המתנחלים חסמו את נתיבי איילון - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המתנחלים חסמו את נתיבי איילון

anastasia

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Vitnir

It's ridiculous to think that you can accomplish something, such as support from the common people, by doing something that will annoy them like blocking one of the main traffic arteries in the country. I mean, imagine yourself a scenario - it's 6pm, you're trying to get home from a long and exhausting day at work and a bunch of fanatics are blocking the road and yell out slogans that don't realy interest you at the moment... Will it make you support them or just say "kick those annoying assholes off the road so I could finaly get home to my wife and kids!?.

Perhaps they think that by being pests they could just make us all say "Okay okay, leave the Gaza strip to them so they'll just clear out and let me drive home!".

There is protesting and there's being a pain in the ass of the common folk. Go figure.

מאחר ושרון מסרב לעריכת משאל עם, המתנחלים ויתרו על המלחמה על לב הציבור, כרגע הם נלחמים על בתיהם. חסימת נתיבי איילון לא נועדה לגרום לסימפטיה מצד הנהגים (אם כי חלקם הבינו אותם ואת מאבקם ולא התלוננו), אלא היוותה ניסוי כלים לקראת המהומות וחסימות הכבישים בכל רחבי הארץ שייערכו בזמן "ההתנתקות", במטרה להסיט אלפי שוטרי ממשימות פינוי ישובים למאבק בהפרות הסדר, ובכך להכשיל את "תוכנית ההתנתקות".

LaZy-BoY

מתנחלים לא תורמים כלום למדינה, אוכלי חינם!
אין לי שום בעיה לתת להם כבוד, אבל לפחות שישרתו את המדינה, וילכו לצבא, יש שם חלק שבכלל לא תומך במדינה יהודית.!

תפסיק להשמיץ! המתנחלים עובדים, משלמים מסים ומשרתים בצבא (בד"כ ביחידות מובחרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תגיד...אם אני אבנה לי בית גדול בגינה שלך, סתם ככה כי בא לי.

ותרצה לפנות אותי, תסכים שאני אקרא לך נאצי, אזרוק עליך אבנים, אשרוף לך את שביל הגישה לבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותרצה לפנות אותי, תסכים שאני אקרא לך נאצי, אזרוק עליך אבנים, אשרוף לך את שביל הגישה לבית?

בלי מלים.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דני

אתה חושב שאם המצב היה קורה שוב היום, אחרי ועדת אור (שהוקמה לפני הבחירות של ברק משיקולים פוליטיים), לא היו יורים בהם?

במי פגע בקבוק תבערה?

בערך במי שפגע בו צמיג שרוף לפני כמה ימים.

דרור,

הייתי מעריך (לא מסכים, מעריך) את הדעות שלך, אם לא היית כל כך חד צדדי ואטום.

אני לא מתכחש לסבל של הפלסטינאים, ויודע שיש דברים שהם לא בסדר גם בנו.

מה שמרתיח אותי, שאתה זועק רק את זעקתם של הערבים, אבל כאשר אישה בהריון, לא מתנחלת, לא פושעת מלחמה,

נרצחת, אתה לא פוצה פה. אתה לא זועק למה? אתה לא מחפש אשמים.

אבל אם צהל יכנס לרצועה, כדי למגר את הטרור יום אחרי, למצוא את משלחי המחבל, אתה הרי תזעק עד כמה לא הומניטרי שאזרחי רצועת עזה נצורים בביתהם.

אתה יפה נפש, ההבדל הוא שאתה לא שומע את זה מבנאדם שצועק מוות לערבים, וגם בנאדם שטוען שאנחנו לא הכי בסדר. אבל אתה פטריוט פלשתינאי.

זה מה שאני חושב עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לי שטר בעלות על הגינה, או לחלופין הייתה לפחות איזשהי הסכמה(אפילו שבשתיקה) שהבית הוא שלי - לא.

אבל אם היית בונה בית על איזשהו שטח בין הבית שלך לבית שלי, שלא לגמרי ברור של מי הוא, ואני בתגובה הייתי שולח את הבן שלי עם חגורת נפץ לבית קפה האהוב על אשתך, אני מניח שהייתה איזשהי מידה של הבנה(לא לגיטימיציה, הבנה) לפעולות הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרור,

הייתי מעריך (לא מסכים, מעריך) את הדעות שלך, אם לא היית כל כך חד צדדי ואטום.

אני לא מתכחש לסבל של הפלסטינאים, ויודע שיש דברים שהם לא בסדר גם בנו.

מה שמרתיח אותי, שאתה זועק רק את זעקתם של הערבים, אבל כאשר אישה בהריון, לא מתנחלת, לא פושעת מלחמה,

וכשאישה בהריון תהיה באמבולנס שחסמו את דרכו חבריך שאתה מעריך כי הם לא מבינים ערבים?

(כל שאר התגובה שלך לא רלוונטית, דברים כאלה תגיד לי בפרטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, בגלל אמבולנס שהמצאת מתנחלים חוסמים כבישים מרכזיים?

אל תבלבל ת'מוח, אל תכניסו לי מילים לפה ואל תשנה נושא.

התכוונתי לאמבולנס על מחלף פולג, או כביש 1, או מי יודע מי הבא בתור.

אלוהים, אתם תצדיקו גם את המשיחיסטים הכי מטורפים בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שאתה אומר, אסור לחסום כבישים אף פעם ובשום מצב?

לא הפגנה, לא מצעדים, לא שיירת ראש הממשלה...

הרי כל אלה חוסמים כבישים (בד"כ מאוד מרכזיים), ואני מניח שנהגי אמבולנסים למיניהם לא ממש משתגעים על זה.

דרור, אתה הוא זה שמשנה את הנושא.

הערה: ואני די בטוח ש-RK חשב שהתכוונת לאמבולנס שנתקע במחסום בשטחים - זה גם מה שאני הבנתי מהתגובה שלך בקריאה הראשונה.

אתה לא חייב ישר להתעצבן. תרגע קצת, זה יותר בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משנה את הנושא?

מה הקשר להפגנות שמתואמות עם המשטרה?

מה הקשר לשיירת ראש הממשלה, שלא כל כך חוסמים כמו שאתה מנסה לתאר

לחסימת כבישים לא מתוכננת של שעה ואף יותר?!!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, עדיין מה שאני מבין....

והתגובה...

וכשאישה בהריון תהיה באמבולנס שחסמו את דרכו חבריך שאתה מעריך כי הם לא מבינים ערבים?

אני לא יודע, נראה כי פה:

התכוונתי לאמבולנס על מחלף פולג, או כביש 1, או מי יודע מי הבא בתור.

אתה הוספת משהו... כי זה לא מובן בשום אופן מתגובה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עצוב שיהודים מתים, אני אוכל ישן וחי עם ערבים ורק הם מעניינים אותי.

הייתי מצפה שלא יאשימו חייל בצה"ל בשטויות האלה, בגלל זה אין לי מה להגיב על הבבל"ת הזה.

'חבריו שהוא מעריך כי הם לא מבינים ערבים' = ההפך מהזבל שזרק עלי בתגובה שלו = מתנחלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...