB שזה ממש ממש חשוב לי ועקרוני

אלחוטי

יש לו בעיה שמתי שמרימים את העכבר ולוקחים אחורה זה מזיז אותו אחורה גם וזה די מבאס

פחות טוב למשחקים

יותר יקר

MX518-

1600DPI שזה ממש רמה כמעט כמו לייזר

אין לו אתה הכתפור ההוא שיש לMX1000 שזה חשוב לי

הוא חוטי אבל זה לא חסרון

יותר נוח למשחקים לפי מה שהבנתי

יותר זול

האם אפשר בדרייברים של הMX518 לעשות שכתפור אחד שלו יהיה כמו הכתפור שיש לMX1K והוא ישמש כמו ALT TEB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...