מדענים הצליחו לייצר חור שחור! - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדענים הצליחו לייצר חור שחור!

Libby

Recommended Posts

תנועה מהירה בחלל? גאוני!

:)

אני דווקא חשבתי על שימוש בחור שחור בתור פח זבל שיקטין את כל הזבל לגדלים מיקרוסקופים, הזבל שאנחנו מייצרים כל יום רבותי...

ומה זה יתן לנו?

קודם כל צריך למחזר, לא להעיף הכל.

אחרי זה, למה שנגדיל ונגדיל אותו ובסוף הוא יתפוצץ לנו בפנים?

אנחנו רוצים להשמיד את עצמנו? שואה גרעינית תקח פחות זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השאלה היא האם הוא מכלה את מה שנכנס אליו או שבאמת אפשר לנוע דרכו. (שמעתם על התיאוריה שכל חור שחור מוביל ליקום אחר?)

שמע בעיקרון לדחוף הכל לחור שחור זה סוג של מיחזור כי בסופו של דבר חור שחור מגיע למצב של ברזל

ha? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מיחזור?

אתה צריך להחזיר דברים למצב טוב שלהם, ולפני שזה יהרוג אותך או ישאב אותך.

אם אנחנו סתם רוצים להפטר מזבל שולחים אותו לחלל.

הרי אם ניצור חור שחור ששואב (מן הסתם) פשוט נשאב אליו גם. oO

עדיין לא הבנתי את התועלת שבחור שחור למטרת שאיבת זבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם הוא מכלה את מה שנכנס אליו או שבאמת אפשר לנוע דרכו. (שמעתם על התיאוריה שכל חור שחור מוביל ליקום אחר?)

כן, שמעתי ב"גולשים בזמן"....

;)

אם מוצאים אובייקט שלא מתפרק לאטומים כשהוא בחור שחור, או אובייקט שיכול להתפרק ואז "להתרכב" בחזרה,

ומוצאים חור שחור מסוג תולעת כנ"ל, אז.....קדימה לקצה היקום?

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חור שחור זה בעצם תהליך מיחזור טבעי

הוא הופך את כל האטומים שבתוכו(בעיקר מימן בהתחלה) להליום וכך הלאה עד שהוא כולו הופך לגוש ברזל(ובסוף גם מתפוצץ לכל שאר היסודות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ליקום קצה.

תמיד יש ריק מסביב.

ואי אפשר להשתמש בחור שחור. לא משנה מה תחשוב (ועלק מיחזור. יקח לו יותר מדי זמן להוציא הכל..), כי אנחנו נשאב גם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(לא הולכים לתת לי להגיב פה?? כבר עשר פעמים: "שים לב - בזמן שהגבת הנושא התעדכן" !!!!!! רבאק!!!!)

שמע בעיקרון לדחוף הכל לחור שחור זה סוג של מיחזור כי בסופו של דבר חור שחור מגיע למצב של ברזל

איפה שמעת דבר כזה?

ומי בכלל נתן לאנשים האלו רשות לנסות בכלל לייצר חור שחור? אם זה היה יוצא מכלל שליטה?? (לא שאני קונה את זה שזה חור שחור במלוא מובן המילה, בשביל שייווצר חור שחור, גוף כלשהו אמור לקרוס לתוך עצמו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הראשון שעלה לי לראש ששמעתי על זה הוא באמת פצצה-גרעינית חור שחורית - אם נכתב שאנרגיה שנפלטה הייתה עצומה ( פי 300 מיליון מהחום על השמש) אז ברור שיהיו כמה רעיונות צבאיים לשימוש של זה.. מה גם שאני מאמין שהתיאוירה עוד לפני הניסוי הייתה קיימת מזמן והרעיון והשימושים שלו עלה במוחו של מדען הרבה לפני הכתבה הזאת.. מדענים עשו המון דברים ניסויים בלתי נתפסים במשך השנים שהיו למשך מיליונית ביליונית השניה, כמו העובדה שהצליחו לשנות מיקום  חומר בעל מסה (טלפורטציה) למשך מיליונית השניה , ועוד ניסויים שההשפעה שלהם לטווח הקצר הייתה בעיקר במישור התיאורתי - אולי עוד עשרות שנים תיהיה להם השפעה גם במישור המעשי והם יחשבו לפורצי דרך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא העבירו את החומר ממקום למקום, הם פשוט נתנו לשני חלקיקים זהים את התכונות אחד של השני. זה קוונטים, ומעניין מאוד אבל זה מייגע ומיותר לרובנו. למה שלא תדברו על משהו קצת יותר רלבנטי כמו סל התרופות וזה שיש לכם רק מכשיר MRI אחד בכל הצפון.

או איך עובד MRI. או דופלר. פיסיקה יישומית. זה הכי מעניין שיש לדעתי. חוץ מהיקף החזה של יב"ז.

או סתם על ביולוגיה ורפואה ודברים שאני אוכל להשוויץ בהם על הידע הרבה שצברתי על פני 4 שנות גרבוץ, במקום ללמוד לבחינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניצלו תופעה שנקראת קואנטום טאנאלינג (מנהרה קואנטית בתירגום עילג) כדי להגיע למהירות פי 5 ממהירות האור (החומר לא מגיע פיסית למהירות הזו, הוא נע בין שתי מקומות בזמן קצר יותר מאשר היה לוקח לאור לעבור בינהם)

חור שחור הוא ממיר אנרגיה מצוין, כל מה שתיזרוק לתוכו יחזור כאנרגיה, היה קטע כזה בסטאר טרק ובכמה משחקי מחשב

והיום חושבים שליקום יש קצה, או יותר נכון אנחנו חיים על כדור 4 מימדי, אבל חשים רק בשלוש (כמו שפעם חשבו שהעולם שטוח) ואם תנוע מספיק זמן בכיוון מסוים, תחזור למקום שממנו התחלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט מרתק...אין מה לומר...

ניצלו תופעה שנקראת קואנטום טאנאלינג (מנהרה קואנטית בתירגום עילג) כדי להגיע למהירות פי 5 ממהירות האור (החומר לא מגיע פיסית למהירות הזו, הוא נע בין שתי מקומות בזמן קצר יותר מאשר היה לוקח לאור לעבור בינהם)

אם החומר לא מגיע פיסית למהירות הזו, איך הוא כן נע בין שתי הנקודות יותר מהר מהאור? פרדוקס משהו...

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...